prevoz kontejneru - jak,kde,za kolik

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod powerball 1. 10. 2009 19:21

potreboval bych presunout dvacitku kontejner 15 km,nemam s tim zadny zkusenosti,netusim kolik to muze stat ani co to auto musi mit aby ho mohlo nalozit,nejlip naka firma praha nebo beroun,nevite nekdo ?

Obrázek
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 1. 10. 2009 20:29

tak to vypada ze na garazi prece jenom nevedi vsechno :)
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 1. 10. 2009 20:30

Musis pockat na goese, urcite to vi jako vsechno ostatni ;-) To je plny? Dvacitka je 20t?
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snail 1. 10. 2009 20:31

vyvážím pravidelně kontejner na odpad - tuším 3 metráky, velikost cca 5x2x2 metry, odvoz 500Kč cca 10km daleko
je to tahle velikost
Obrázek
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 1. 10. 2009 20:34

prazdny,dvacitka to je velikost (20 stop)bylo na tom napsano neco jako 14000 kg tak nevim jestli je to hmotnost prazdyho---
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 1. 10. 2009 20:34

JardaB píše:Musis pockat na goese, urcite to vi jako vsechno ostatni ;-) To je plny? Dvacitka je 20t?

20 kubíků. Zkus v Holešovicích v přístavu nebo na nákladovce na Žižkově. Na přepravu jsou speciální návěsy a nakládá a skládá se to portálovejma jeřábama.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 1. 10. 2009 20:34

Snail:to je dobra cena ale na auto na ktery se da nalozit ten tvuj kontejner ten muj nenalozim bych rek :)
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 1. 10. 2009 20:35

Na to nevypada, tipuju, ze vazi tak 2-3t prazdny
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snail 1. 10. 2009 20:37

Já vím, jen sem chtěl dát nějakou odpověď, aby se neřeklo, že garáž neví vše :-)
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 1. 10. 2009 20:38

Jarda:ajo mas pravdu,14 tun to by byl nesmysl,je to kolem tech 2-3 tun :)
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 1. 10. 2009 20:38

Snail:j,ocenuju snahu :)
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 1. 10. 2009 20:38

Zeptej se Čongů v Písnici, ty tam z toho mají celý městečko.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 1. 10. 2009 20:39

Jouda.II píše:
JardaB píše:Musis pockat na goese, urcite to vi jako vsechno ostatni ;-) To je plny? Dvacitka je 20t?

20 kubíků. Zkus v Holešovicích v přístavu nebo na nákladovce na Žižkově. Na přepravu jsou speciální návěsy a nakládá a skládá se to portálovejma jeřábama.


takze naky auto ktery ma na sobe zabudovany i ten jerab kterej by to nalozil neni ? :) jako sou treba auta s hydraulickou rukou
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 1. 10. 2009 20:42

powerball píše:
Jouda.II píše:
JardaB píše:Musis pockat na goese, urcite to vi jako vsechno ostatni ;-) To je plny? Dvacitka je 20t?

20 kubíků. Zkus v Holešovicích v přístavu nebo na nákladovce na Žižkově. Na přepravu jsou speciální návěsy a nakládá a skládá se to portálovejma jeřábama.


takze naky auto ktery ma na sobe zabudovany i ten jerab kterej by to nalozil neni ? :) jako sou treba auta s hydraulickou rukou

Prázdný to HR složí, akorát ty návěsy na to žádnou ruku nemají. Teoreticky by to asi zmákla i Liazka s HR, když sundá sajtny.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 1. 10. 2009 20:44

Obrázek

Obrázek
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků