Financování na poloviny, třetiny, čtvrtiny

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod iFR3NK 12. 1. 2014 20:39

Dobrý den,

za velmi krátkou dobu budu vybírat nové auto a řeším jeho financování. Díky bonusům v zaměstnání je pro mě nutné vybírat auto, u kterého budu moci uhradit splátku vždy jen jednou v roce (tedy na poloviny, třetiny, čtvrtiny). Klasický leasing pro mě tedy není vhodný.

Toto mi výrazně zužuje výběr automobilek. Co jsem našel tak pouze tyto nabízejí takového financování:

  • Kia - poloviny, třetiny, čtvrtiny
  • Toyota - třetiny
  • Opel - poloviny, třetiny
  • Honda - poloviny (Druha polovina se platí měsíčně po uplynutí 12 měsíců od první platby)
Je ještě nějaká jiná automobilka nebo jiná možnost podobně zafinancovat nový (popř. i ojetý vůz)?

p.s. všiml jsem si, že na Slovensku takto jdou financovat i koncernové vozy. U nás tato možnost není, je to tak?

Díky moc.
Naposledy upravil iFR3NK dne 13. 1. 2014 15:07, celkově upraveno 1
iFR3NK
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quasimoto 12. 1. 2014 22:59

V SR je to uz skoro kazda znacka

Najnovsie ma od noveho roku VW financovanie na 1/3 a 1/5 bez akehokolvek navysenie!

Cize 0% uroctenie, 0 spracovatelsky poplatok, nie je nutne predrazene poistenie ani GAP

To nema nikto, vacsinou je spracovatelsky poplatok 2-3%, u niektorych dokonca z celej ceny auta, nielen z prefinancovanej casti.

Nic ti nebrani kupit auto s financovanim v SR.
quasimoto
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas-E30 13. 1. 2014 07:01

iFR3NK píše:Dobrý den,

za velmi krátkou dobu budu vybírat nové auto a řeším jeho financování. Díky bonusům v zaměstnání je pro mě nutné vybírat auto, u kterého budu moci uhradit splátku vždy jen jednou v roce (tedy na poloviny, třetiny, čtvrtiny). Klasický leasing pro mě tedy není vhodný.

Toto mi výrazně zužuje výběr automobilek. Co jsem našel tak pouze tyto nabízejí takového financování:

  • Kia - poloviny, třetiny, čtvrtiny
  • Toyota - třetiny
  • Opel - třetiny
Je ještě nějaká jiná automobilka nebo jiná možnost podobně zafinancovat nový (popř. i ojetý vůz)?

p.s. všiml jsem si, že na Slovensku takto jdou financovat i koncernové vozy. U nás tato možnost není, je to tak?

Díky moc.


Mercedes/BMW mivaji takovyhle financovani.

Nicmene jako byvaly prodejce Te ujistim, ze vetsina leasingovek je ti na prani schopna sestavit takovehle financovani. Budes sice na nabidku chvili cekat, mozna nebude uplne nejvyhodnejsi, nicmene umeji to.
Jen se nenech odradit prodejcem, nebude se mu to moc chtit resit, protoze zrejme prijde o provizi z leasingu, nicmene az si vyhlidnes konkretni auto, tak to zacni resit.
Lukas-E30
Servismen

Odeslat příspěvekod quasimoto 13. 1. 2014 09:50

Tak samozrejme s navysenim ti to spravi kazda leasingovka.

Ale bez navysenia to ide len cez oficialne ponuky znaciek... jedine ze si nejaky super klient leasingovky, financuje ti celu firmu, technologie a pod, tak jej nie je problem spravit auto bez navysenia ako malu pozornost.
quasimoto
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 13. 1. 2014 09:58

iFR3NK píše:Díky bonusům v zaměstnání je pro mě nutné vybírat auto, u kterého budu moci uhradit splátku vždy jen jednou v roce (tedy na poloviny, třetiny, čtvrtiny). Klasický leasing pro mě tedy není vhodný.

Ty bonusy máš sichr?

BTW, jako fyzická osoba stejně leasing v podstatě nedostaneš, žádný.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ilja2001 13. 1. 2014 10:26

Opel nabízí i poloviny.
Honda nabízí třetiny, ale nevím, jestli to není jenom na Civic.

Taky teď doma řešíme podobnou úvahu. Zatím je v kurzu Corsa na třetiny.
ilja2001
Nováček

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 13. 1. 2014 11:35

Kupovat auto s tím, že počítám, že budou bonusy, je IMHO blbost.
boss-ivoss
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 13. 1. 2014 12:47

Právě proto jsem se ho ptal. Si může zadělat na slušný průšvih. Ale třeba to mají jinak a bonusy jsou vždy.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom420 13. 1. 2014 13:42

a kde je problem si tie peniaze z bonusu odlozit a platit s nimi mesacnu splatku?
tom420
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quasimoto 13. 1. 2014 14:22

problem moze byt prvy rok ze po akontacii nemas hned na mesacne splatky
quasimoto
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iFR3NK 13. 1. 2014 15:02

Bonusy jsou sichr. I kdyby nebyly, tak stale mam jak to uhradit. Kazdopadne nechci si zvysovat svuj mesicni rozpocet o dalsich napr. 8.000 mesicne. A presne jak tady psal quasimoto, tak problem je prvni splatka. Bonusy uz mam a nechce se mi cekat dalsi rok na dalsi bonus, abych si je mohl ulozit a lepit z nich mesicni platby.

pro quasimoto: pokud to navyseni bude nejake rozumne, tak jsem ochotny do toho jit. Co jsem videl, tak treba u Kia si to vyberou jinde (napr. spoluucast pro havarijni je 10%, min. 10.000 CZK, vyssi cena pojistneho apod.). Takze pokud budu platit rocne u jineho vyrobce treba o 5-10.000 CZK rocne s podobnymi podminkami, tak jsem ochotny to akceptovat.

pro ilja2001: ja mam takhle stejne v kurzu Opel Astra, jen si s ni nejsem uplne jisty :)

-- 13. 1. 2014 15:08 --

Lukas-E30 píše:
iFR3NK píše:Dobrý den,

za velmi krátkou dobu budu vybírat nové auto a řeším jeho financování. Díky bonusům v zaměstnání je pro mě nutné vybírat auto, u kterého budu moci uhradit splátku vždy jen jednou v roce (tedy na poloviny, třetiny, čtvrtiny). Klasický leasing pro mě tedy není vhodný.

Toto mi výrazně zužuje výběr automobilek. Co jsem našel tak pouze tyto nabízejí takového financování:

  • Kia - poloviny, třetiny, čtvrtiny
  • Toyota - třetiny
  • Opel - třetiny
Je ještě nějaká jiná automobilka nebo jiná možnost podobně zafinancovat nový (popř. i ojetý vůz)?

p.s. všiml jsem si, že na Slovensku takto jdou financovat i koncernové vozy. U nás tato možnost není, je to tak?

Díky moc.


Mercedes/BMW mivaji takovyhle financovani.

Nicmene jako byvaly prodejce Te ujistim, ze vetsina leasingovek je ti na prani schopna sestavit takovehle financovani. Budes sice na nabidku chvili cekat, mozna nebude uplne nejvyhodnejsi, nicmene umeji to.
Jen se nenech odradit prodejcem, nebude se mu to moc chtit resit, protoze zrejme prijde o provizi z leasingu, nicmene az si vyhlidnes konkretni auto, tak to zacni resit.


Diky, ani nevis, jak jsi mi zplepsil naladu :-)
iFR3NK
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quasimoto 13. 1. 2014 15:14

ved kludne kup v SR, tu to ma bez navysenia kazda znacka

Akurat niektore ako pises maju spracovatelske poplatky alebo navysene poistne.. co spravi celkovo aj 5-6% ceny vozidla.

Ako pisem, VW to ma bez akychkolvek navyseni momentalne.
quasimoto
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iFR3NK 13. 1. 2014 15:18

Jo jo, hodně nad tím, že si udělám výlet do SR přemýšlím. Škoda té intervence ČNB, přeci jen na např. 400.000 CZK už je to znát :-) Samozřejmě to znamená pořídit převozku a dovézt do ČR a přihlásit, ale to by snad už nějak šlo. Uvidíme, co nabídnou místní autosalony. Za 1-2 měsíce mě to čeká, tak pak sem klidně budu psát nabídky, které dostanu :-)
iFR3NK
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Duri13 13. 1. 2014 16:49

quasimoto píše:Akurat niektore ako pises maju spracovatelske poplatky alebo navysene poistne.. co spravi celkovo aj 5-6% ceny vozidla. .

Sa museli *****...u auta za 20.000EUR si zobrat liter na poplatkoch :grr:
Duri13
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quasimoto 13. 1. 2014 17:37

Neboj, ked kupis Golfa nemas ziadne poplatky ;)

Vacsina ludi pozera len na co najnizsiu cennikovu cenu, nezohladnuju dalsie veci ako cena financovania, poistenia a zostatkova hodnota...
quasimoto
Štamgast
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků