stavebni koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pacholek 18. 11. 2019 21:29

OTA21 píše:Měl by někdo doporučení na stavební firmu na dřevostavby? Velký firmy jsem si tak nějak prošel, ale třeba má někdo dobrou zkušenost s menšíma, stavět by se mohlo v okolí Slaného.


Mrkni na YouTube videa dřevostavby s Pavlem Šimkem a pak ho kontaktuj, něco ti doporučí.
pacholek
Nováček

Odeslat příspěvekod OTA21 19. 11. 2019 06:50

Arnie J píše:
OTA21 píše:
MV_cz píše:fíha, stěhuješ se dál a dál?

Dojíždění by bylo o pár minut lepší než teď.

Stojí to za to?

Nestehujeme se kvůli kratšímu dojíždění. Byl bych rád, kdyby to šlo, ale to by znamenalo dát za pozemek 6 mega a víc, no a to je mimo náš rozpočet. Stěhujeme se prostě do většího. Cíl je mít dojíždění alespoň stejně dobrý/špatný jako teď.

pacholek píše:Mrkni na YouTube videa dřevostavby s Pavlem Šimkem a pak ho kontaktuj, něco ti doporučí.


Super, kouknu. :tleskani
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 11. 2019 06:53

kura pul hektarovy pozemek by se mi uz asi nechtelo udrzovat, ale zase je to prijemny konicek.
anonymni

Odeslat příspěvekod OTA21 19. 11. 2019 06:55

No, takhle to tady s 6 mega nefunguje. :)
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 11. 2019 06:55

dyt je mi jasne, kolik by za to bylo? 1000 metru?
anonymni

Odeslat příspěvekod OTA21 19. 11. 2019 06:58

No právě, spíš lehce pod a pro nás je uplný minimim 800, 1200 by byl ideál při rozměru 30x40, to do 3 mega.
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 11. 2019 07:04

jj 30x40 krasa, ale i tech 1200 byva docela casto 12x100 :) holt zadna sranda toto. desne ty ceny ti reknu. Ja se s tim neumim porad srovnat co to stoji. V beskydech sem kupoval krasne 25x45 po 820 metr. zasitovany. krasny. zadny satelit. Vyhledat na udoli Frenstatu. A ted cumim na neco u Brna a to proste pod 3000 je unreal a to jsou jeste hnusne. POkud clovek nechce satelit, nejakou ***** apod. tak proste pod 5000 se nema sanci dostat. To proste v hlavne nedam.
anonymni

Odeslat příspěvekod Jouda.III 19. 11. 2019 07:23

Včera byla reportáž o tom, že bude možné sjednat hypotéku na 40 let. Jako celej život něco splácet a pak to připadne dědicům? No to mě poser
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod OTA21 19. 11. 2019 07:38

Nevím jak Brno, ale Praha má super příměstskou dopravu, dost často to vychází tak, že bydlet 25 km za Prahou, třeba i v ***** pod 1000 obyvatel, znamená cestovat třeba jen 40 minut "od kliky ke klice", jen musí člověk bejt na té správné straně Prahy, no.

My chceme bus jako backup, 2-3x v tejdnu stejně jedeme autem, ale nejde to kazdej den a 2x hodinu a půl v buse kazdej den opravdu trávit nechcu.

Něco se ale rýsuje, je to vejš, než jsme čekali, ale nenadéláme nic, no.
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 11. 2019 07:40

Jouda.III píše:Včera byla reportáž o tom, že bude možné sjednat hypotéku na 40 let. Jako celej život něco splácet a pak to připadne dědicům? No to mě poser


a? nuti te to nekdo brat? nebo o co ti jde?
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 11. 2019 07:42

i brno a okoli ma dobrou primestskou dopravdu, ale furt i u te prahy zalezi kde to koupis. ne z kazdeho mista je to ok a to je podstatne. A ono proste ty ceny pozemku koreluji s tim o jakou lokalitu se jedna.
Dalsi faktor je vybavenost obce, jako chce to alespon zaklad. Skolku. Zakladku do devitky. Nejaky obchod na 7 dni v tydnu, postu apod. aby clovek nebyl otrokem bydleni apod.

Ale samo, lidi josu ruzni. Navic kdyz uz ty pozemky jsou, tak clovek dostane nejaky flek mezi stovkami jinych baraku. To uz je pak fakt lepsi ten panelak a chatu.
anonymni

Odeslat příspěvekod Jouda.III 19. 11. 2019 07:49

goes píše:
Jouda.III píše:Včera byla reportáž o tom, že bude možné sjednat hypotéku na 40 let. Jako celej život něco splácet a pak to připadne dědicům? No to mě poser


a? nuti te to nekdo brat? nebo o co ti jde?

O to, že je někdo ochotnej uvázat se ke 40 letům splácení
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod OTA21 19. 11. 2019 07:50

Souhlas. Před deseti lety bylo líp. teď je to dost na prd a nedovedu si představit, kde to bude za dalších třeba 5 let.

Třeba i ten blbej Vitnamec, co máme u nás má opravdu otevřeno každej den od 0700 do 1900, nepoužíváme ho moc často, ale je super ho mít.

Školky jsou dneska všude firemní, tak s tím bych problém neměl, ale taková pošta by byla fajn. S hlukem z dálnice jsem se tak nějak smířil a kolony na kterémkoli příjezdu jsou vlastně taky už normální.

Je to docela ***** shánět pozemek. Neřekl bych, ale mění se to opravdu každej den. To teda i moje nálada, jeden den plnej nadšení, druhej bych se na to nejradši *****, pak vychladnu a jedu v inzerátech znova.

Jouda.III píše:Včera byla reportáž o tom, že bude možné sjednat hypotéku na 40 let. Jako celej život něco splácet a pak to připadne dědicům? No to mě poser
To jsi naštvanej pokaždé, když někdo něco nabídne jako možnost, nic Ti nenařizuje?
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 11. 2019 07:56

Jouda.III píše:
goes píše:
Jouda.III píše:Včera byla reportáž o tom, že bude možné sjednat hypotéku na 40 let. Jako celej život něco splácet a pak to připadne dědicům? No to mě poser


a? nuti te to nekdo brat? nebo o co ti jde?

O to, že je někdo ochotnej uvázat se ke 40 letům splácení


a? opet nechapu. Co ti na tom vadi? Proc resis druhe co a jak delaji. Tebe nikdo nenuti, tak proc se navazet do lidi, kteri neziji zivot jak ty urcujes?
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 11. 2019 07:59

OTA21 píše:Souhlas. Před deseti lety bylo líp. teď je to dost na prd a nedovedu si představit, kde to bude za dalších třeba 5 let.

Třeba i ten blbej Vitnamec, co máme u nás má opravdu otevřeno každej den od 0700 do 1900, nepoužíváme ho moc často, ale je super ho mít.

Školky jsou dneska všude firemní, tak s tím bych problém neměl, ale taková pošta by byla fajn. S hlukem z dálnice jsem se tak nějak smířil a kolony na kterémkoli příjezdu jsou vlastně taky už normální.

Je to docela ***** shánět pozemek. Neřekl bych, ale mění se to opravdu každej den. To teda i moje nálada, jeden den plnej nadšení, druhej bych se na to nejradši *****, pak vychladnu a jedu v inzerátech znova.


firemni skolky? kde? jako znam par firem o to maji, ale jsou to za mne naporsto, naprosto vyjimky..

jinak my ted bydlime v malem mestecku u Brna. 5000 lidi. Do prace 15 minut. MHD v cajku. 5 minut od baraku skolka i skola. Vjetnamec pomalu 24/7/365. Dva mensi markety. Vsechny zakladni sluzby. Obchody co clovek bezne potrebuje k zivotu. Nejake zelezarstvi, drogerky, tak nejak pouzitelna hospao na sem-tam obed apod.
A ted proste najdeme nejakou alternativu baraku/pozemku a uz to zacne... je tam horsi ze... skolajen do pate tridy, pak vozis. Neni tam obchod i o vikendu. Neni tam to, neni tam ono ... a jak si na to clovek zvykl, tak neni schopny o to prijit.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků