Jak nalepit znamku,aby sla prenyst?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Mobil-man 15. 12. 2010 23:28

Ahoj,
mam novou dalnicni znamku jeste nenalepenou a budu ji pak mit nalepenou hlavne na aute A, ale mezitim ji bude treba na jednu cestu na aute B. Kdyz ji nalepim natvrdo, tak ji pak roztrhnu ... myslite, ze staci ji nalepit jen na kousek? Mate zkusenosti, ze by nekdy kontrolovali spz na ustrizku? Premyslim, ze ji napisu obyckou a budu delat blbyho, ze po ruce nic lepsiho nebylo, nebo sezenu tu propisku zmizikovaci.
Mobil-man
Nováček

Odeslat příspěvekod King of Potato People 15. 12. 2010 23:30

a nebo si kup dvě známky... :wink:
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 15. 12. 2010 23:33

slysel jsem ze se to da nejak podlepit, nebo maznout nejaky olejem. To jsem videl a vypada to blbe...btw mam na ustrizku napsanou RZ propiskou...po trech mesicich v aute se to uz neda precist
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod risomas 16. 12. 2010 08:01

ja si ju najprv par krat nalepim na nohavice a potom az na okno (uz tam potom moc nedrzi bo z nohavic zaspiana ten lep chlpy)
C5 X7 Tourer 2.2
risomas
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 16. 12. 2010 08:05

Nalepit na průhlednou potravinářskou fólii a tu pak lehce něčím přichytit na sklo? Nevím :hm
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 12. 2010 08:09

nalepit na potravinářskou folii a pak na sklo stříknout trouchu laku na vlasy. Pak bude sundat ajn cvaj

-- čtv 16. 12. 2010 08:11 --

King of Potato People píše:a nebo si kup dvě známky... :wink:

A proč jako? Co když má 3 auta a na dálnici bud jede s jedním a nebo s druhým a nebo se třetím. To si má kupovat jako 3 známky? Nedělal bych to jinak. Ono je docela rozdíl dát 1200 a nebo 3600. To je rozdíl 2400 a za to je 6x 1l tullamore dew a to se počítá ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 12. 2010 08:17

RZ napiš lihovým fixem. Tužkou je to zakázaný a lihem to snadno smyješ...
anonymni

Odeslat příspěvekod messy 16. 12. 2010 08:24

speleo píše:Nalepit na průhlednou potravinářskou fólii a tu pak lehce něčím přichytit na sklo? Nevím :hm

Ja by som ju nalepil na lepiacu pasku, ta sa potom lahko prilepi na sklo. A znacku pisem ceruzkou.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkky 16. 12. 2010 08:28

Lepící páskou myslíš izolepu? Ta totiž vůbec na skle nedrží ...
Chceš mít v životě všechno easy? Buď primitiv ...

30.9.2011 2 body ( 60 km/h na 50 km/h ) ...
Majkky
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 16. 12. 2010 08:29

risomas píše:ja si ju najprv par krat nalepim na nohavice a potom az na okno (uz tam potom moc nedrzi bo z nohavic zaspiana ten lep chlpy)


V Čechách a na Moravě přilepit na Rifle a pak na sklo, jde dolů parádně a to i Rakouská a Slovinská. Takže vřele doporučuji... A netřeba žádných filií ani ničeho jiného...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 16. 12. 2010 08:31

robbert píše:
risomas píše:ja si ju najprv par krat nalepim na nohavice a potom az na okno (uz tam potom moc nedrzi bo z nohavic zaspiana ten lep chlpy)


V Čechách a na Moravě přilepit na Rifle a pak na sklo, jde dolů parádně a to i Rakouská a Slovinská. Takže vřele doporučuji... A netřeba žádných filií ani ničeho jiného...


Filie? Co to je? 8-D
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 16. 12. 2010 08:35

Filie je strach z O. Proto je to File
:-D
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mager 16. 12. 2010 08:36

robbert píše:
risomas píše:ja si ju najprv par krat nalepim na nohavice a potom az na okno (uz tam potom moc nedrzi bo z nohavic zaspiana ten lep chlpy)


V Čechách a na Moravě přilepit na Rifle a pak na sklo, jde dolů parádně a to i Rakouská a Slovinská. Takže vřele doporučuji... A netřeba žádných filií ani ničeho jiného...


a ked nenosim rifle ale mencestraky?
mager
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 16. 12. 2010 08:46

Tak požádej souseda...
Protože opravdu rifle jsou nejlepší....
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 16. 12. 2010 08:55

a nebude to pak hůř lepit? když to bude furt nalepovat a odlepovat na třech autech? mě se líbil nápad s folií a lakem na vlasy :-)
Anonymni

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků