Žena a život (aneb vtipne a mile pribehy)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pech. 9. 1. 2020 19:04

Tomas B píše:
puk123 píše:U nás serou psi na zahradu. Většinou.


no vidíš

-- 8. 1. 2020 10:49 --

mfilip: tak být s někým jenom, abych nebyl sám mi přijde ***** (tím netvrdím, že to máš až takhle, to musíš vědět ty), já teda než bejt s krávou, co mě neustále sere, tak bych byl radši sám



No s neřádem líp jak bez neřáda... A pokud má jen blbé kecy ale jinak funguje je to celkem standartní
mentalita ženy... Ty co mají blbé kecy a ani nehnou jsou horší. Ty co mají blbé kecy, nehnou ani nešoustají, ty jsou už úplně k hovnu...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 9. 1. 2020 21:45

Jako... Chapu to. Ono to takhle muze vypadat, ze je zenska strasna megera, ale urcite ma spoustu vyhod a taky je supr nebyt sam, tesit se domu a tak...

Ja se se svou zenou dostal do bodu, kdy jsem rekl ne a sel o dům dal... A pak jsme po case stejne zjistili, ze spolu jsme nejstastnejsi, samozrejme chce to hodne ustupku z obou stran.

Ja brecel, kdyz jsem prodaval oktavku,protoze ji zena nechtela. A brecel jsem znova, kdyz jsem koupil fiata, ze ktereho se vyklubala ***** non plus ultra a pak mi zena rekla, ze ta oktavka byla vlastne v pohode.

Takze v tomhle jsem za mfilipem. A myslim, ze nejsem sam. Tady je videt jen cast, ale nikdo nevidí ten komplet.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 10. 1. 2020 06:46

JJ, tohle se zvenci fakt neda posuzovat, ale pro rozsireni obzoru dobre vlakno.
No hlavne jsem chtěl vlastne zaznamenat, ze ja jsem vlakno nezalozil ale bylo nekym oddeleno z vlakna o spotrebe oleje, nevim proc, celkem to tam pasovalo :D
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 10. 1. 2020 08:19

hobitt píše:Ja brecel, kdyz jsem prodaval oktavku,protoze ji zena nechtela. A brecel jsem znova, kdyz jsem koupil fiata, ze ktereho se vyklubala ***** non plus ultra a pak mi zena rekla, ze ta oktavka byla vlastne v pohode.

:hm :D poslat pod magnet obě 8-)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 10. 1. 2020 11:56

Jsi necitlivy :D
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 10. 1. 2020 13:12

Napisu v pondeli, dnes neni cas.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 10. 1. 2020 13:14

hobitt píše:Jsi necitlivy :D


Na ten magnet?
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 10. 1. 2020 17:18

Tady se teda člověk něčeho dočte.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 11. 1. 2020 09:47

No, fňukací koutek hadr :D
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod speleo 11. 1. 2020 15:32

mfilip píše:Jeste to uplne nepreteklo, ale uz k tomu bylo velmi blizko.
Neni to tak jedndoduche, kazdemu bych taky radil, at se na to vysere, ale kdyz to ma clovek v realu, tak to rozhodnuti neni tak jednoduche. Uz proste v 45 premyslim jinak. Mit treba jeste tech 40 tak s ni uz asi nejsem.


+1
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 11. 1. 2020 17:22

Vagi píše:No, fňukací koutek hadr :D


:D
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 13. 1. 2020 10:39

hobitt píše:Jako... Chapu to. Ono to takhle muze vypadat, ze je zenska strasna megera, ale urcite ma spoustu vyhod a taky je supr nebyt sam, tesit se domu a tak....

Ano, vyhody jsou, sice nejsou vsude tam, kde bych je chtel nejvice, ale jsou. Neprevazuji, ale zatim se i po extremni hadce jeste dokazeme udobrit a fungovat, ovsem zase do dalsi extremni hadky. Tim myslim, kdyz steka 4h v kuse, ja obcas neco steknu a pak spolu nemluvime 3-4dny. Duvody hadek jsou jeste absurdnejsi, nez jeji nazory na veci kolem aut/domu.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 13. 1. 2020 11:03

To tak byva, ze 90 perc. hadok o kravine.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 13. 1. 2020 11:20

Pridam veselou prihodu z lonskeho roku.

Ona: rozsvitila se mi kontrolka jako kdyz se meni pneu. Uz podruhe jsem to musela nastavit tim tlacitkem, ale zase se to po case rozsvitilo, Muzes se mi na to podivat, jestli mam kola v poradku?

Ja: jasne. V zadnim kole mas malo vzduchu, musim to doufoukat, ale takovy pomaly unik vypada na nejaky maly defekt, asi hrebik, nebo sroubek v pneu. Ventilek mas v poradku, jestli chces, mam tu opravnou sadu, udelam ti to hned, bude to trvat asi 30-40min

Ona: ne, ted mi to nedelej, ja to nechci. Jen mi to dofoukej, ja si myslim, ze to bude ok, ja jsem mozna najela do nejake diry a ten vzduch se vyfouknul.

Ja: najetim do diry bys pneu prorazila a vzduch by ti utekl hned a ne postupne, Jestli ches, opravim ti to ted hned.

Ona: ne, ted to nechci, jen mi to dofoukej. Jestli to bude porad utikat, zajedu si s tim do servisu.

Ja: jak chces.


Behem naseldujicich 2 mesicu jsem ji to prubezne dofukaval. Jednou se stalo, ze ten vzduch asi tyden drzel. Hned to okomentovala slovy, ze mela pravdu, ze se to spravilo a ja jsem laik, ktery je hned pesimista a hned chce vse opravovat. No nasledne ji to kleslo asi jen na 1.4 atm a zrovna pred nastupem do lazni, kde mela byt 3 tydny. Do lazni jsem ji nabalil kompresorem na 12v, poucil ji o pouziti. Ted nevim, jestli jsem ji to v laznich dofoukoval nebo ne, ale proste voser navic.

Po navratu z lazni v polovine zari:

ona: az mi prehodis zimni, tak bych chtela, abys mi tu pneu nechal opravit.

ja: ja nebudu jak kkt kazdy tyden dofoukvat jeste 2 mesice pneu. Mam sadu, opravim ti to hned

ona: ja nechci, abys mi to opravoval ty, ty to neumis, ty nejsi pneumatikar. Ja si zitra zajedu do pneuservisu sama.

Ja: jak chces, tvoje auto, tvuj problem, delej si co chces

Na druhy den:
ona: ja jsem ten servis nestihla, potrebovala bych dofoukat pneu, uz to uteklo asi hodne, zase mi to sviti

ja: krvaaaa, ti to opravim

ona: jak dlouho ti to bude trvat, ja nechci abys mi to opravoval. Ja chci, abys mi tam dal rezervu z kufru a to kolo mi nechal zitra, az budes pracovat z domu, v pneuservisu opravit.

ja: krvaaa, ty nejsi normalni, tak ja budu jak kkt furt prehazovat kola, vytahovat ulozenou rezervu, jebat se s tim do pneuservisu, kdyz ti to muzu opravit sam a hned?

ona: a proc mi to neches udelat tak, jak to chci ja, tak se to prece dela, kdyz pichnes kolo na ceste, taky to musis dat do servisu, ne?

Ja: uz na to nemam nervy, uz mne to nezajima, zajed si to dofoukat na benzinku

Ona: no dobre, tak mi to teda oprav, nechapu, proc na mne furt rves.

Opraveno za 40min, vzduch drzi

vecer vola matce, ze jsem ji opravil pneu, ze jsem sikovny, ze nemusela do pneuservisu.
A mama ji mozna rekla, ze kdybych byl sikovny, tak ji ti opravim hned a ne po 3 mesicich.


A pak si nevypij ...
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 13. 1. 2020 11:22

glider píše:To tak byva, ze 90 perc. hadok o kravine.

kraviny to bohuzel nejsou. To nejsou hadky o tom, ze jsem treba po umyti rukou vratil spatne mydlo nebo nechal na nem spinave bubliny :D
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků