nejnepohodlnější sedadlo

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod upír 24. 6. 2005 20:16

Nedávno jsem začal v práci častěji jezdit služební felicií z r. 1997. V minulosti jsem seděl v sedadlech různých aut a snad dvakrát mě krátce svezl známý ve felicii. Bylo to jen pár km, tak jsem se na sedadlo tolik nesoustředil. Teď jsem se služební felicií najezdil už pár stovek km a musím její sedadla označit za nejnepohodlnější ze všech aut. Ten sedák by ušel, ale to opěradlo na předním sedadle musel navrhovat úplnej kretén nebo invalida s atypicky tvarovanou páteří. A jaké sedadlo z osobáků je nejnepříjemnější podle vás?
upír
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myndel 24. 6. 2005 20:48

mě osobně se blbě sedí v naší Mazdě 626. je to poněkud beztvaré.... Co jsem si mohl ozkoušet sedadla na Autosalonu, musím konstatovat, že i kdejaký korejec za 200 k má lepší sezení.....
myndel
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Anonymni 24. 6. 2005 20:58

tak to jste jeste nesedeli v prosedly sedacce ve formanu/ favoritu, prirovnal bch to k sedeni na melkem hrnci..
Anonymni

Odeslat příspěvekod myndel 24. 6. 2005 21:00

ale jo..... Taky jsme ho měli, ale už je to moc dlouho na to, abych se tu o tom mohl rozpravovat.....
myndel
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod igy 24. 6. 2005 21:03

Ze všech aut, které jsem měl jednoznačně nejhrůznější sedadlo - Škoda Fabia, totální hrůza.
igy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cossie(smazano) 24. 6. 2005 21:04

Co jsem zatim měl možnost se svézt, tak jednoznačně nejhorší Octavia I :x :(
Cossie(smazano)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 24. 6. 2005 21:18

ogy, Cossie: Porovnejte s uzkou 120tkou, favoritem a pak mudrujte. :)
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Koby 24. 6. 2005 21:32

S tou Felicií souhlasim. Jel jsem jenom ve dvou v životě naštěstí. Jednou asi 200 km z hor, to sem myslel že umřu, normálně mě začalo všlijak píchat, řikal sem si že to z těch sedadel nebude, podruhé to samý. Ted koukám, že to z těch sedadel asi fakt bylo. Pro mě jsou strašně měkký a sedim v nich strašně prolomeně...
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JP 24. 6. 2005 21:39

No P406 pred faceliftem nemel na prednich sedadlech v podstate zadnou oporu bederni patere a to je fakt na umreni.
JP
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luk 24. 6. 2005 21:43

Nejhorší sedadlo jsem míval kdysi ve Š105 - nejen že bylo příšerně nepohodlné, ale navíc ještě hrozně vrzalo :x
<--- Odpůrci aut fkombíku by si měli uvědomit, že...
luk
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@C 25. 6. 2005 09:46

Jednoznacne felicie, jen 2x jsem musel jet firemni a pokazde me bolely zada, jednou jsem vecer nemohl usnout :) To uz i stary favorit mel lepsi sedadla, nebolely z nich aspon zada.
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bigduck 25. 6. 2005 09:52

tak tak, Favorit z r. 94 ma lepsi sedadla jak Felda....jezdim treba i 500 km a naprosto v pohode
asi soudruzi z VW udelali chybu :D
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 25. 6. 2005 09:52

Z dnesnich aut vcelku jednoznacne Octavia II.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dushanski 25. 6. 2005 10:23

jednoznačně felda a octávia I., to jsou zadolamače...
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubax 25. 6. 2005 10:50

muj nazor je ze nejhur se cloveku sedi pri zkouskach v autoskole :D
to je pak kazda sedacka nepohodlna... nervozita...komisar doslova hned za p*deli... :x skvela kombinace pro pohodovou jizdu :wink:
Have you tried turning it off and on again ???
------------------------------------------------------
Kubax
Nákupčí roku 2007
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků