Kácet nebo nekácet

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jste pro kácení stromů podél silnic?
Vykácet všechny stromy v pásu cca 20metrů kolem silnic 95 %  24%  [ 95 ]
Vykácet pouze cíleně některé stromy, např. v zatáčkách 159 %  41%  [ 159 ]
Nic nekácet, kdo neumí jezdit ať chcípne 128 %  33%  [ 128 ]
Celkem hlasů : 382

Odeslat příspěvekod Snail 25. 4. 2009 12:40

beat píše:
A ještě by mě zajímal tvůj názor na trest smrti.

Samotný princip mi nevadí, ale riziko justiční nevratné chyby převáží onen dobry pocit z adekvátní pomsty (vždy jde o pomstu, žádný odstrašující příklad). Takze celkově jsem proti.
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ency 25. 4. 2009 12:41

2johny.metal: No, to by ti ty majitelé okolních pozemků dali :D
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snail 25. 4. 2009 12:43

Vítr může být sviňa, ale zase když nemáš do čeho narazit...
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A je tu jezdec 25. 4. 2009 12:45

Určitě varianta A ,dnes už máme klimatizace a koně jenom pod kapotou :-) . 8-)
A je tu jezdec
A je tu jezdec
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TG007 25. 4. 2009 12:58

Bohuzel, kdyz privedete do autoskoly orangutana, zaplatite pozadovany obnos tak ma do tydne ridicak. Podle toho vypada i uroven ridicu co se pohybuji na nasich silnicich. Myslim si, ze tak petina lidi co dnes ridi neni vubec zpusobila k tomu aby se pohybovala na silnicich vcemkoliv. Proto to ted vypada tak jak vypada. Jinak bych navrhoval vse kolem silnice vybetonovat o sirce 50m z kazde strany. Stromy vykacet ve vzdalenosti 1 km po obou stranach silnice, par jich vysadit do botanicke zahrady v Troji aby deti vedeli jak vypadaji.
Je jedno čím fotíš, důležité je jak.
TG007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod A je tu jezdec 25. 4. 2009 13:06

TG007 píše:Bohuzel, kdyz privedete do autoskoly orangutana, zaplatite pozadovany obnos tak ma do tydne ridicak. Podle toho vypada i uroven ridicu co se pohybuji na nasich silnicich. Myslim si, ze tak petina lidi co dnes ridi neni vubec zpusobila k tomu aby se pohybovala na silnicich vcemkoliv. Proto to ted vypada tak jak vypada. Jinak bych navrhoval vse kolem silnice vybetonovat o sirce 50m z kazde strany. Stromy vykacet ve vzdalenosti 1 km po obou stranach silnice, par jich vysadit do botanicke zahrady v Troji aby deti vedeli jak vypadaji.


Něco na tom bude :tleskani . 8-)
A je tu jezdec
A je tu jezdec
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 25. 4. 2009 13:06

TG007: Ty se určitě řadíš mezi ty 4/5, co způsobilý jsou :-D
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 25. 4. 2009 14:08

A. Vykacet vcetne beata
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ency 25. 4. 2009 14:22

TG007 píše:Bohuzel, kdyz privedete do autoskoly orangutana, zaplatite pozadovany obnos tak ma do tydne ridicak. Podle toho vypada i uroven ridicu co se pohybuji na nasich silnicich. Myslim si, ze tak petina lidi co dnes ridi neni vubec zpusobila k tomu aby se pohybovala na silnicich vcemkoliv. Proto to ted vypada tak jak vypada.

A když na to příde a řidičák je nějakym hroznym omylem policií odebrán, tak je zas za určitý obnost možné ho získat zpět ...
Jinak bych spíš řek, že záleží na zkušebnim komisaři, tam se ani nemusí podplácet, protože většina z nich pustí i toho největšího lempla ... leč, jsou i vyjímky, ale neschopný žadatel časem narazí na nějakého, který ho pustí.
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911 25. 4. 2009 14:50

to jsou ti mladici z dnesni noci nekde mezi vesnicema? no tak uz je mi to asi jasny. i diky temto nas porad nejaky vymyty ministersky mozek strasi milionovymi pokutami a neustalou buzeraci, ptze moc bourame a umirame
Never a frown with golden brown
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 25. 4. 2009 14:51

Jednoznačně a) Do toho třeba jedinýho stromu vás může nacpat někdo jinej i na téměř přehledné rovince.

Obrázek

I když tohle nemusí bejt, jak píšu kousek vejš.
Já nevím, v čem je problém, třeba dát podmínku, že za každej vykácenej strom se musí vysadit pět jinejch, kde nebudou vadit a nemůže to přece nikomu vadit.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 25. 4. 2009 14:54

Jouda.II: Hlavní problém bude jasný - peníze
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 25. 4. 2009 14:58

Jack111 píše:Jouda.II: Hlavní problém bude jasný - peníze

Tak v tom bych problém neviděl, protože to by měla bejt i priorita pojišťoven v rámci prevence
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jose85 25. 4. 2009 15:10

A :-) Kde to nejde, udělat svodidla nebo jinou vhodnou úpravu.
TG007 píše:Bohuzel, kdyz privedete do autoskoly orangutana, zaplatite pozadovany obnos tak ma do tydne ridicak. Podle toho vypada i uroven ridicu co se pohybuji na nasich silnicich. Myslim si, ze tak petina lidi co dnes ridi neni vubec zpusobila k tomu aby se pohybovala na silnicich vcemkoliv. Proto to ted vypada tak jak vypada. Jinak bych navrhoval vse kolem silnice vybetonovat o sirce 50m z kazde strany. Stromy vykacet ve vzdalenosti 1 km po obou stranach silnice, par jich vysadit do botanicke zahrady v Troji aby deti vedeli jak vypadaji.

Takže do stromů bouraj jenom ty co neuměj řídit ? 8-S
Jose85
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Jack111 25. 4. 2009 15:19

Jouda.II: Z toho budou pojišťovny určitě na větvi. Někdo by to zkrátka zaplatit musel a cena by byla určitě vyšší, než jakákoliv snaha tomu zabránit (právní, studie, úplatky).
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků