Auto pro studenta SŠ

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 17. 10. 2019 15:40

Presne, v 18 potrebujes nejaky kundolap alebo nieco co pripomina aspon vzdialene auto a nie Sandero do pice :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 17. 10. 2019 15:43

Ja bych volil cokoli z nizsi stredni, treba ta astra, co tady daval Kacko, vypada fajn.

Nebo neco vzhledove trosku zajimavejsiho

https://auto.bazos.cz/inzerat/110756892 ... ajitel.php
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 17. 10. 2019 15:49

Nejvíc kundy jsem měl ve Felicii, takže Sandero klidne
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal220 17. 10. 2019 16:15

Smart fortwo brabus.V tom tě spolujezdci hecovat pro rychlou jízdu nebudou :))
Michal220
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 10. 2019 16:41

hobitt píše:V 18 bych radsi nez k9upit sandero, sel dobrovolne na oet hodin chemie za sebou :D


Vasi te mesli strasit. Bud si umyjes zuby nebo te vemem do skoly sanderem...
anonymni

Odeslat příspěvekod xmickey 17. 10. 2019 17:08

2016 VW Golf VII 1.6 TDI
2010 VW Golf VI 1.4 TSI
Samsung Galaxy S23
xmickey
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 17. 10. 2019 17:16

Jediny hustokola vidim na druhy astre, takze je vybrano 8-)
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 17. 10. 2019 17:19

vlastne bmw7 s tou bezovou kuzickou asi bylo vic to, kdyz tak zavzpominavam, i presto bych, vzhledem k rekneme, tomu udrzeni kund volil to sandero
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 17. 10. 2019 19:05

hobitt píše:V 18 bych radsi nez k9upit sandero, sel dobrovolne na oet hodin chemie za sebou :D


To je nevyzrálost která nedovoluje pochopit genialitu Sandera. :pozor

Když jsem začínal jezdit autem, což bylo v roce 2000, tak jsem si koupil více než 20 let starou Š105 za peníze z brigád a tím to neskončilo, protože jsem začal potřebovat, benzín, olej, pneumatiky.......

Kdybych byl v situaci že mám na auto cca kilo, měl bych tehdá Fáčko, Golfa 2/3, 309/306 apod.... Prostě auto o minimálně 10 let mladší. Takhle jsem byl o dvě generace zpátky a stejně jsem byl rád že to auto mám, protože jsem nemusel chodit všude pěšky...

Asi jsem byl vždy divný, když jsem si vážil obyčejného auta, co už tenkrát taky nebylo Cool, přestože jsem ho pak vylepšil elektronama, pětikvaltem, centrálem a výbavou na úrovni provedení LS... :-[
Naposledy upravil pech. dne 17. 10. 2019 19:11, celkově upraveno 1
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frostie 17. 10. 2019 19:08

Co takhle Toyota Carina v benzínu 1,6? No pokud by nešla sehnat (nechápu, proč už nejsou, vždyť jsou to zánovní auta), tak i s Avensisem se dá spokojit... Anebo Corollka mouchomedvěd, taky 1,6 v benzínu. :)
samá rejže, 8 kusů celkem
frostie
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod tslany 17. 10. 2019 19:08

Co má Kčko proti korejcům? S takovým Coupe V6 by nadělal parády, kor kdyby tam dal drncák a komín.
Michal220 píše:Smart fortwo brabus.V tom tě spolujezdci hecovat pro rychlou jízdu nebudou :))

Můžu potvrdit, je to pecka auto.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod frostie 17. 10. 2019 19:13

https://auto.bazos.cz/inzerat/110392662 ... 3-84kw.php

Tohle je můj tip, bral bych hned, kdybych potřeboval...
samá rejže, 8 kusů celkem
frostie
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Pierr3 17. 10. 2019 19:14

glider píše:Presne, v 18 potrebujes nejaky kundolap alebo nieco co pripomina aspon vzdialene auto a nie Sandero do pice :D

Tak. Co nějaká alfa?
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 17. 10. 2019 19:15

Proti korekjcům bych neměl nic, pokud by to byl korejec nějaký běžný, na který se dají normálně koupit díly, garážníci se před tím neschovávají do montážní jámy nebo pod ponk a dá se to tudíž normálním způsobem provozovat...

POkud sežene neshnilý Accent, Elantru, Cerato nebo třeba Rio, tak to bude pro studenta rozhodně lepší než si koupit debilitu, který jsou v celý evropě tři kusy a není na to nikde nic....

Frostie: protože jich je mrtě málo... Je lepší si vybrat z více kusů něčeho jiného než se upínat na jednorožce... Na druhou stranu student by mohl vystačit s Yarisem, který je dobrý a je jich na prodej dost a mladších...

na pětadvacetileté auto bych se ***** ať jde o cokoli, pokud si to nebude schopen a ochoten spravovat sám a vyvařit si kastli alespoň lokálně...

-- 17. 10. 2019 20:17 --

evlo píše:vlastne bmw7 s tou bezovou kuzickou asi bylo vic to, kdyz tak zavzpominavam, i presto bych, vzhledem k rekneme, tomu udrzeni kund volil to sandero


Dá se v něm vyspat... Takže v něm půjde i šoustat... Je prostorné... V Aygu to nepůjde :-)
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 17. 10. 2019 19:20

Na poruchovost a servis bych moc nehleděl, stejně to do půl roku rozstřelí.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků