Za kolik jezdíte s elektromobilem?

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod zacatek156123 15. 10. 2020 10:00

Arnie J píše:Jo tak to tlačení na silu je hrozné. Při pohledu do Norska je mi vyloženě blivno.


99% elektriny v Norsku je z vodnich elektraren, zdaleka nejsetrnejsi vyroba energie vzhledem k co2. Takze tam elektro auta opravdu davaji obrovsky smysl a jejich stopa bude realne mnohonasobne mensi nez spalovaku. Je to pro ne i vyhoda do budoucna, jakmile dojde ropa, tak budou i nadale naprosto sobestacni.
Navic jim zbyde vice ropy na export, diky cemu jsou uz ted v jednim z nejbohatsich statu.
zacatek156123
Nováček

Odeslat příspěvekod Nekenieh 15. 10. 2020 10:27

Bez vývozu ropy a plynu je Norsko holá řiť. Veškeré to elektroblbnutí je placeno právě z vývozu těchto paliv.
To pak dává opravdu smysl. :D :D :D :D
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2020 10:55

opet dukaz pokrytectvi
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 15. 10. 2020 11:19

-pb- píše:to tam tak můžou lidi na chvilku možná vyvětrat a po čtvrtý je to zase na plynovou masku..


Připadáš mi přecitlivělej. Přemýšlel jsem nad tím, v kterých ulicích v ČR se nedá dýchat a ona Veletržní.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 15. 10. 2020 11:22

Tepelný elektrárny zaznamenaly po revoluci razantní rozvoj z pohledu enviromentu. Už prakticky *****í, dá se v jejich okolí dýchat, příroda zregerovala.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -pb- 15. 10. 2020 19:23

tak Veletržní pořád *****í, i když se to tím ubráním jednoho pruhu trochu zlepšilo, jinak obecně tyhle smradlavý ulice mají společný hustý provoz, relativně malou šířku a celkem vysokou zástavbu a takových je v ČR spousta
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2020 19:25

Spousta mozna. Realne tam bude vydlet tak miliontina lidi...
anonymni

Odeslat příspěvekod -pb- 15. 10. 2020 19:28

tak ono to není o tom tam jen bydlet, ale i chodit.. na Veletržní jsem naštěstí nebydlel, ale chodil jsem po ní docela často
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2020 19:29

A ted si vezm ze jsou lidi co bydli u prumysovyvh komplexu apod.
Ty jako prazak jsi vysmaty. Elektrika se dela u ostravy. Prumysl taky. A jeste nadavas. Pritom tvuj komfort odnasi jini. S vice elektrem to odnesou jeste vice. Ale chapu ze ty budes spokojeny
anonymni

Odeslat příspěvekod -pb- 15. 10. 2020 19:34

ale to že stát není schopen postavit jaderky je problém tohoto státu
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2020 19:44

Jaderky vyresi trebaten prumysl?
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 15. 10. 2020 19:50

Kdybychom dodavali jaderne elektrarny a ty byly preferovane, ak myslim, ze jo.
Ale na komplet projekt jsme u nas asi nikdy nemeli. A dnes to bude hlavne o papirech a v situaci, kdy je problem postavit par km dalnice je to asi uplne sci-fi
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -pb- 15. 10. 2020 19:59

průmysl to nevyřeší, ale ten přece jen nebývá v oblastech s nejvyšší koncentrací lidí na km2, svět holt není ideální
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2020 20:15

ano, proto nema smysl resit dve ulice v praze
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 15. 10. 2020 20:58

Tak, ono chtít horský vzduch na ulici v Praze, je jako chtít nákupní centrum na samotě u lesa. Holt si člověk musí vybrat, jestli je pro něj důležitější pohodlí nebo zdravější prostředí.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků