Jizda s prevozni znackou

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod birnes 29. 6. 2006 19:51

Nema nahodou nekdo odkaz na predpis,ktery upravuje jizdu s prevozni znackou.Vetsina odkazu je, ze nekdo neco povidal,ale konkretni uprava nikde.Budu ted muset asi tyden jezdi s prevozni znackou,tak by rad vedel jak to skutecne je.
Diky za info
birnes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Moose 29. 6. 2006 19:56

odkaz nevim, jediny co vim je, že smí jet jen řidič... sorry, asi sem ti moc nepomoh :D
a mrknete se na moje WWW ;)
Moose
Avatar roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 29. 6. 2006 19:59

Můžeš s tím jezdit , vztahuje se na veškerý vozidla...co bys potřeboval víc vědět ?
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 29. 6. 2006 20:01

Muzes s tim jet pouze ze salonu dom. Jinam ne. U kazde prevozky je tusim napsany presny ucel na ktery ma byt vyuzita. Dokazu si jeste predstavit ze s tim pojedes na evidencku a na urad pro znacky, jinak ne.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Lukas063 29. 6. 2006 20:04

každopádně co já vím , musíš mít evidovanou stasku na autě , se kterým jezdíš na převozkách . Až se tu objeví kámoš co je používá , zeptám se ho - co potřebuješ vědět ?
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palics 29. 6. 2006 20:06

je tam nejaka,lhuta tusim 14dni,pokud je vozidlo nove,muzes vozit osoby,ale pokud je vozidlo z bazaru,musis s tim jezdit sam.
to vim z vlastni zkusenosti.Kdyz sem koupil funglovku,daly mi benga pokutu ze sem nejel sam,tak sem se zeptal znamyho policajta jak to teda je,a ten mi potvrdil to co pisu vyse.
palics
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod birnes 29. 6. 2006 20:12

proste tyden budu muset jezdit nez se vyridi papiry pres leasingovku,a zrejme i ve dvou tak mne zajima co budou rikat policajti ,kdyby me nahodou staveli?Budu mit u sebe jen pov ruceni.Ted kdyz budou ty body tak hned o nejake prijit by bylo skoda.
birnes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dan 29. 6. 2006 20:23

birnes píše:...Budu mit u sebe jen pov ruceni.Ted kdyz budou ty body tak hned o nejake prijit by bylo skoda.


Ještě bys měl mít nějaký doklad o nabytí vozidla, aspoň mi to tak v salonu, když jsem před měsícem kupoval auto, tvrdili. S tou jízdou sám bez spolujezdců nevím, to když pojedeš auto kupovat s někým, pošleš ho domů tramvají?
Pro jistotu jsem to vyřešil přihlášením hned 3 den :wink:
dan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod p0etrik 29. 6. 2006 20:30

No ono hlavne za jizdu bez registrace (a tedy v "neplatnych pripadech" i s prevozni znackou) ti od pozitri bude hrozit nejen bodovy postih, ale i ridicak v cistirne minimalne na pul roku. Ja osobne bych to neriskoval.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Lukas063 29. 6. 2006 20:35

Radši bych moc neriskoval , teď to bude chvilku takový celý pošahaný . :x
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků