Už je to tady (hlasovani)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jak jsem na tom s virem
Fakt se bojim a davam to najevo 30 %  29%  [ 30 ]
Fakt se bojim, ale schovavam to a hraju divalo 20 %  19%  [ 20 ]
Fakt se nebojim 34 %  33%  [ 34 ]
clany 4 %  3%  [ 4 ]
evlo 13 %  12%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 101

Odeslat příspěvekod MgX 11. 5. 2021 20:58

tslany píše:Pokud, dejme tomu, za měsíc se to nařízení s náhubkama zruší, tak to už bude v pohodě tma jít bez něj?

Ad zatížení systému, jak říkám, to fakt není případně moje vina, za to si může ten systém sám a případně ti lidi. Je to tak nastavený, nevím proč, asi proto, že chtějí mít co nejvíc lidí v nemocnicích, ale já to fakt nebudu brát jako svoji vinu. Kdyby systém byl pro lidi, tka to vypadá tak, že zalováš doktorce (pokud teda k ní z nějakýho důvodu nemůžeš), řekneš "hele jsem začal moc kašlat" a ona "ok, tady máš, tohle ber jednou za 24 hodin a jak dobereš tak se ozvi" "jo dík". Namísto toho je systém "začal jsem kašlat", doktorka na to "hm, to je blbý, někdy během dneška ti pošlu žádanku na test, tak jak ti dojde výsledek tak dej vědět" a pak týden čekáš na volnej termín a na výsledek, pokud se ho teda vůbec dočkáš doma. To je samozřejmě o těch těžších případech, ale o těch je teď řeč, že?

Člověk by měl být člověkem. Vážit si zdraví a chránit ho. U sebe i u druhých. Ten základ by Ti měl být dán, být vlastní. Podobně jako Tě někdo měl naučit zdravit druhého, chovat se slušně, měl Ti vysvětlit i toto. Nebavíme se o opatřeních, o některých kontroverzních záležitostech, hloupých rozhodnutích. Bavíme se o osobním přístupu a osobní zodpovědnosti. O tom, jak v případě nějaké situace reaguji. Co sám chci udělat a co udělám.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 11. 5. 2021 21:02

Takže když systém generuje schválně nemocný a mrtvý (a to v řádek desítek tisíc) tak je to správně, ale jakmile já si jdu koupit masalu bez náhubku, zatímco je venku 30 stupňů, to je špatně, protože jsem tou mizivou šancí mohl teoreticky nakazit nějakýho půlčlověka, nebo kolik bych za tu chvilku stihl nakazit lidí. Jo, to dává smysl.

Vlastně to docela připomíná účtenkovej lov na nějaký prodavače takoejch těch velikonočních prutů, co obírá stát o pár korun, vs ty miliardy pro Andyho.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 11. 5. 2021 21:11

to je uplne zbyteceny
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 11. 5. 2021 21:13

Já vím, oni mají svýho třídního nepřítele jasnýho, ale furt doufám, že alespoň jeden člověk se nad tím zamyslí.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 11. 5. 2021 21:16

Pritom tohle jsou ve 100% lidi, kteri v dobe, kdy melo smysl masky nosit aby se vir nesiril je nenosili a jeste se lidem co noslili posmivali. Proste zbytecny.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 11. 5. 2021 21:18

tslany píše:Takže když systém generuje schválně nemocný a mrtvý (a to v řádek desítek tisíc)...

Regulérně ti hrabe.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 11. 5. 2021 21:20

Tak jak vysvětlíš to, že člověku, kterej očividně má zápal plic, řeknou, že se má ozval až za týden poté, co bude mít výsledku nějakýho testu, a že do tý doby mu na to nic nenapíšou? To je naprosto v pořádku, že? To vůbec není chyba systému.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod MgX 11. 5. 2021 21:23

tslany asi by ses měl více zamyslet a méně oponovat. V těch textech jsou jasně dány některé informace, které nevnímáš, či vnímat nechceš. Nicméně nejsi sám. Dav měl vždycky sílu a myslel si, že má pravdu, byť ji neměl.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 11. 5. 2021 21:39

tslany píše:Tak jak vysvětlíš to, že člověku, kterej očividně má zápal plic, řeknou, že se má ozval až za týden poté, co bude mít výsledku nějakýho testu, a že do tý doby mu na to nic nenapíšou? To je naprosto v pořádku, že? To vůbec není chyba systému.

Kecáš blbosti.
Co je to "očividně zápal plic"? Mám fakt dobrýho doktora, ale bez rentgenu to nepozná. Jak to poznáš ty?
Nevím, co meleš o týdnu, ale týden na test čekali jenom lidi, kteří nebyli ochotni nikam popojet. A rozhodně neměli zápal plic.
Návštěvní služba u lékařů fungovala nepřetržitě zrovna tak jako Záchranná služba.
Prostě meleš hovadiny, protože chceš mlít hovadiny.
Mel si.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 11. 5. 2021 21:42

Záchranná služba fungovala, nicméně s těmi obvoďáky už to bylo někdy někde problematičtější. Bohužel ano.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 12. 5. 2021 06:56

+1673
(2416/3238)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 12. 5. 2021 06:57

kdo tam pořád leze na ty testy? Ti lidi nemají rozum
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 5. 2021 06:59

Hmm, zajímavé.
anonymni

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 5. 2021 06:59

U nas 33 lidi na 100tis..
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 12. 5. 2021 07:20

zamis píše:kdo tam pořád leze na ty testy? Ti lidi nemají rozum

Tak kdyz je to do prace povinne...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků