Deň bez áut

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Čo si myslíte o takejto akcii?
Takýto deň vítam a rád sa takejto akcie zúčastním 4 %  12%  [ 4 ]
Takáto akcia je zbytočná, pretože auto potrebujem bez ohľadu na to, aký je deň 27 %  87%  [ 27 ]
Celkem hlasů : 31

Odeslat příspěvekod gasolina 28. 9. 2007 14:58

Deli píše:Vzhledem ke své lenosti, den bez aut neuznávam... :D
/quote]

Tak ja zase až taká lenivá nie som :D :wink: také korčule či bicykel môžu byť , ale v deň keď si ja sama určím. A navyše vzhľadom na hore uvedenú vetu- že dopravná nehodovosť sa nevymykala z priemeru a hustota premávky nebola nižšia si myslím, že takýto určený deň nie je až takým veľkým prínosom ani pre životné prostredie...
Ale stále lepšia akcia ako aktivity Greenpeace...
gasolina
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BarneyG 28. 9. 2007 15:32

Nezajímá mě to. Stejně jako Světový den bez tabáků, Mezinárodní den zdravého spánku, Mezinárodní den proti McDonald´s, Světový den meteorologie atd. atd.
BarneyG
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gasolina 28. 9. 2007 15:36

BarneyG: vitaj na Autorevue :wink:
gasolina
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BarneyG 28. 9. 2007 15:41

gasolina: Jj, dík. Už nějakou dobu sem chodím číst. :wink: Člověk se tady často dozví zajímavé věci. :mrgreen:
BarneyG
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 9. 2007 15:42

Vody píše:Den bez aut bojkotuju a ještě víc šlapu na plyn aby byly větší emise a zelení zdechli na smog. Abych dobrovolně sedl to mhd místo auta by se musela sakra zlepšit kvalita a snížit ceny. Protože platit nehorázný ceny za to že se mačkám v přecpaným třicet let starým trojelbuse nebo autobuse nebo šalině co sotva sedí na kolejích a ještě do toho čumím na davy důchodců co ve špičce jezdí hromadně nakupovat a člověk stojí na jedné noze a ještě né na své.
fuj to se mi ulevilo....j/quote]


Taky tyhle dni neuznávám a jedu v pohod autem. To co píšeš o MHD platí zčásti. Rozhodně nechápu, co se ti na MHD zdá drahé? 4150.- za roční kupon? Kolik ujedeš za 4150? Mě se zdají drahé spíš maximálně nepřestupní jízdenky, mělo by to víc diferencované podle vzdálenosti a času ( když jedu třeba jenom dvě stanice tak je 14.- skutečně hodně, na druhou stranu se svezeš z jednoho konce Prahy na druhý ( 30km) za 20.- což je parádní cena.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vody 28. 9. 2007 15:48

Mello: Dobře to s tou cenou jsem přehnal, jezdím jen občas a kupuju si jenotlivé jízdenky a ty mě přijdou předražené
MB W202 C200 100KW
Vody
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -pb- 28. 9. 2007 17:21

Podobné ekoteroristické akce ze zásady bojkotuju.
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod Tada 28. 9. 2007 17:38

Heh, mi jsme to bojkodovali Mercedes srazem, kam prijela i spousta krasavcu ze Slovenska, kdyz jim zakazali jezdit :-D :-D
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod paveld 28. 9. 2007 17:38

Ja jsem na aute pracovne zavisly... no i nepracovne :). Uvital bych ho, ale neucastnil bych se... vyhoda by byla, ze by mohly byt prazdnejsi silnice :mrgreen: .
BMW E30 316i -> BMW E36 320i :-)
paveld
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 28. 9. 2007 19:40

Den bez aut, nebo jakykoliv jiny den bez / s cehokoliv zasadne neuznavam. Mnoho organizatoru techto akci si zrejme neuvedomuje, ze bez aut to dnes jiz asi sotva pujde.
Lukino
Inventář
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Caddy 29. 9. 2007 00:10

Chybi mi tam odpoved, ze takove akce rad sabotuju, neb me drazdi :-D Na me to pusobi stejne jako den bez sexu, den bez jidla, den bez pocitace.... :) Proste just si to vychutnam :)
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 29. 9. 2007 00:11

Lukino píše:Den bez aut, nebo jakykoliv jiny den bez / s cehokoliv zasadne neuznavam. Mnoho organizatoru techto akci si zrejme neuvedomuje, ze bez aut to dnes jiz asi sotva pujde.


treba by jim to doslo, az by byli o hladu, protoze by jim nedovezli jidlo....a v horsim pripade by treba mrzli, protoze by nevyjel servisni vuz k poruse kotle :))
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gasolina 29. 9. 2007 10:59

Caddy píše:Chybi mi tam odpoved, ze takove akce rad sabotuju, neb me drazdi :-D

máš pravdu, tých možných odpovedí by sa našlo istotne viac, ale nechcela som to zase až tak preháňať :D
gasolina
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 29. 9. 2007 11:53

Caddy píše:
Lukino píše:Den bez aut, nebo jakykoliv jiny den bez / s cehokoliv zasadne neuznavam. Mnoho organizatoru techto akci si zrejme neuvedomuje, ze bez aut to dnes jiz asi sotva pujde.


treba by jim to doslo, az by byli o hladu, protoze by jim nedovezli jidlo....a v horsim pripade by treba mrzli, protoze by nevyjel servisni vuz k poruse kotle :))

Presne moje slova... Ale nejvice me dostala pred xx lety akce v Brne tesne pred Vanoci, jejichz clenove pomoci transparentu a pocetnych pruvodu bojovali za zruseni zvyku pojidani kapru k stedrovecerni veceri. "Kapri si prece zaslouzi zit", stalo na jednom transparentu. To uz jsem skutecne zacal premyslet, jestli jsem blazen ja, nebo oni...
Lukino
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků