Antiradar Cobra 9345

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Driver 14. 12. 2010 13:52

http://www.alza.cz/cobra-xrs-9345-d1896 ... n=zbozi.cz

Máte s ním někdo zkušenosti v reálném provozu?

Díky za info
Das Auto
Driver
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 12. 2010 13:54

bydlis v praze ci okoli?
anonymni

Odeslat příspěvekod Petr1968 14. 12. 2010 13:58

2 790 Kč :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peacefulwarrior 14. 12. 2010 13:59

:D :D :D
peacefulwarrior
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 14. 12. 2010 14:00

peacefulwarrior píše::D :D :D

Kup to. 8-)
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peacefulwarrior 14. 12. 2010 14:02

Jednoznačně, kup to! ^^
peacefulwarrior
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 14. 12. 2010 14:06

Tady jeden koupil a píše:: Tak se již mohu podělit o zkušenost. Dnes jsem si ho v Alze koupil. Chtěl jsem to spíš vyzkoušet, jak takový antiradar funguje, jelikož jsem nikdy žádný neměl a tohle mi nepřišlo zas až tak drahý (to jsem ještě nevěděl že je to drahý i zadarmo). Vzhledově i balením už to vypadá jako taková nějaká čínská hračka zabalená v blistru. No skoro jsem se divil že k tomu někdo přidal českej manuál, asi nějakym omylem Smile . Co se týče přidělání do auta, které je řešeno přicucnutím na sklo přísavkami, to je opravdu věc nepoužitelná, přísavky byly tak precizně zohýbané že to při vší snaze asi 5x ze skla upadlo. Po zapojení to teda zapípalo a skoro bych řekl že to neudělalo nic víc ale po prozkoumání v šeru jsem zjistil že ten slavný ,,ultra-jasný´´ displej ukazuje jakýsi nesmyslný symbol, dle návodu to mělo být H jako highway, a ty další ikonky co tam byly tak jsou tam spíš jen jako nakreslené, protože i když zrovna některá z nich bliká tak to neni absolutně vůbec vidět, nebo jen ve velmi dobrém šeru. No a konečně detekce radarů. To je jedna z věcí kterou tento antiradar zřejmě neumí Smile Stál jsem v ulici kde nikde nic nejelo, ani tak v okruhu 500 metrů když se to najednou rozpípalo, čím dál víc a pak to ztichlo, takhle to udělalo ještě dvakrát a pak jsem vyrazil. Za jízdy to pípalo prakticky každou půl minutu, ať už byl někde poblíž radar či nikoliv, jediná věc kterou to rozpoznalo je ta informační tabule co ukazuje vaší rychlost, tu to detekovalo naprosto bezvadně ve chvíli kdy jsem jí míjel a ještě když jsem byl už sto metrů za ní. Na závěr, když jsem usoudil že tuto nepoužitelnou Kobru vrátím Alze se ukázalo, že za to že je poškozen obal - blistr mi z ceny strhnou 20 %. Takže opravdu tento antiradar nekupovat, ani si nemyslím že ten můj byl vadný, prostě to je pravá čína jak má bejt - šmejd.
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 14. 12. 2010 14:06

Ano, bydlím v Praze či okolí. Reálně se ten radar dá sehnat nový ještě o tisícovku levněji, tak mě zajímá, jestli to má vůbec cenu :)
Das Auto
Driver
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 14. 12. 2010 14:08

Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 14. 12. 2010 14:08

Petr1968: Díky za ten koment!
Das Auto
Driver
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 14. 12. 2010 14:10

Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 14. 12. 2010 14:16

A pokud řekneme, že nemá, uvěříš nám? ;-)
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 14. 12. 2010 14:18

Náhodou pro dítě na kolo,bych to koupil. Byl by děsně COOL ;-] A děti by mu záviděli. Mám Cobru ,kdo to má?? Váš Jyrka Parůbek
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 14. 12. 2010 14:20

Tak pokud to detekuje pořád něco, tak je to vlastně dobrý :)
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 12. 2010 14:24

Driver píše:Ano, bydlím v Praze či okolí. Reálně se ten radar dá sehnat nový ještě o tisícovku levněji, tak mě zajímá, jestli to má vůbec cenu :)


cenu to ma a nedej na kecy zdejsich, kteri jsou ovlivneni jednim neuspesnym prodejcem antiradaru BEL, ktere doma upravuje na kolene, protoze je pasuje z rozvojovych zemi. cobra je dobra a pro prazaky vyborna, bo je primo delana na laserove ukazovatka, kterymi se osvetluji nejen letadla, ale i mozky prazaku. takze ti to bude fungovat dobre. a za ty love lepsi, jak bel za 15tisic s doma pajenymi svaby.
anonymni

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků