Už je to tady (hlasovani)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jak jsem na tom s virem
Fakt se bojim a davam to najevo 30 %  29%  [ 30 ]
Fakt se bojim, ale schovavam to a hraju divalo 20 %  19%  [ 20 ]
Fakt se nebojim 34 %  33%  [ 34 ]
clany 4 %  3%  [ 4 ]
evlo 13 %  12%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 101

Odeslat příspěvekod evlo 18. 5. 2021 09:34

powerball píše:můžeš mi prosím vysvětlit proč kdyby tady byl nějakej zázračnej lék kterej komplet všechny hned a jednoduše vyléčí tak proč si místo toho nechala většina zemí díky covidu dost poškodit ekonomiku, zvýšit nezaměstnanost a zahltit nemocnice? já nějak nerozumím proč by to někdo dělal dobrovolně když by byla jiná možnost.nerozumim tý motivaci.

Protoze tem co to ridi nejde o zemi, ale o ne, a je to nijak neposkozuje, Jak pise arnold NWO.
Naposledy upravil evlo dne 18. 5. 2021 09:36, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 18. 5. 2021 09:35

Tak, sprcha z proudnice a gumolecba by IMHO byla odpovidajici terapie...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 5. 2021 09:40

Ale opravdu rad bych se s tou sergregaci mylil a lhal, nicmene proste to je opravdu naivni prani.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 5. 2021 09:41

MV_cz píše:ožralí fotbalový paka, tak tady bych se teda úplně na stranu chudáčků návštěvníků zápasu nestavěl...


Jednako to má od cigánskej férovky ďaleko. Tá vyzerá tak, že 10 - 20 cigošov napadne jedného človeka, zhodia ho na zem a zvyčajne mu dokopú hlavu, že buď zomrie alebo skončí v bezvedomí s úrazom a ťažkými následkami. Stalo sa niečo také tým policajtom ? Sotva.
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 18. 5. 2021 09:46

nojo v reálným životě stačí blbě zaparkovat a přijde pokutička, ale když se na fotbalu ožeru a jdu domů tak mám svaté právo likvidovat půl města, dělat bordel a nic se nestane :hm
nezkoušel jsem si jen tak běžně kopat do policejního auta, ale počítám, že kdybych to udělal, tak osazenstvo vozu vystoupí tak jako tak :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redlajn 18. 5. 2021 09:49

Evlo se zastal kuřáků. Památný moment.
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 5. 2021 09:52

Tak fyzlove jsou jeste vetsi lidskej odpad nez kuraci pro me, znam dost kuraku co chapou, ze to ostatni obtezuje alespon. Neznam jedinyho fyzla co by jen neotravoval, nesikanoval a nebuzeroval.

jediny co jsem videl jak kope typek do dveri policejniho auta at jedou dopyce kdyz tam fyzl uz nastoupil
Naposledy upravil evlo dne 18. 5. 2021 09:54, celkově upraveno 3
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 5. 2021 09:53

Redlajn píše:Evlo se zastal kuřáků. Památný moment.

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 18. 5. 2021 09:54

:D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 5. 2021 09:59

MV_cz píše:nojo v reálným životě stačí blbě zaparkovat a přijde pokutička, ale když se na fotbalu ožeru a jdu domů tak mám svaté právo likvidovat půl města, dělat bordel a nic se nestane :hm
nezkoušel jsem si jen tak běžně kopat do policejního auta, ale počítám, že kdybych to udělal, tak osazenstvo vozu vystoupí tak jako tak :D


Počítaš v ČR. Ale, keby sa to stalo niekde inde, napríklad v ríši, UK, Francúzsku, kde je dostatok moslimov alebo blízko no -go- zóny, tak policajti nevystúpia...Zvlášť, keby neboli v presile.
A neviem ako u vás, ale rátam, že ani u nás v cígánskej osade by nevystúpili, aby chránené etnikum neprovokali a nezískali obvinenie z rasizmu od nadriadených...
anonymni

Odeslat příspěvekod -pb- 18. 5. 2021 10:04

julius7 píše:https://www.youtube.com/watch?v=ZFImonZYoRg

;-)

koukám ta diskuze pod tím videem je taky výživná, co tam furt máte s tím fašismem, vždyť je to v každém druhém příspěvku, to jste odkoukali od Rusáků? :D
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 5. 2021 10:06

powerball píše:můžeš mi prosím vysvětlit proč kdyby tady byl nějakej zázračnej lék kterej komplet všechny hned a jednoduše vyléčí tak proč si místo toho nechala většina zemí díky covidu dost poškodit ekonomiku, zvýšit nezaměstnanost a zahltit nemocnice? já nějak nerozumím proč by to někdo dělal dobrovolně když by byla jiná možnost.nerozumim tý motivaci.


Komplet, 100 % nie, ale 85 % prípadov iste...

"V odborných kruhoch sa vie, že vo Východoslovenskom ústave srdcových chorôb sa úspešne vylieči 85% ťažkých covidových pacientov vďaka unikátnej liečbe vitamínom C a D. Emeritný prednosta prednosta Kliniky anestéziológie a intenzívnej medicíny VÚSCH doc. MUDr. Pavol Török, CSc. si preto dovolil kritizovať pochybovačných vládnych odborníkov okolo ministra Krajčího, aby povolili využívať aj u nás pomerne lacný liek Ivermectin, ktorý je v zahraničí bežne dostupný a využíva sa aj pri liečbe ochorenia Covid-19.
Viacerí nezávislí odborníci na čele s analytikom Jurajom Mesíkom už dlhšie upozorňujú ministerstvo i verejnosť, že v boji s koronavírusom by mohol aj na Slovensku pomôcť liek Ivermectin (IVM), ktorý bol pôvodne určený na boj s parazitmi. Ako sa však ukázalo v praxi, zaberá aj pri covide.
Podľa doc. Töröka v ich nemocnici Ivermectin dokonca úspešne vyskúšali na sebe aj slovenskí lekári, ktorí sa infikovali koronavírusom. Na jeho pracovisku vo VÚSCH sa vďaka unikátne nastavenej liečbe podarilo dosiahnuť, že až 85 percent ťažkých covidových pacientov sa dokáže vyliečiť."

https://www.bystricoviny.sk/bystricovin ... -covid-19/

Keď nerozumieš motivácií, tak sa spýtaj, svojej vlády prečo pretláča testovanie, očkovanie a vydieranie občanov miesto liečenia dostupnými liekmi a overenou liečbou s praxou.To je otázka na vládu a nie na mňa.
anonymni

Odeslat příspěvekod powerball 18. 5. 2021 10:08

a ne jen na nasi vladu.takhle je to v naprosty vetsine zemi sveta.holt iluminati uz ovladli celej svet zda se.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 18. 5. 2021 10:10

kdyby to bylo tak smrtelný, tak by nežgryndali hovna a hlídali by hranice . . fízla uvidíš akorát tak večer v polích zašívat se za křem a chrápat

všichni, co jsou u koryta, pochopili, že musí držet basu s ostatníma a hýkat, jak je to smrtelný a blabla, pochopili, že si můžou taky namastit kapsu, když budou lid udržovat v panice . .
Naposledy upravil PeTr7650 dne 18. 5. 2021 10:12, celkově upraveno 1
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 18. 5. 2021 10:11

Já zas nemusím citovat nějakého mudr pudr csc. odněkud z webu ale mám kámoše, co je prostě normálně doktor anesteziolog ve fakultce a v lednu to odnesli prostě na plný čáře. Říkal, že to bylo celkem drsný a nepředpokládám, že kdyby mohli nasadit jakýkoliv lék, tak by to udělali a nesytili tvůrce všemožnejch konspiračních teorií.

Ale tak každej věří čemu chce, ono kdyby ten lék schválili, tak by se tu našel někdo, kdo by říkal, že po aplikaci toho léku budeš mít v sobě taky 5G nebo podobnou koninu jako s vakcínama a že to je byznys danýho výrobce a proč se na to nebere heřmánkovej čaj, kterej taky funguje :hm
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků