Altea freetrack 2.0 DSG 4x4

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod miromen4 8. 7. 2011 09:24

Tak situace se určitě měni. Ja jsem loni bez znamosti vydoloval slevu na Ibizu 5-6%. Ze startu to bylo na cca 3% ale po delši velmi přijemne debatě s prodejcem se sleva navyšila.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 7. 2011 09:26

V roce 2003 kdy sem kupoval přibližovadlo byla ochota ke slevám takřka nulová
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 8. 7. 2011 09:31

Stejně jako miromen, na podzim jsem měl nabídku na Ibizu ST se slevou cca 6 % plus zámek řazení zdarma.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod miromen4 8. 7. 2011 09:35

Jo člověk musi byt neodbytny ale zaroveň neotravny a přijemny. Prostě takova tvrdši buzna. :D
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 7. 2011 09:36

Takže dostatečně vlezlej :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 8. 7. 2011 09:38

Ani ne vlezlej, jako spíš slušnej, očividně dobře informovanej, dávat to najevo, ale zároveň nedělat z prodejce blbce (a už vůbec se mu nesmát do ksichtu :D) a občas se zadaří. Když ne u prvního, tak u druhého...
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod miromen4 8. 7. 2011 09:43

Tak ja jsem vždy daval na jevo to že se auta neprodavaji za cenikove ceny.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Duri13 8. 7. 2011 09:48

Zajdi na Slovensko, tam je z nejakeho dovodu Altea cennikovo vyrazne lacnejsia.
2.0TSI stoji necelych 25.000EUR, 2.0TDI je este o 500 lacnejsi. Neviem presne kurz, ale orientacne to vychadza asi o 50 tisic CZK menej na Slovensku. Zaujimave tiez je, ze kym za diesel das v CR o 20 litrov viac oproti benzinu, tak na Slovensku pri nafte este usetris.
Duri13
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrk132 8. 7. 2011 10:14

nal píše:Pre "odborníkov" na zľavy.
Najnižšia poskytnutá zľava je vždy na auto do výroby. Importér Seatu v ČR šiel s cenníkom dosť dole (oproti Nemecku či Rakúsku), preto ponúknutá zľava nebude vyššia ako 3-4%.
Iné je to, ak je auto skladom alebo priamo na showroome. Tam prirátaj ďalšie +2% oproti zľave na skladačku. A ak je predvádzačka, ďalšie cca +2%. Strop teda na úrovni 8%.
Keďže Freetracku stačí doobjednať len pár packov, ako zdravý kompromis by som kúpil dobre vybavenú skladovku.

-- 8. 7. 2011 09:32 --

mrk132: a ja som bol na mesiaci a jazdil na Roveri...
chlape, Altea Freetrack má jedny z najergonomickejších sedadiel v triede vôbec.
http://www.seat.cz/altea_freetrack/calouneni.aspx


ja ale pise o zadnich, ze jsou jako lavice, oproti prednim nemam ani slovo, ty jsou dobry,
mrk132
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nal 8. 7. 2011 10:51

vip: vratim sa k teme auditoria. pozerajuc skladovky, najvybavenejsia je tato: http://seat.cz/skladove_vozy/skladovy_vuz.aspx?id=1809
je to MY 2011, cize model po FL. pokial viem, pri Freetracku neboli vyrazne zmeny pri MY 2012 (tusim len, ze novy ma z vyroby 8 repro, zadne LED ma len Leon a aj to bud priplatkovo resp. pri FR).
cenu by si vedel pritlacit na aj pod 610.000 Kc. teoreticky aj menej, ak maju auto na salone aspon 2 mesiace... :hmm:

hlavne si nechaj vyjst skladovky. tam najskor spravia good cena.
Dve levíčatá. Jedno znakom, druhé menom.
nal
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x2005 8. 7. 2011 11:53

vip uživatel píše:Za cca 540 tisíc bez dph dle konfigurátoru nový auto s výkonem 211 koní a s výbavou, co lze mít ..... Se spotřebou jsem smířen...


Pokud nezáleží na spotřebě, tak FreeTrack TFSI DSG je za slušné peníze spousta užitku. Jezdil jsem v FT TFSI s manuálem a bylo to fajn. FT je zajímavá volba z produkce současného Seatu. Opravdu odolný podvozek, kvalitní sedačky vpředu, nějaký výkon tam taky je a spousta výbavy za adekvátní cenu.

-- 8. 7. 2011 12:56 --

nal píše:vip: vratim sa k teme auditoria. pozerajuc skladovky, najvybavenejsia je tato: http://seat.cz/skladove_vozy/skladovy_vuz.aspx?id=1809


Je to pouze 103kW TDI a naprosto běžná cena, kterou dostaneš všude, když slušně pozdravíš.

-- 8. 7. 2011 12:58 --

Otázka je, zda nějaký skladovky vůbec budou. S přístupen českého zastoupení Seatu je zázrak, že tady ta značka ještě existuje. Zkus to Slovensko, jak tady někdo radil. Navíc mají myslím v seatí fabrice přes prázdniny prázdniny, takže auto do výroby dostaneš v listopadu.....
x2005
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nal 8. 7. 2011 13:52

x2005 - je to "pouze" 103 kW, ale podľa stats najpredávanejší motor. nie každý jazdí preteky do vrchu. ale v konečnom dôsledku je to na kupujúcom. či dá prednosť cene, výkonu, výbave alebo všetkému dokopy.
Buďme úprimní, slovenský importér tiež nie je na tom extra lepšie. Obávam sa skôr, že naopak. Freetrack nepatrí medzi skladovky.
Ale čo sa týka výroby, nebol by som skeptik. Alhambra sa dodáva v najjednoduchšej výbave do 6 mesiacov, v zložitých (cúvacia kamera, panorama strecha) aj do 8. Altea, Leon sú však maximalne do 3 mesiacov. Leon objednal kamarát posledný aprílový week, do výroby šiel o 4 týždne.
Dve levíčatá. Jedno znakom, druhé menom.
nal
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vip uživatel 8. 7. 2011 16:42

Tak jsem se stavil po cestě domů u prvního dealera seat a nabídl mi 5%, tedy auto by stalo v kůži a pár blbůstkama 552 tisíc s dph.
vip uživatel
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mafel 9. 7. 2011 21:42

No, 10% to sice není, ale vzhledem já tomu, co píšou ostatní o seatu tak je to lepší než drátem si oka.
koukal jsem na specifikaci a zrychlení 0-100 za 7.6, to by mohlo být nejedno “sportovní “auto trochu překvapený od rodinyho MPVčka.
V6 3.6 192 kw
V6 3.7 204 kw
V4 2.0 200 kW
mafel
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vip uživatel 11. 7. 2011 11:38

Druhý dealer - 6%.
Tak uvidíme, kam se dostaneme.
vip uživatel
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků