Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod speleo 16. 10. 2014 12:36

tslany píše:Dovol mi ještě jednu otázku - situace, že jedu v obci na padesátce 60, a najednou se za mnou přiřítí kamčák a zběsile bliká. Když on tam překračuje rapidně rychlost a protizákonně používá světelnou houkačku, proč já bych ho nemohl zbrzdit na 10km/h, a při pokusu mě předjet to neroztáhnout a pak zas nezabrzdit, a stále dokola?


Normálka, na tom nevidím nic špatnýho, dělám skoro furt :hm
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lemmy K. 16. 10. 2014 12:42

tslany píše:
Lemmy K. píše:Když jeden překračuje rychlost, proč by druhý nemohl srát na jízdní pruhy?

Dovol mi ještě jednu otázku - situace, že jedu v obci na padesátce 60, a najednou se za mnou přiřítí kamčák a zběsile bliká. Když on tam překračuje rapidně rychlost a protizákonně používá světelnou houkačku, proč já bych ho nemohl zbrzdit na 10km/h, a při pokusu mě předjet to neroztáhnout a pak zas nezabrzdit, a stále dokola?

I poměrně primitivní tvor mívá pud sebezáchvy, který mu v takovémto jednání brání.
Lemmy K.
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 16. 10. 2014 12:45

Dovolím si oponovat, už jsem pár takových dementů BACHA JEDE 40 TUN UHNI WOE viděl, takže buď jim ten pud sebezáchovy chyběl, a nebo se jednalo o tvory ještě více primitivnější, než-li jen poměrně primitivní :hm
anonym

Odeslat příspěvekod Lemmy K. 16. 10. 2014 12:50

Oni mívají pud sebezáchovy v pořádku. Při kolizi s osobákem jsou z pohledu sebezáchvy dost ve výhodě.
Lemmy K.
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 10. 2014 12:52

To je fakt jeste vetsi vul nez sme doufali
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 16. 10. 2014 12:55

Komu není shůry dáno...
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 16. 10. 2014 13:08

Z tahaneho auta sa nevystupuje :)

http://www.liveleak.com/view?i=81c_1413235489
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 16. 10. 2014 13:08

Lemmy K. píše:Oni mívají pud sebezáchovy v pořádku. Při kolizi s osobákem jsou z pohledu sebezáchvy dost ve výhodě.

Takže potvrzuješ, že kamčáci jsou většinou *****, co úmyslně konají prasárny ostatním účastníkům provozu? Děkuji, to jsem chtěl slyšet :-)
anonym

Odeslat příspěvekod mrazik 16. 10. 2014 13:13

Souhlasim s tim, ze pokud jedes v obci 60 a v zadech za tebou blika kamion, je to spatne. Nicmene je spravne mu delat naschvaly a eskalovat situaci ?
Vezmeme to obracene, kdyz ty dojedes pomalu jedoucih auto, jsi v klidu celou dobu ?
Mimochodem nekteri kamionaci nebrzdi. Ta vyztuha kamionu je dost tvrda a jen mu odres lak na masce, zatimco tvuj kufr bude polovicni.
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 16. 10. 2014 13:17

Já naschvály nedělám, tedy zatím jsem k tomu alespoň nebyl donucen :-) A pokud dojedu pomale jedoucí auto, akorát mám pravou ruku připravenou na podřazení a levá už nervózně šahá po blinkru :-D Chtěl bych vidět výraz kamčáka poté, co bych ho nechal PaCHům vysvětlit jeho verzi "jak jsem ho chtěl vybrzdit", a pak ukázal záznam ze zadní kamery jak to bylo doopravdy :hmm:
anonym

Odeslat příspěvekod mrazik 16. 10. 2014 13:21

tslany píše:
Lemmy K. píše:Oni mívají pud sebezáchovy v pořádku. Při kolizi s osobákem jsou z pohledu sebezáchvy dost ve výhodě.

Takže potvrzuješ, že kamčáci jsou většinou *****, co úmyslně konají prasárny ostatním účastníkům provozu? Děkuji, to jsem chtěl slyšet :-)


Zatimco ridici osobnich aut jsou andele, kteri vzdy dbaji zakona.

Kaminak by ukazal zaznam z jeho kamery, kde jsi ho vybrzdil, tim zpusobil nehodu a porusil tim zakon. Ver mi, ze za nejake blikani kamionu by je nezajimalo. Trochu mam z tebe pocit, ze si to pouze predstavujes, takovou tu hru na hrdinu, zatimco realita je uplne nekde jinde.
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 16. 10. 2014 13:49

Viděl bych to na internetového hrdinu.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lemmy K. 16. 10. 2014 14:08

tslany píše:
Lemmy K. píše:Oni mívají pud sebezáchovy v pořádku. Při kolizi s osobákem jsou z pohledu sebezáchvy dost ve výhodě.

Takže potvrzuješ, že kamčáci jsou většinou *****, co úmyslně konají prasárny ostatním účastníkům provozu? Děkuji, to jsem chtěl slyšet :-)


Já s nima nemám žádnej problém. Když se vůči nim nechováš agresivně a neděláš jim naschvály, tak se většinou chovají slušně. Když vidím, že potřebuje na dálnici předjet, tak ho tam klidně pustím (pokud je to jen o ubrání plynu), když předjíždí, tak chvilku počkám a hned nešílím. Žít a nechat žít. Dlouho se mi nestalo, že by mi některý udělal vyložený naschvál. A když to valím vysoko nad limit, tak počítám s tím, že ostatní jedou pomaleji, předvídám a jsem připravenej občas brzdit, vyžaduje-li to situace. A pokud se mi náhodou stane, že se na mne nějakej lepí, buď uhnu, nebo zrychlím. Žít a nechat žít.
49% Mother Fucker 51 % Son of A Bitch
Lemmy K.
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 16. 10. 2014 15:02

Já bych jenom konečně chtěl vysvětlit ten důvod, proč se kamioňáci předjíždějí mizivým rozdílem rychlostí, aby na cca minutu zacpali oba dva pruhy autům, které se pohybují o cca 50km/h rychleji, než oni. Kvůli tomu, že on musí jet 81 místo 80, musím já brzdit ze 130 na 81 a se mnou x ostatních?

Vždyť tím nemůžou nahnat žádnou výraznou časovou úsporu. Když já potkám někoho, kdo jede plus minus stejně jako já, tak ho nepředjíždím.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazik 16. 10. 2014 15:16

Protoze jim rychleji nedovoli jet omezovac, kazdy ma omezovac jinak serizeny a pak maji rozdinou rychlost nebo jeden je nalozeny, ten co predjizdi prazdny a v kopci mu to jede lepe atd.
Ano nekdy jedou kratsi vzdalenost, kde neni takova casova vyhoda, ale vetsinou preci jen jedou kolem 700 - 1000 Km a tam uz ziskany cas je vyhodou - treba stihne nalozit nez mu zavrou fabriku atd. Samozrejme v tom je nekdy stejny komplex, jaky maji ridici dodavek.
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků