Dá se bránit vybrždění?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod PF 26. 9. 2006 17:20

Je nějaký způsob, jak se bránit vybrždění? A jak se na případný nehody dívá policie?
Před chvíli (cestou z práce) mne nějaký m@gor moc pěkně vybrzdil, protože jsem se podle jeho mínění v koloně za kamionem loudal. Když se mi pak z kolony povedlo odbočit stejně jako jemu, tak mě asi po dvou kilometrech lepení na kufr předjel a začal brzdit až na hodně pomalou jízdu (pak jel pomalu skoro 500m). Nejspíš v tom měl asi praxi, čučel do zrcátka a když jsem ho chtěl předjet, tak taky hned přejel do protisměru.
PF
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Auto1 26. 9. 2006 17:22

Jak tě předjede,a najede Ti do pravého,musíš do levého,podřadit a plný..

-Jo a pojišťovna ráda krátí plnění i na těch autech,které nehodu nespůsobila,a byla pouze účastníky,tak i na těch plnění krátí,pokud se ukáže,že mohli nehodě zabránit (Odstup,předvídání... :) )
Naposledy upravil Auto1 dne 26. 9. 2006 17:25, celkově upraveno 1
Auto1
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HOOK 26. 9. 2006 17:22

Pokud ma clovek rekneme Toyotu Landcruiser, tak si najet na jeho uroven a zatocit :)
HOOK
Štamgast

Odeslat příspěvekod (uzivatel odstranen) 26. 9. 2006 17:31

Policie sa na to dívá tak, že viník je ten vzadu. Nedodržení bezpečné vzdálenosti. Pokud tedy nemáš nějakého svědka?
(uzivatel odstranen)
Štamgast

Odeslat příspěvekod Bond007 26. 9. 2006 17:33

jo, vozit sebou pistoli a vzdycky s ni preventivne zamavat :D
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod (uzivatel odstranen) 26. 9. 2006 17:37

Bond007 píše:jo, vozit sebou pistoli a vzdycky s ni preventivne zamavat :D


Aby ale ten druhej sebou nevozil samopal.
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
(uzivatel odstranen)
Štamgast

Odeslat příspěvekod PF 26. 9. 2006 17:38

Auto1: Já bych to nerisknul ho předjíždět, co když v protisměru něco pojede a on mě souběžnou jízdou nepustí zpět.

Nějak jsem v tom trapu v záři brzdových světel neměl čas studovat motorizaci jestli ho vůbec dokážu svižně předjet a ani nemám povahu na takový kočkování. Akorát jsem si všimnul podle RZ že to byl Prah@jzl.
Spíš mě teď dodatečně napadá že jsem měl rovnou hned zastavit u krajinice ať si jede když spěchá a ***** ho ještě víc tím že na jeho vyškolování vůbec nepřistoupím.
PF
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod (uzivatel odstranen) 26. 9. 2006 17:41

PF píše:Auto1: Já bych to nerisknul ho předjíždět, co když v protisměru něco pojede a on mě souběžnou jízdou nepustí zpět.

Nějak jsem v tom trapu v záři brzdových světel neměl čas studovat motorizaci jestli ho vůbec dokážu svižně předjet a ani nemám povahu na takový kočkování. Akorát jsem si všimnul podle RZ že to byl Prah@jzl.
Spíš mě teď dodatečně napadá že jsem měl rovnou hned zastavit u krajinice ať si jede když spěchá a **** ho ještě víc tím že na jeho vyškolování vůbec nepřistoupím.v/quote]


Jo, to je úplně nejrozumější a asi bys ho tím pěkně naštval.
:D :D :D
(uzivatel odstranen)
Štamgast

Odeslat příspěvekod Snail 26. 9. 2006 17:53

Řídím se bondovým pravidlem a vždy mám v autě mezi sedačkou a středovým panelem kamarádku:

Obrázek
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snail 26. 9. 2006 17:55

Jednou jsem měla podobný problém, tehdy slabší auto a bez "kamarádky", a i vzhledem ke spolujezdců jsem si zajel k benzínce natankovat.
Naposledy upravil Snail dne 26. 9. 2006 18:08, celkově upraveno 1
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod (uzivatel odstranen) 26. 9. 2006 18:06

Snail píše:Jednou jsem měl podobný problém, tehdy slabší auto a bez "kamarádky", a i vzhledem ke spolujezdců jsem si zajel k benzínce natankovat.a/quote]


Třeba si takovým způsobem zvyšuje tamní majitel benzinky tržbu? A ty jsi mu na to skočil.
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
(uzivatel odstranen)
Štamgast

Odeslat příspěvekod Vody 26. 9. 2006 18:13

Snail píše:Řídím se bondovým pravidlem a vždy mám v autě mezi sedačkou a středovým panelem kamarádku:

aimg]http://www.hecklerkoch-usa.com/images/media/productimages/usp.jpg[/img]

V jaké ráži? .45 nebo 9mm argumentů ?
MB W202 C200 100KW
Vody
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod (uzivatel odstranen) 26. 9. 2006 18:22

Vody píše:V jaké ráži? .45 nebo 9mm argumentů ?
(uzivatel odstranen)
Štamgast

Odeslat příspěvekod Vody 26. 9. 2006 18:23

osobne píše:
Vody píše:V jaké ráži? .45 nebo 9mm argumentů ?
MB W202 C200 100KW
Vody
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod (uzivatel odstranen) 26. 9. 2006 18:25

Vody píše:Na tebe by to stacilo :wink:


Z auta do auta asi ne.
pozor2 pozor2 pozor2
(uzivatel odstranen)
Štamgast

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků