Nový bajk pro Kibitze

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Který bajk byste Kibitzovi doporučili?
Author Modus 4 %  23%  [ 4 ]
Merida Matts TFS 500-D 4 %  23%  [ 4 ]
Leader Fox Disident 2 %  11%  [ 2 ]
MONGOOSE Salvo Comp Black 7 %  41%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 17

Odeslat příspěvekod Kibitz 9. 6. 2012 08:15

jak moc velkej rozdíl je jezdit na kole co má 12,5 a 14,5 kilogramů?
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brus 9. 6. 2012 09:27

je významně cítit rozdíl mezi 11kg a 10kg. tzn. počítej s tím, že to bude velký rozdíl
Brus
Inventář

Odeslat příspěvekod Kibitz 9. 6. 2012 09:31

kurnik to je dilema, pohodlí nebo váha a výbava :'(

zvážím svoje současný kolo a podle toho se rozhodnu, pokud bude mít víc než 13,3kg tak jdu do celopéra, protože to kilo navíc bych už obětoval
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m1na 9. 6. 2012 09:53

Ty FS jsou nejvetsi lowend co existuje, nechapu proc to chces, to kolo bude houpat jako krava, bude strasne liny, to nebude jen rozdil ve vaze. Vylepsovat je nema vubec smysl, protoze nemaji zadnou hodnotu. pokud chces FS tak aspon http://www.cykloworld.eu/zbozi/kct00005 ... e-x-4-2012 kde dostanes aspon proverenej funkcni ram. ale zdaleka nejlepsi je ten radon a ctm s rebou ...
m1na
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kibitz 9. 6. 2012 10:14

ty mi teda dáváš :-)
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 9. 6. 2012 10:28

nahaž sem ještě podle tebe nějaký použitelný alternativy FS, kdyby náhodou...ale už je to drahota :-|
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@C 9. 6. 2012 10:32

Ja loni resil stejny "problem", jen s cenovym limitem 25tKc, taky jsem se dost rozhodoval mezi celoperem a HT, nakonec jsem zvolil (dle meho nazoru) dobre vybaveny HT, taky od Kubicy z Zililny, viz. odkazy vyse, jen ne CTM ale Hai(l)bike...
Loni tam mel ale na ty Haibike o dost vetsi slevy, ja koupil toto http://www.bike-forum.cz/fotogalerie/na ... 10527.html nejak za 22tKc, ale uz v Unoru, kdyz byly vetsi slevy na lonske modely.
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 9. 6. 2012 10:43

tak tohle za 22 je dost dobrý
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4x110mm 11. 6. 2012 07:57

Fakt komplet XT, zajímavý...

Kibitz píše:
m1na píše:Ty FS jsou nejvetsi lowend co existuje, nechapu proc to chces, to kolo bude houpat jako krava, bude strasne liny, to nebude jen rozdil ve vaze. Vylepsovat je nema vubec smysl, protoze nemaji zadnou hodnotu. pokud chces FS tak aspon http://www.cykloworld.eu/zbozi/kct00005 ... e-x-4-2012 kde dostanes aspon proverenej funkcni ram. ale zdaleka nejlepsi je ten radon a ctm s rebou ...
ty mi teda dáváš :-)
Vidíš, já ti to říkal s tím Giantem... Co koukám, tak Deore šaltr, Alívko smyk a řazení plus 542 kliky a vůbec bych se toho funkčně nebál. Brzdy snad taky budou v pohodě se zdá. Těžko říct, co čekat od vidle a tlumiče, kola asi taky nebudou nejlehčí, ale zdá se mi to tak nějak rozumně udělaný; když už chceš celopéro. Jinak kup ten karbon a nešpekuluj porád 8-)
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 11. 6. 2012 08:13

no pokud mi neřeknete, že tohle je jebka a že to nestojí za 18litrů, tak mám vybráno. jsem se na tom projel a bezva. proti starýmu kolu nebe a dudy. http://www.sundance-bike.cz/mtb.php?str ... lu&radek=1 plus si k tomu koupím odpruženou sedlovku

jo a moje dosavadní kolo má 15,8kg :D a nepřišlo mi to nijak moc
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 11. 6. 2012 08:18



Krásná kočka/kocour :love:
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4x110mm 11. 6. 2012 08:21

Kibitz píše:no pokud mi neřeknete, že tohle je jebka a že to nestojí za 18litrů, tak mám vybráno. jsem se na tom projel a bezva. proti starýmu kolu nebe a dudy. http://www.sundance-bike.cz/mtb.php?str ... lu&radek=1 plus si k tomu koupím odpruženou sedlovku

jo a moje dosavadní kolo má 15,8kg :D a nepřišlo mi to nijak moc

promiň, ale 19.9 za karbonovýho authora nebo 18 za tohle tak bych měl velmi rychle jasno....
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 11. 6. 2012 08:39

no jo, když jak jsi psal, tak karbon je náchylnej na mechanický poškození. z toho mám docela strach. a pak jsem se taky dočetl, že tyhle levný karbony jsou spíš volavky na nalákání neznalců, než že by měly nějaký reálný přínos :hm
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4x110mm 11. 6. 2012 08:46

no je fakt, že si asi budeš muset dávat o trochu větší pozor na *****í s karbonem než s tím hliníkem. ale jinak bych se toho nebál. a rozhodně to bude mít lepší vlastnost než ta hlína, i tenhle. to nevím,co si kde zase čet :D
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář
Uživatelský avatar


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků