Výběr auta s dobrým nastupováním

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 7. 6. 2023 06:51

Tak dobře.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 7. 6. 2023 07:47

A to "dobré nastupování" je kvůli tomu, že máte z rodiny někdo problém s nohama nebo zádama nebo jen pro pocit?
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarMarIV7 7. 6. 2023 07:58

Problém s pohybem. Proto je automat podmínkou. Spojka nepřipadá v úvahu
MarMarIV7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomas B 7. 6. 2023 08:07

OK, rozumím. Tak to bude asi chtít trochu přitlačit na budgetu.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 7. 6. 2023 08:17

Taky mi to tak vychází.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 7. 6. 2023 08:27

Proč vlastně hledáš SUV? Tam není zrovna prioritou velký kufr. Když už stejně kupuješ starší kvůli financím, máš možnost dívat se ještě po MPV před jejich skoro vyhynutím.
Od Fordu, pokud by kufr stačil, pak CMAX https://www.sauto.cz/osobni/detail/ford/c-max/182795933. Úplně jiná velikost kufru bude v SMAX/Galaxy, ale automat s touto cenou bude na tom stejně jako u Kugy.
Tu C5 bys mohl zkusit alespoň staticky. Kolik lidí dneska hledí hlavně na navigaci (včetně rychlosti) doprostřed a nepřijde jim to divné. C5 v tomhle není sama.
Co tu nepadlo, je slušný výběr, ale s naftou - Fiat Freemont https://www.sauto.cz/osobni/detail/fiat ... /191401210 .
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod majkom 7. 6. 2023 08:35

C-max je dobry napad!
majkom
Štamgast

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 6. 2023 08:46

Taky bych doporučil Ford S-Max, vysoké dostatečně, vevnitř plno místa a kufr je prostě obrovský.. Automat dělají, výkon několik verzí, 147kW snad stačí ne?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 7. 6. 2023 08:48

Bingo.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rosta12345 7. 6. 2023 08:49

S-max za 300 000 to asi moc velká hitparáda nebude ?
rosta12345
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 6. 2023 08:58

Tak samozřejmě ojeté.. :nenapadne např. lepší Sková verze.. https://auto.bazos.cz/inzerat/169268608/ford-s-max-s-titanium.php

Za novější generaci by si musel připlatit..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurtoid 7. 6. 2023 09:03

Tak hlavně nechce naftu. A u fordu benzíny napikaču.

Kompakt SUV s matem s benzínu, to je tak na půl míče, pokud tam má být nějaká rezerva na servis. Je otázka, jak na tom bude v nějakých 150k km přímovstřik, který lítal hodně po městě.

A auta už jsou dnes ve 150k km daleko více vyjetá než dřív. Teď šel kolem mě do světa jeden osmiletý Passat biturbo s 150k km na hrbu (historii znám na 100%) a už to nebylo moc ono a nový majitel do toho zcela jistě zahučel tak 70k kč na první servis.

Osobně bych se uskromnil alespoň ohledně toho kufru. Co mají češi potřebu pořád vozit? Kdyžtak se dá se střechu rakev. Dobrá a bezpečná volba je Scross s hydroměničem s planetovkou. Jen si pohlídat korozi. Za 400 bude slušný kus s malým nájezdem.

Trochu adrenalin by byl nějaký Peugeot 3008 nebo Opel Grandland, když by fakt byla potřeba toho kufru. Jen je nutné si pohlídat tu stupidní 1.2, mrknout na rozvody.
kurtoid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 6. 2023 09:09

Jo ten benzín jsem přehlídl a benzín ve fordu máš pravdu.. :-| Tím je to vyřešeno..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johny_one 7. 6. 2023 09:23

Co tohle? https://www.sauto.cz/osobni/detail/seat/ateca/189314328

Trochu lotínka, ale 10 let by to mohlo ještě vydržet. Maximálně převodovka a rozvody, takže tak 80 tyček v budoucích letech navíc...
Johny_one
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 7. 6. 2023 09:26

No, já bych tu odvahu neměl.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků