prosba o radu - autoservis v brne

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod lukas. 16. 3. 2013 14:23

Vybornej servis je v brne na tkalcovske. Delaji tan komplet vsechno za rozumny ceny a hlavne kdyz reknou ze auto bude ten den hotovy tak to dodrzijou. Jezdim tam uz leta a zadnej problem nikdy nenastal
lukas.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alzbeta1970 8. 11. 2013 11:07

Jo, ten autoservis v Komíně není špatný, Já osobně chodím do autoservisu v Brně k Jaroslavu Hlouchovi. Kdybych mohla přidat... Ráda tam chodím, jsou tam na mě slušný, poradí mě a vždycky se dobře domluvíme.
alzbeta1970
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod strmik 25. 5. 2014 16:14

V Brně mám špatnou zkušenosti s auto servisem Auto Repair. Rozbili mi během čištění ofuk klimatizace a poté, co odmítli svoji chybu přiznat se se mnou naprosto přestali bavit. Více podrobností na odkazu http://auto-repair-brno.webnode.cz
strmik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JardaB 25. 5. 2014 16:21

To je mazec, blbej kousek plastu a meni snad pul palubky... Inu autorizak ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alzbeta1970 3. 12. 2014 11:17

A ještě mohu doplnit AZMko jako dobrý autoservis v Brně. Byla jsem tam s otcem, protože tam chodí a vypadalo to tam dobře. Auto měl přijaté skoro hnedka a mákli rychle. Dojem dobrý.
alzbeta1970
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 3. 12. 2014 11:37

Ja to neresim takhle reklamou, ze bych daval na web, ale vzdy koupim novy auto, jedina moznost.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Y.ves 7. 4. 2015 10:17

strmik píše:V Brně mám špatnou zkušenosti s auto servisem Auto Repair. Rozbili mi během čištění ofuk klimatizace a poté, co odmítli svoji chybu přiznat se se mnou naprosto přestali bavit. Více podrobností na odkazu http://auto-repair-brno.webnode.cz


Mám podobnou zkušenost s Auto Repair, nechal jsem si tam "pouze" čistit auto, když jsem se pro něj odpoledne vrátil, bylo bez koberečků. Pánové mi tvrdili, že není možné, aby se ztratili u nich, že jsem přijel bez nich, což je nesmysl, proč bych je vyndával. Nemyslím, že mi je ukradli, spíš je dali někomu jinému, každopádně šupáci a amatéři. Nikdy víc ani zadarmo!
Y.ves
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 7. 4. 2015 12:13

evlo píše:Ja to neresim takhle reklamou, ze bych daval na web, ale vzdy koupim novy auto, jedina moznost.


Do čehos to bože duši dal...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod LadaStr 7. 4. 2015 14:23

Y.ves píše:
strmik píše:V Brně mám špatnou zkušenosti s auto servisem Auto Repair. Rozbili mi během čištění ofuk klimatizace a poté, co odmítli svoji chybu přiznat se se mnou naprosto přestali bavit. Více podrobností na odkazu http://auto-repair-brno.webnode.cz


Mám podobnou zkušenost s Auto Repair, nechal jsem si tam "pouze" čistit auto, když jsem se pro něj odpoledne vrátil, bylo bez koberečků. Pánové mi tvrdili, že není možné, aby se ztratili u nich, že jsem přijel bez nich, což je nesmysl, proč bych je vyndával. Nemyslím, že mi je ukradli, spíš je dali někomu jinému, každopádně šupáci a amatéři. Nikdy víc ani zadarmo!


dík za poznatky, nedávno jsem o té firmě slyšel takže dobré vedět...
LadaStr
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 7. 4. 2015 14:44

Zdá se, že to jsou opravdu kvalitní lulini.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 22. 4. 2015 17:47

Potřeboval bych opravit odření u pravýho zadního kola, je to tam navíc i zrezlý a trochu ohnutý dovnitř, nějakej tip na člověka nebo lidi v Brně a okolí co to pořádně kvalitně opraví a nebude to stát majlant? Lakování neřeším. Je tam potřeba to nějak vyklepnout, asi ty starý prorezlý plechy hodit do záděle a namísto toho tam dát něco brand new. (btw. tempo to nevyřešilo :D )
anonym

Odeslat příspěvekod Y.ves 3. 5. 2015 19:02

Kvůli klempířině (zařídil i lakování) jsem už 2x byl v Alfa Car:

http://www.alfacar.cz/

Pokaždé spokojenost. Domluva bez problémů, klučina šikovnej, cena rozumná. Jel bych tam zas. Snad budeš mít podobnou zkušenost, kdyby ne, dej vědět..
Y.ves
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 3. 5. 2015 19:35

Dík, zatím nemám čas se k tomu dostat, až budu tak uvidím, budu si muset vybrat z několika :-))
anonym

Odeslat příspěvekod Noemi 23. 5. 2015 14:09

Taky se přidám k prosbě o solidní servis v Brně.

Díky za případné tipy.
Naposledy upravil Noemi dne 23. 5. 2015 19:46, celkově upraveno 1
Noemi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 23. 5. 2015 14:51

V Brně, teda spíš okolí, jsou dobří kluci ze Sivic. Zikuška se jmenuje. Levní, šikovní, baví je to, ale proto taky teď mají neustále plno. Objednat se ale v rozumném termínu dá a když je něco akutního, kouknou aspoň na diagnostiku a snaží se poradit.
Sattero
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků