Co s parkovači před vjezdy?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Psycho vlk Wolf 27. 11. 2009 20:59

A co tam dát takový ty kovový sloupky proti vjezdu? :-)
Psycho vlk Wolf
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 27. 11. 2009 22:05

řidič BOB píše:Navádění k trestné činnosti?? :hm :hm :hm

To není trestná činnost ale nutná sebeobrana :D
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yeaah 27. 11. 2009 22:25

m4lcolm píše:Někomu necháš odtáhnout, druhej den ti podpálí barák... To se taky může stát :D


no moc se nesmej.. :mrgreen:
yeaah baby!
yeaah
Štamgast

Odeslat příspěvekod peacefulwarrior 27. 11. 2009 23:15

Moc pěkné téma. Před vjezdem do garáže mi taky neustále parkovali lidi, ale nikdy jsem nic neprovedl, osobně jsem si vždy na dotyčného počkal a vysvětlil, že tady to je místo kde parkoval naposledy ve svém životě. Jenže hold, každý musí dostat jednu lekci zdarma. Ale co mě dostává víc než tyhle lidi, jsou lidi co obouchávají auta druhých svými plechovkami - na to mám taky recept, parkuji vždy co nejdál od ostatních na osamoceném místě, když najdu stát někoho vedle sebe a najdu škrábanec, vyndám nůž, propíchám všechny kola, pak napíšu vzkaz za co to bylo a, ať se polepší. Jo, ohleduplnost je třeba a kdo nepřemýšlí, ten musí nést následky.
peacefulwarrior
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peacefulwarrior 27. 11. 2009 23:20

Jinak k těm parkovačúm před vjezdy atd., vlastnit velké auto, tak nepřemýšlím ani moment, lano - odtáhnout do prostřed silinice a v klidu si zajet na své místo, myslím, že i ten nějvětší ignorant a mistr všeho by si pak uvědomil příště víc, kde může svoje auto nechat, když by ho našel nebo spíše nenašel uprostřed silnice, asi by to bylo následně někým nahlášeno a odtáhnuto, když by se dotyčný dříve nevrátil ale hold ... jak jsem pověděl, dokud to tim lidem někdo nevysvětlí ... změna nebude.
peacefulwarrior
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ferda Mravenec 27. 11. 2009 23:24

Nerozumím proč všichni řešite lak na autě - mně je to úplně jedno, auto si nechávám otřískat a s oblibou to taky dělám.
všude byl, všechno zná
Ferda Mravenec
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hyza 27. 11. 2009 23:26

raz pry jedna pravnicka sla z jednania a nemohla vyjst z parkovacieho miesta bo sa za nu a pred nu sikovne postavili...sa nesrala, spatocka, zadne auto posunute, jednicka, predne auto posunute, a chlapikom co na nu cumeli povedala "co cumite volove, od toho jsou narazniky ne" :D
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peacefulwarrior 27. 11. 2009 23:27

FM: to Ti nevěřim. ;-)
peacefulwarrior
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peacefulwarrior 27. 11. 2009 23:28

Hyza: A tomuhle bych zase i věřil :-).
peacefulwarrior
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hyza 27. 11. 2009 23:29

peacefulwarrior píše:FM: to Ti nevěřim. ;-)

kope ludi to je jedno. mne tiez nevadi ze mam odrety zubny kartacek :-)
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ferda Mravenec 27. 11. 2009 23:34

Věř. Nárazníky běžně při výjezdu z parkování jdou o sebe a vlezu do mezery, že vylézt z auta bez násilí nelze. Lak fakt neřeším, meju v myčce a kvalita kartáče mě nezajímá, auto nezrezne a jízdní vlastnosti to nemění.
Auto mám na ježdění a ne na koukání, je to spotřební zboží. Příští týden si du nechat navrtat díru do střechy na CB anténu
všude byl, všechno zná
Ferda Mravenec
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ufi 27. 11. 2009 23:40

někdy ani upomínka v dobrém nepomůže. u baráku jeden nový soused parkoval přes dva pruhy, prostě drsnej king přijel a nebude se zdržovat rovnáním auta. po dobře míněné ceduli za sklem natruc prasil víc. pak stačilo dát za sklo ceduli, že na tomto místě je auto bez značek a s prázdnými gumami do rána očesáno a že jeho značky se dobře dají vyndat. od té doby je klid. nechápu, proč jsou výhružky trestný :)
známej taky kdysi měl problém, že mu párkrát lidi šoupli auto před vrata s nápisem vjezd. dával varování ve stylu: bratr má odtahovku. chcete-li tu příště znovu parkovat, vemte si dobrý boty, parkoviště kde bude vaše auto stát, je odtud 5km.
nikdy neříkej nikdy. to bylo: kdo si může takovej hnus koupit (roomster). a už ho mám doma.
Ufi
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod warhog 27. 11. 2009 23:43

my sme to spravili raz tak ze sme sa zobrali 8mi, a odniesli auto asi 200m dalej ked frajer parkoval pred vyjazdom, bol to fiat 126 :) Rano majitel hulakal kde ma auto, ked ho nasiel tak sa smial ako blazon :) nastastie...
BMW 520i 1997 - 8.1l/100km
ex:Mazda 323 1.6i(64kW) 1990 - 7.5l/100km - 214tkm
warhog
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peacefulwarrior 27. 11. 2009 23:59

Ferda Mravenec píše:Věř. Nárazníky běžně při výjezdu z parkování jdou o sebe a vlezu do mezery, že vylézt z auta bez násilí nelze. Lak fakt neřeším, meju v myčce a kvalita kartáče mě nezajímá, auto nezrezne a jízdní vlastnosti to nemění.
Auto mám na ježdění a ne na koukání, je to spotřební zboží. Příští týden si du nechat navrtat díru do střechy na CB anténu



Hm,to jsi mi trochu zklamal, já auto beru jako spotřebku, i když ke každýmu auto co mám, měl jsem, byl vždy nějakej vztah, ale chci říct, auto si do hrobu nevemeš, na tom život nestojí, je to jen rozptýlení a usnadnění života, někdy zábava, ale ... co chci povědět, mám rád když věci vypadaj pěkně, starám se o auto, jsem v něm pořád, uklízim, abych nedejchal prach ve vntř, z venku mi to je tak nějak jedno, ale když ho umyju, nechci se dívat na omlácený auto ... zkrátka, je to Tvoje věc a nikdo nemá právo, Tvojí věc jakkoliv poškozovat, přijde mi to prostě hrozně bezohledný a nemám tohle rád. Je pravda, Francie, Itálie, Kuba, Dominikánská repeublika nevim kde všude jsem tohle ještě viděl, tohle taky neřeší a je jedno jestli maj Forda Fiestu nebo S500.Mě jde jen o to právo na to, aby nikdo nepoškozoval moji věc, víš co, dnes je v pořádku, že někomu odřeš auto a co to bude zítra? Kdo určuje Ty hranice, kdo je posouvá, říká co ne, co jo. Nevim no, jasně, stát se může cokoliv, nedáš pozor, přehlídneš, okay, to mě už nechává klidným, příště můžu chybovat já, ale když vidim, že se někam nevejdu, necpu se tám, radějí jedu o 500 metrů jinam, jen prostě respektuji druhý.
peacefulwarrior
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peacefulwarrior 27. 11. 2009 23:59

warhog píše:my sme to spravili raz tak ze sme sa zobrali 8mi, a odniesli auto asi 200m dalej ked frajer parkoval pred vyjazdom, bol to fiat 126 :) Rano majitel hulakal kde ma auto, ked ho nasiel tak sa smial ako blazon :) nastastie...


Ještě jste ho měli otočit o 180 hlavou dolů. :-))
peacefulwarrior
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků