Zdravotní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 29. 7. 2017 14:04

Vysvětluje stejně i nemoci a léčení u dětí, zvláště pak kojenců, osob s mentální retardací nebo třeba zvířat?
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 29. 7. 2017 14:07

powerball píše:jo a s tou rymou ma pravdu.ja uz nebyl x let nastydlej.vzdycky kdyz na me neco leze tak si reknu ne nebudu nemocnej a nejsem :D


Pamatuješ na školku nebo základku? Děti jsou nemocný každou chvilku. No asi blbej dětskej pohled na svět pesimistických špuntů. Pochopil jsem to video správně?
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 29. 7. 2017 14:39

pacholek píše:protože dědičná dispozice určitých chorob - genových mutací je tak vysoká, že se nejedná o nějaké "vlohy".

Co myslíš tím se nejedná o nějaké "vlohy"? Vloha je jinej termín pro gen, kus informace; není to jen nějakej imaginární pojem.
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 29. 7. 2017 14:45

Jack111 píše:
powerball píše:jo a s tou rymou ma pravdu.ja uz nebyl x let nastydlej.vzdycky kdyz na me neco leze tak si reknu ne nebudu nemocnej a nejsem :D


Pamatuješ na školku nebo základku? Děti jsou nemocný každou chvilku. No asi blbej dětskej pohled na svět pesimistických špuntů. Pochopil jsem to video správně?

Ocividne jsi to nepochopil.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 29. 7. 2017 15:33

Nebylo co pochopit. To video byly kecy.
Druhej závěr je, že pokud si vozíčkář není schopnej opravit míchu, je vlastně chybně v hlavě nastavenej a má být nebo v brzký době bude prolezlej kde čím, že rakovina bude to nejmenší. Taky špatně?
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vočko Szyslak 29. 7. 2017 15:35

Slawall: A nejen on. Ale nemám tvrdá data (ahoj Kejki). Ani nemám sílu nějakým blbům něco vysvětlovat.
Vočko Szyslak
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 29. 7. 2017 15:39

Tak jak si vysvětlujete ty nemocný děti? Taky jsou ovlivněny médii, že se blíží chřipkové období?
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 29. 7. 2017 15:47

Vočko Szyslak píše:Slawall: A nejen on. Ale nemám tvrdá data (ahoj Kejki). Ani nemám sílu nějakým blbům něco vysvětlovat.

Tak.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 7. 2017 15:50

Vočko Szyslak píše:Slawall: A nejen on. Ale nemám tvrdá data (ahoj Kejki). Ani nemám sílu nějakým blbům něco vysvětlovat.

Věř si čemu chceš, ale to neznamená, že když má někdo jinej názor, tak je automaticky blb.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vočko Szyslak 29. 7. 2017 16:06

Přesně.
Vočko Szyslak
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 29. 7. 2017 16:39

To je škoda. Já bych si to rád vysvětlit nechal.
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vočko Szyslak 29. 7. 2017 16:56

Co bych ti vysvětloval? Myslím, že chápeš věci znamenitě. Mimochodem...největší blb jsem ze svého pohledu já sám, že sem lezu.
Vočko Szyslak
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 29. 7. 2017 17:07

Svou představu o tom jsem sepsal na předešlý stránce, ale ta z toho videa nevyplývá. Jack má podle mě pravdu; výklad pana doktora vzbuzuje značnou řadu otázek. A odpovědí na ně rozhodně není „nepochopils to, jsi blb, konec diskuze“.
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vočko Szyslak 29. 7. 2017 17:17

Je to můj názor. Takže za mě to odpověď je (s přihlédnutím k diskuzním profilům těch, na které jsem reagoval).
Vočko Szyslak
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 29. 7. 2017 17:54

http://zpravy.idnes.cz/slovensko-prevoz ... anicni_san tvl s rocnim ditetem do Egypta? To jsou rodice po lobotomii? I dospelej tam prezije jen v pripade, ze je furt vylitej na plech, jinak se z toho minimalne zesere...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků