Pohodlné auto, 50k/rok, 700.000,- bez DPH

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod sprint 30. 6. 2012 18:25

A nebo Superba v plný palbě. 8-)
Opel Astra ST 1.4T
Škoda Fabia Combi 1.4 TDI
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yersinia Pestis 30. 6. 2012 18:48

Koukám že už jsme se dostali přes prakticky všechny myslitelné auta a výsledek nikde :-)

azari píše:A jak dlouho má auto sloužit v tomhle režimu? Řekl bych, že francouzi se začnou drolit dříve, než německá produkce.

Dokud mně bude bavit, dokud budu mít prachy (předpokládám že stále :) ), dokud se nerozsype...
Počítám že za cca 4 roky bude mít na kontě 200k km. Což si myslím že s náležitou péčí bude v pohodě číslo. V tom momentě se budu rozhodovat co dál. Je klidně možné že ho předám v rodině dál a bude se řešit nový kousek. :-)

Passat CC mně osobně po čistě vzhledové stránce sedí zatím nejlépe. Potíž je, že je po nakonfigurování taky o dost dražší než C5. Oproti tomu "obyčejný" Passat by zase vyšel levněji.
Zase je to otázka v čem se bude lépe jezdit, vidím to na spoustu testovacích jízd. To abych hned po návratu z dovolené začal namlouvat termíny :-)
Yersinia Pestis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 30. 6. 2012 19:18

Vem Passata bud obyc, nebo CC, na C5 kašli (Francouz zůstane Francouzem) :-)
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 30. 6. 2012 19:42

sprint píše:A nebo Superba v plný palbě. 8-)

Nevim jak teď, ale Superb vycházel dražší než Passat.
Ještě bych zkusil Mondeo, pokud je zájem o velký auto.

Osobně bych asi šel do menšího auta s brutálně nabušenou výbavou a motorem. Takovej golf by mohl být v GTI a v něm i hodně slušný sesle.
mimous
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 30. 6. 2012 19:44

Co třeba A6 Allroad? Ale, to chceš nové ne? Tak to nic
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 30. 6. 2012 21:23

@mimous - on hleda pohodli a ne tvrdou kozu jako Golf GTI... :-O

Passat taky nepatri k nejpohodlnejsim, podvozek je dost tuhy - klasicka nemecka skola. Navic je jich vsude plno a kradou se.

Kecy o poruchovosti francouzu nebrat vazne, tohle pisou v drtive vetsine lide, kteri nikdy zadneho francouze nemeli - ale Franta v hospode povidal.

Projed si C5 a uvidis, jestli ti vyhovuje. Pokud jo, jdi do ni!
Katikakus
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 30. 6. 2012 21:49

Právě, že Francouze máme (Megana 1,9 rv. 98) a horší auto jsem v zivotě neviděl. Naježděno má pouze 133tis km, protože nefunguje počítadlo km ani tachometr, kvete jako sfiňa, zavíral jsem tuhle dveře a rukojeť mi zůstala v ruce, kouří a *****í úplně nehorázně. Jako, určitě tam bude hrát velkou roli stáří, ale z vlastní zkušenosti bych už Francouze v životě nechtěl... Je jen na tobě, co ti bude vyhovovat a čemu dáš přednost.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 30. 6. 2012 21:53

Přesně tak, Octávka z daného roku už sice taky nebude top, ale jako celek bude fungovat daleko líp a spolehlivěji.
Opel Astra ST 1.4T
Škoda Fabia Combi 1.4 TDI
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 30. 6. 2012 22:05

sprint píše:Koupil bych nějaký menší SUV, tam je komfort vůči klasickým povozům obvykle lepší.


joke of the year
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 30. 6. 2012 22:07

Třeba Yeti je oproti Octávce komfortnější a míň se naklání.
Opel Astra ST 1.4T
Škoda Fabia Combi 1.4 TDI
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 30. 6. 2012 22:07

Nissan350Z píše:Právě, že Francouze máme (Megana 1,9 rv. 98) a horší auto jsem v zivotě neviděl. Naježděno má pouze 133tis km, protože nefunguje počítadlo km ani tachometr, kvete jako sfiňa, zavíral jsem tuhle dveře a rukojeť mi zůstala v ruce, kouří a *****í úplně nehorázně. Jako, určitě tam bude hrát velkou roli stáří, ale z vlastní zkušenosti bych už Francouze v životě nechtěl... Je jen na tobě, co ti bude vyhovovat a čemu dáš přednost.


ty si taky preber co tady porovnavas, nejakyho vyglajdanyho megana, 14 let starycho a funglovku
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 30. 6. 2012 22:53

sprint píše:Třeba Yeti je oproti Octávce komfortnější a míň se naklání.

Začínáš mít profesionální deformaci :D
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod sprint 30. 6. 2012 22:56

To je možný, ale na uvedeným trvám. Taky jsem jel třeba s novým Touaregem a to je komfort špica.
Opel Astra ST 1.4T
Škoda Fabia Combi 1.4 TDI
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 30. 6. 2012 23:02

to je uplne jina liga ten touareg
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 30. 6. 2012 23:16

Nissan350Z píše:Právě, že Francouze máme (Megana 1,9 rv. 98) a horší auto jsem v zivotě neviděl. Naježděno má pouze 133tis km, protože nefunguje počítadlo km ani tachometr, kvete jako sfiňa, zavíral jsem tuhle dveře a rukojeť mi zůstala v ruce, kouří a *****í úplně nehorázně. Jako, určitě tam bude hrát velkou roli stáří, ale z vlastní zkušenosti bych už Francouze v životě nechtěl... Je jen na tobě, co ti bude vyhovovat a čemu dáš přednost.


A já znám zrovna podobně se sypající oktávku, takže jsou všechny škodovky na *****? :-)

Naproti tomu bych mohl říct, že na svojem zxku z roku 96 jsem za 200tkm kromě spotřebáku vyměnil z nestandardních věcí jen ty, které jsem vlastní blbostí zničil a proto jsou citroeny spolehlivější jak celá japonská produkce křížem krážem :D
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků