Můžete zhodnotit mercedes GLK - poradit

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod bety 4. 2. 2011 15:39

Můžete někdo kdo již vlastní nebo je fanda do aut zhodnotit Mercedes GLK jak se Vám líbí ,jaký motor a jaké je v tom svezení ? Model je dosti hranatý,zda se takový tvar udrží v trendu a nebo to je jen nějaký výstřelek či se mění tvar nových SUV ? Díky
bety
Nováček

Odeslat příspěvekod K86 4. 2. 2011 16:31

fanda do aut jsem, GLK jsem nejel.
Nelibi se mi jako vsechna SUV. motor minimalne 350CDi
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bety 4. 2. 2011 17:26

Díky,ale i když nejsi na SUV co říkáš na tvar atd..... ,ale určitě bezpečnější jak os,vozy a jak jsem původně stále myslel na ML,tak tento model GLK pro dva dostačující - nevím :oboze dodatek ještě nebo místo GLK Jeep grand cherokee ?? Je to těžké rozhodování.
bety
Nováček

Odeslat příspěvekod řidič BOB 4. 2. 2011 19:30

GLK mi přijde jako Tiguan nebo Q5 - t.j. pro ženskou. Tvarem se mi nelíbí vůbec a s důstojným motorem a výbavou to hravě přeskočí GGCH. Já bych volil právě GGCH 3.0CRDI ;-)
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod vizitix 4. 2. 2011 19:43

Jojo, GLK je ideál auto pro ženskou. Taková akorát na nákup. :))
Unknown Pleasures
vizitix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 7. 2. 2011 08:27

Pro chlapy je jedině Gčko, nebo H1.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 7. 2. 2011 09:06

bety píše:Díky,ale i když nejsi na SUV co říkáš na tvar atd..... ,ale určitě bezpečnější jak os,vozy a jak jsem původně stále myslel na ML,tak tento model GLK pro dva dostačující - nevím :oboze dodatek ještě nebo místo GLK Jeep grand cherokee ?? Je to těžké rozhodování.


tvary neres, jak si to podle firemnich meritek nakresli, takove to bude, proto GLK vypada jako orezana krabice, Q5 jako koule a podobne. Bud se ti to libi, nebo ne, ty to budes kupovat, ne my.
bezpecnejsi jak v cem, pri stretu s osobakem mozna, pro stretu s pevnou prekazkou moc ne.
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Head 7. 2. 2011 09:30

GLK mohu posoudit jen jako spolujezdec, ale 350 CDI jela příjemně svišně, auto je na fotkách hranaté až divné, ale verze po FL na 20" AMG v rudé barvě je celkem koukatelná (ta v které jsem jel) ... interiér mi designově moc neseděl (v ML se mi líbí podstatně víc), ale jinak auto jelo pohodlně a tiše ... domluv si předváděcí jízdu a uvidíš jestli se Ti bude líbit nebo ne ...
Yesterday is history, tomorrow a mystery, today is a gift, thats why it's called the present
Head
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 7. 2. 2011 09:59

SUV na 20" kolech je vůbec to nej, co se dá dnes pořídit ;-)
Jinak mě se GLK například líbí.... to jen tak pro zajímavost, ať tady máme pestré názorové spektrum :-)
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beaumont 7. 2. 2011 10:04

bety: Pokud stojíš i o názro člověka, který SUV nemusí a ani v jednom ze jmenovaných NEJEL:
- GLK se mi spolu s novým Land Roverem Evoque líbí daleko nejvíc z malých SUV, alespoň to vypadá jinak než Q5, CX-7 a spol. Určitě bych nebral čtyřválec diesel, Mercedes chce šest válců.
- Ale za cenu GLK s V6 už opravdu bude ten Grand Ch. a to už je auto úplně jiné třídy. Ten nový se zřejmě dost povedl, i interiér vypadá (konečně!) k světu. A určitě bude vynikající v terénu, ale jde o to, jestli to využiješ.

Myslím, že chybu neuděláš ani s jedním. Já bych si SUV pro sebe nevybral, ale kdyby to muselo být, tak bych bral Grand Cherokee s benzínem, nejlíp V8 Hemi :love: .
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod henk 7. 2. 2011 10:17

Známý (dobře zajištěný důchodce) si po několika předchozích MB-C pořídil GLK. Pochvaluje si nastupování a že vyjede minikopeček ke garáži a k chatě i když nasněží. Nelíbilo se mu, že ho to po ca. 5.000 km nechalo stát a pokračovalo do servisu na odtahovce (vstřikovače, 220CDI).
Subjektivně se mi tvarově zdá GLK celkem podařené - v rámci své třídy aut pro důchodce a ženy do města ;-)
henk
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Captain Slow 7. 2. 2011 10:37

Za mě to je nejhezčí malé SUV, pokud budeš jezdit klidným stylem tak bych bral 220 CDI, stovka pod 9 na takové auto stačí a diesel by mi u SUV nevadil tolik jako třeba v C/E/S klase.
Captain Slow
VIP moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Head 7. 2. 2011 10:50

Mr. Murphy píše:SUV na 20" kolech je vůbec to nej, co se dá dnes pořídit ;-)


vzhledem k tomu, že se to auto nikdy (jako většina SUV) mimo zpevněné cesty nedostane, tak proč ne ;-]
Yesterday is history, tomorrow a mystery, today is a gift, thats why it's called the present
Head
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gewehr 7. 2. 2011 11:34

SUVka ani mercedesy moc nemusim, ale popravde, GLK sa mi v celku paci. Pravidelne vidavam jednu takuto bielu medvedicu jazdit okolo a vcelku ujde. Relativne male, ale dostatocne pohodlne. Bol som to u dealera vyskusat a vcelku by sa mi take nieco pacilo... keby som na to mal.
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 7. 2. 2011 11:52

mě se taky celkem líbí, víc než Q5. pro ženu je to asi pěkná volba, pro chlapa asi spíš GL :oops:
Anonymni

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků