Akce Shell a Pfanner

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod lehtinen 13. 6. 2005 13:47

I když to úplně nesouvisí s řízením, tak to sem napíšu. Na Shellu (minimálně v Brně-Bohunicích) mají akci, že za dvě půllitrový Ice Tea (broskev nebo citron) dostanete poměrně hezkou skleničku. jelikož rád Ice Tea piju na cestách, tak jsem nakoupil a mám celkem hezkou sadu 8)
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 6. 2005 13:51

lehtinen: chci jet na mycku, jezdim prave na Shelku do Bohunic, tak jestli muzes nahod foto sklenicek, at vim, zda si mam pripravit penizky...
anonymni

Odeslat příspěvekod 911 13. 6. 2005 14:10

Kdyz uz je tu toto tema, znate nekdo jeste nejake jine akce, jedno na ktere benzince, ktere stoji za to, typu: nabrat benzin a nejaky bonus k tomu?Ja vim akorat o aralu, kde se k nejake katre samolepek za litry benzinu lehce priplati a je z toho nejaky znackovy(aspon tak vypada) batoh nebo cestovni taska...
Never a frown with golden brown
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 6. 2005 14:19

911: no aralka ma jeste tusim 33litru benzinu a za to umyti zdarma, pak Shell ma klasicke bodiky a za to si clovek "nakupuje" ale nejaky seznam akci by se hodil :)
anonymni

Odeslat příspěvekod lehtinen 13. 6. 2005 14:28

http://www.pfanner.cz/pfanner/gastroprogram.htm a je to ta sklenička 0,25l

Taky jsem byl na myčce a jezdím skoro výhradně na Shell a sbírám bodíky :-)
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luk 13. 6. 2005 14:35

911, goes: No nevím, já tedy radši koupím levnější benzin a za ušetřené peníze si něco vyberu zcela dle libosti, než abych platil za drahý benzin a pak čekal, jaký brak (nebo i kdyby to byly kvalitní věci) mi někdo milostivě nabídne.
<--- Odpůrci aut fkombíku by si měli uvědomit, že...
luk
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 6. 2005 14:39

luk: no ja jezdim na LPG a jedine co mam, je sleva u jedne plynovky za stabilni odber cca 30hal na litr :)
anonymni

Odeslat příspěvekod 911 13. 6. 2005 14:47

luk-ale to ne, pokud nebudu brat v potaz ty podezrele benzinky, tak je cena v jednom meste stejna preci, no a pojedu na benzinku, kde mi nedaji nic anebo nekam, kde mi daji i neco navic?Lit to tam stejne musis at chces nebo nechces, tak proc nemit nejaky bonus.Kdyz nejakou takovou to vyhodu uzivam, tak mam pak chvili sladky naivni pocit, jak jsme je pekne obral :)
Never a frown with golden brown
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 13. 6. 2005 15:02

mno ja na tydlety akce pro firemni ridice s e r u. Mam rad svoji benzinku, kde uz mam par let slevu 2% uz pri tak nejnizsich cenach v okoli. Pekne fcera jeden baculaty ekonom objevoval Ameriku, ze benzin a nafta je v Praze nejvyssi - je to proto, ze je tam nejvetsi procento sluzebnich jejichz ridicum je na haku nejaka cena PHM.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911 13. 6. 2005 15:10

mfilip-pro jake firemni ridice?Firemni ridici nebo ti, kteri najedou mraky na to kaslou...
Never a frown with golden brown
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RadimL 14. 6. 2005 11:37

od té doby, co jsem u ÖMV obdržel lahev "šampaňského" nemají tydo obdarovávací akce přiliš mé důvěry....... :D pozor2 :D
RadimL
Nováček

Odeslat příspěvekod luk 14. 6. 2005 13:19

911: Cena ve městě stejná? Podle mě rozdíl 2 Kč/litr není stejná cena. A kdo se navíc nepohybuje jen v jednom městě, setkává se s ještě většími rozdíly.

Je pravda, že kdo jezdí služebně (a firma není jeho :-)), klidně koupí dražší benzin, pokud mu zaměstnavatel nepřikáže, kde má tankovat (nebo nemá, jako třeba někteří dopravci, dodávku PHM přímo ve firmě).
<--- Odpůrci aut fkombíku by si měli uvědomit, že...
luk
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911 14. 6. 2005 15:59

luk- 2 kc/litr mozna tak mezi kraji, popripade posledni benzinky na D a podobne i vic, ale 2 kc ve meste at uz vetsim nebo okresnim, to dost pochybuju, blbost.Pripominam, ze mluvim o znackovych b.
Never a frown with golden brown
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luk 14. 6. 2005 17:55

911: Také jsem měl na mysli značkové - např. Shell vs. JET (pokud tedy JET považuješ za značku :-D), Shell vs. Esso, případně Benzina vs. Čepro (to je zvlášť zajímavá kombinace).
<--- Odpůrci aut fkombíku by si měli uvědomit, že...
luk
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex.. 14. 6. 2005 18:08

911: Víš ono je otázka co je značka když si vezmu, že Čepro dodává do skoro všech podle Tebe "značkových" benzínek .. a u nich můžou v klidu brát i neznačkové..
Alex..
VIP uživatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků