50ka v Praze na magistrále

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod polda 2. 9. 2019 15:03

MV_cz píše:Na magistrále v té části od Florence po Hlavák nad mekáčem zrušili 70 km/h? V sobotu jsem tam jel a směrem do centra jsem si říkal, že blbě vidím, kde je ta cedule se sedmdesátkou. Cestou z centra jsem se na to víc zaměřil a taky nikde, přitom týden předtím tam ještě 70 určo byla :hm


*****!
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 2. 9. 2019 15:04

:?:
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X123 2. 9. 2019 15:28

evlo píše:
Weeper píše:Stejně to byla jen otázka času. Dokud bude systém fungovat jako teď, tak změnu k lepšímu čekat nemůžeme.

k lepsimu z tveho pohledu, ne z pohledu hipstra co ulamuje zrcatka autum

-- 2. 9. 2019 15:56 --

MV_cz píše:Na magistrále v té části od Florence po Hlavák nad mekáčem zrušili 70 km/h? V sobotu jsem tam jel a směrem do centra jsem si říkal, že blbě vidím, kde je ta cedule se sedmdesátkou. Cestou z centra jsem se na to víc zaměřil a taky nikde, přitom týden předtím tam ještě 70 určo byla :hm

vcera jsem si taky rikal, ze ji oddelali, ale dival jsem se po ni a min. na prostredku je, azato na vjezdu do holesovic me holesovice furt tvrdi, ze je tam zona zakazu stani, tak jsem jim i natacoil video, ze tam fakt zanda zona neni, tohle me bude stat dost penez zas za soudy :(

Za tu Delicu, co stála dlouho na Komunardů?
X123
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 2. 9. 2019 15:31

Nn, deliky ma v praze kazdy druhy...
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatV 2. 9. 2019 15:52

MV_cz píše:Na magistrále v té části od Florence po Hlavák nad mekáčem zrušili 70 km/h? V sobotu jsem tam jel a směrem do centra jsem si říkal, že blbě vidím, kde je ta cedule se sedmdesátkou. Cestou z centra jsem se na to víc zaměřil a taky nikde, přitom týden předtím tam ještě 70 určo byla :hm

Jj, je to tak. Zrušeno v rámci zvýšení bezpečnosti a plynulosti provozu.
PatV
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 2. 9. 2019 16:13

Aha, Tak to zas prijdou slusne vyzvy jako hlavne, ze na to lidi znackou upozorni jak v civilozovanych zemich, ale Tak realita, no.

Asi uz teda vidim co chci a ne co kde fakt je :/
Naposledy upravil evlo dne 2. 9. 2019 17:08, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 2. 9. 2019 17:02

PatV píše:
MV_cz píše:Na magistrále v té části od Florence po Hlavák nad mekáčem zrušili 70 km/h? V sobotu jsem tam jel a směrem do centra jsem si říkal, že blbě vidím, kde je ta cedule se sedmdesátkou. Cestou z centra jsem se na to víc zaměřil a taky nikde, přitom týden předtím tam ještě 70 určo byla :hm

Jj, je to tak. Zrušeno v rámci zvýšení bezpečnosti a plynulosti provozu.


kokoti
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod siol.a 2. 9. 2019 17:16

Spis curaci.
siol.a
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 2. 9. 2019 17:45

Kluci, oba máte pravdu :(
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 9. 2019 18:06

Beztak to tam bylo většinu dne ucpaný a na tak krátkým úseku bude rozdíl 50 vs. 70 sotva pár vteřin, nehledě na to, že tam úsekovka není, takže si každý soudruh může jet dle vlastní chuti a potřeb.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 2. 9. 2019 18:08

jj 70 byla zrušena, oznámení na úřední desce viselo pár týdnů z5.
boss-ivoss
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 2. 9. 2019 18:10

:D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 9. 2019 18:10

Dobře vám tak. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 3. 9. 2019 07:00

MELLO píše:Beztak to tam bylo většinu dne ucpaný a na tak krátkým úseku bude rozdíl 50 vs. 70 sotva pár vteřin, nehledě na to, že tam úsekovka není, takže si každý soudruh může jet dle vlastní chuti a potřeb.

No vždycky se dali předjet ti, co tam už bezdůvodně 50 jezdili předtím. Jasně, ne v zácpách, ale tak na magistrálu se odvažuju v tyhle exponovaný hodiny jen opravdu málokdy, za ty nervy mi to nestojí.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 3. 9. 2019 07:52

Ráno do 7:30 se tam dalo 70 imrvére
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků