VZKAZY

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MgX 21. 11. 2021 19:54

MV_cz píše:nj tak to je pak těžký, taky máme v práci O365 a ještě hafo dalších blbin, co jen otravujou život, ale mají svůj důvod a jo no, taky můžu říct, že místo rýče bych chtěl lopatu, ale nemusí mi být (a taky nebude) vyhověno. Pokud je to ale pro osobní potřebu, snažím se komplikovat si život co možná nejméně - ze stejného důvodu nepoužívám Zoner Photo Studio X, ale starší verzi 17, protože proč probůh platit předplatné na grafický program, když v něm jednou za uherský rok otevřu fotky z foťáku, oříznu je, otočím a max zmenším rozlišení :nenapadne

Tak konkrétně Zoner Photo Studio X je věc, kterou dlouhodobě podporuji. Líbí se mně ten produkt a jeho vývoj. Navíc, na rozdíl od mnoha jiných, často renomovaných společností, Zoner má excelentní uživatelskou podporu. Nechybí ji zájem o klienta, chuť poradit a přijít na kloub zjištěným anomáliím. Využívám ho celkem pravidelně, byť nejsem ani profesionál, ani pokročilý amatér. Ale zvykl jsem si a jak píšu, je konkrétně velmi rád podpořím.

Jinak jsem ale samozřejmě pochopil, oč Ti v příspěvku šlo... jen jsem si dovolil připojit osobní postřeh :-)
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 11. 2021 19:57

Mam taky zoner x. Jen by mohli byt slusnejsi a nemenit gui…
anonymni

Odeslat příspěvekod burty s krenem 21. 11. 2021 21:48

Dneska jedu po městě. A vjede tam z ulice kamčák. Skoro do protisměru. Pak nějak jede prostředkem. Na kruhaci. Zastaví. Kolony. Projede krihac jak snek a ještě kolama mimo. Pak zas chvíli jede. Pak zastaví. No hustý.

Nikdy sem to neudělal. Ale zavolal jsem na 158. Ze je tam buď někdo na sračky nebo je něco špatně.
Borec prý a jak vypadá a spz. Jelikož jsem byl za nim. Tak sem řekl návěsů. Borec že a co auto. A jaká barva? Tak sem ho trochu objel. Řekl auta. A říkám si jo borci dojedou hned. A odjizdim. A on ze a ta barva? Rikam stojí tedy v centru (Svitavy) a mate to 100m tak dojedte. A on ze mluvím s Pardubicemi. A nějak to vyřeší. Tak říkám ***** se na to vyserou. Tak mi to nedalo a jedu zpět. Už tam nestojí. Stal o půl km dal na benzine. Dojedu. Stal tak blbě ze nešel objet. Leze z toho starý chlap. Na sračky. A střídá se s nějakým jiným. Ten hned páli směrem zpět do města. Evidentně v lepším stavu. Ale vyjel tak rychle ze neřešil auta a ty opět staly. Volám na policii znova. A ze asi sem se dovolal jinam. Ze to určitě řeší.

No tak nevím. Jestli jsem ho měl sledovat nebo co. Nejsem mlaskač. Nicméně sem trochu cumel ze se to spoji někam do *****. V Sy je velká fízlárna a čekal sem ze to půjde tam. Takto je to na prd a navíc stihl vysednout. A beztak se na to *****.

Ale jako mazec. Bylo to sice evidentní. Ale nechtěl jsem proste věřit ze to muže ridit někdo tak na sračky.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 11. 2021 21:53

Garz sraz
anonymni

Odeslat příspěvekod tslany 21. 11. 2021 22:35

Že PČR nikdy nikomu nepomohla je jasný.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod garážmistr 21. 11. 2021 22:45

:oboze
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 11. 2021 23:33

burty s krenem píše:Dneska jedu po městě. A vjede tam z ulice kamčák. Skoro do protisměru. Pak nějak jede prostředkem. Na kruhaci. Zastaví. Kolony. Projede krihac jak snek a ještě kolama mimo. Pak zas chvíli jede. Pak zastaví. No hustý.

Nikdy sem to neudělal. Ale zavolal jsem na 158. Ze je tam buď někdo na sračky nebo je něco špatně.
Borec prý a jak vypadá a spz. Jelikož jsem byl za nim. Tak sem řekl návěsů. Borec že a co auto. A jaká barva? Tak sem ho trochu objel. Řekl auta. A říkám si jo borci dojedou hned. A odjizdim. A on ze a ta barva? Rikam stojí tedy v centru (Svitavy) a mate to 100m tak dojedte. A on ze mluvím s Pardubicemi. A nějak to vyřeší. Tak říkám ***** se na to vyserou. Tak mi to nedalo a jedu zpět. Už tam nestojí. Stal o půl km dal na benzine. Dojedu. Stal tak blbě ze nešel objet. Leze z toho starý chlap. Na sračky. A střídá se s nějakým jiným. Ten hned páli směrem zpět do města. Evidentně v lepším stavu. Ale vyjel tak rychle ze neřešil auta a ty opět staly. Volám na policii znova. A ze asi sem se dovolal jinam. Ze to určitě řeší.

No tak nevím. Jestli jsem ho měl sledovat nebo co. Nejsem mlaskač. Nicméně sem trochu cumel ze se to spoji někam do *****. V Sy je velká fízlárna a čekal sem ze to půjde tam. Takto je to na prd a navíc stihl vysednout. A beztak se na to *****.

Ale jako mazec. Bylo to sice evidentní. Ale nechtěl jsem proste věřit ze to muže ridit někdo tak na sračky.

no super, příště se na to vysereš rovnou, co? :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 21. 11. 2021 23:35

Příště pojedu za nim a počkám až dojedou fizli z Pardubic. Do té doby řidič pravděpodobně vystrizlivy a umeje kamion :D
Nevím, třeba to nějak řešili. Doteď sem popravdě rozhozen co tam předváděl. Ani mě nenapadlo to točit jaký to byl chuj :D
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 21. 11. 2021 23:41

Já sem smutnej z toho přístupu policajtů
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 11. 2021 23:45

Ja ne
anonymni

Odeslat příspěvekod tslany 21. 11. 2021 23:47

Lukas063 píše:Já sem smutnej z toho přístupu policajtů

Tys nikdy nebyl v ČR předtím?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 11. 2021 05:40

Vlastně jen jednou..a to jsem byl ještě skolou povinnej :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 22. 11. 2021 13:53

burty s krenem píše:Příště pojedu za nim a počkám až dojedou fizli z Pardubic. Do té doby řidič pravděpodobně vystrizlivy a umeje kamion :D
Nevím, třeba to nějak řešili. Doteď sem popravdě rozhozen co tam předváděl. Ani mě nenapadlo to točit jaký to byl chuj :D

Beztak byl bez bot a nechá to v Pardubicích u nádraží
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod biker610i 22. 11. 2021 20:00

Ja by som chcel odkázať talianom kde stojim cely den pred firmou a musim cakat do zajtra : tovar mate nachystany ale nalozit ste ma uz nemohli vy ***** lenive :D :D
biker610i
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 22. 11. 2021 20:06

Citali UNO temu.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků