On board kamera

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod standho 3. 3. 2012 18:50

tak tady je to video co jste chtěly, je to v rozlišení 1280x720 je to zkonvertovaný do MP4, ale kvalita je srovnatelná z originálem, bylo to jen z důvodu velikosti
http://www.multiload.cz/stahnout/572352/sunp00041-mp4/
standho
Nováček

Odeslat příspěvekod Nyny 3. 3. 2012 22:12

Tak já myslím, že ten záznam je celkem v pohodě, jako důkaz toho, co se děje před autem to plně postačuje. Jen bych se ještě zeptal autora, nemohl by si nahodit nějaké video natáčené v noci? Nejlépe kus třeba ve městě za městského osvětlení a kus někde, kde je úplně tma?:-)
A pak bych se ještě zepta, to ti takhle natačí na kartu a když je plná, tak to začne samo záznam přepisovat?
Nyny
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standho 5. 3. 2012 21:29

Ano, po zaplnění paměti, se karta začne přepisovat .

A to video, ve městě nemám kde, chlumec moc velké město není, spíš bych mohl udělat video jan za tmy , ale projet po chlumci se taky můžu něco natočím
standho
Nováček

Odeslat příspěvekod Nyny 5. 3. 2012 21:47

No a jak si s tím jinak spokojenej? Já si chci kameru pořídit, ale vždycky když čtu recneze, tak se bojím, že koupím nějakej šmejd.
Mě jde hlavně o to, aby to fungovalo, nejlépe, aby to prostě po nastartování začalo samo nahrávat a při zhasnutí motoru se to zase vyplo. Zkrátka, abych se o to nemusel starat a jen když se něco stane, nebo bude potřeba, tak si z toho vytáhnu potřebný záznam.
Nyny
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lamacan.lukas 5. 3. 2012 22:00

kamera je dobra vec, ak nie si extra narocny na kvalitu zaznamu, kludne ti staci aj spominana Omega OM 205 napriklad... video tu linkoval brot1cz o par prispevkov vyssie...

co sa tyka pouzivania, jedine, co musis vyriesit, aby ti kamera spustala nahravanie pri nastartovani a zastavila ho pri vypnuti motora, je stale napajanie baterie... cize musis vymysliet, ci budes tahat kabel len tak vzduchom alebo ci ho schovas pod tapacirung, pripadne ci ho pripojis hoci na svetlo...

ja osobne by som preferoval viest kabel popod tapacirung a niekde pod nohami spolujazdca by som umiestnil rozdvojku - zastrcku na 12V, aby som odtial mohol napajat aj navigaciu... mam jediny problem, ze k uplne idealnemu umiestneniu kabla potrebujem zhodit pristrojovu dosku (roomster), co sa mi jednak nechce, jednak sa bojim, aby som nieco nedodr_bal :hm a jednak ked nahodou budem chciet menit kameru, aby som to rozoberal znovu...

takze ked budem mat cas, budem hladat alternativne riesenia :-D
lamacan.lukas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod speedisko 6. 3. 2012 08:05

Cus,

Mám Omegu OM205, chtěl bych postoupit vejš, cenově kolem 3tisíc, co mi doporučíte?
Cayenne S Diesel
911 997.2 4S
M3 E46
WRX STi
speedisko
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standho 6. 3. 2012 18:27

Nyny píše:No a jak si s tím jinak spokojenej? Já si chci kameru pořídit, ale vždycky když čtu recneze, tak se bojím, že koupím nějakej šmejd.
Mě jde hlavně o to, aby to fungovalo, nejlépe, aby to prostě po nastartování začalo samo nahrávat a při zhasnutí motoru se to zase vyplo. Zkrátka, abych se o to nemusel starat a jen když se něco stane, nebo bude potřeba, tak si z toho vytáhnu potřebný záznam.


taky jsem se toho bál, hodně recenzí mě odrazovalo a pořád jsem váhal si ji koupit, ale nakonec jsem ji koupil a spokojenost, video je postačující, ale jestli potřebuješ ve videu vidět neco víc, tak si kup nějaký dražší kousek, já ji kupoval je proto abych mohl mýt nějaký důkaz kdyby něco, ale je hodně kamerek co natáčej o mnohem hůř než ta OM205 co mám, takže spokojenost, za ty peníze super kup, jestli nehýříš pěnězi, tak si ji kup a neváhej, at už můžeš natáček, ale samozřejmě je to na tobě, já na tu kameru nemám žádné výtky na to kolik stojí :lol:
standho
Nováček

Odeslat příspěvekod stani 7. 3. 2012 09:34

Video ukázky OM205, ve dne, za šera, v noci.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
stani
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod motorol 7. 3. 2012 10:24

Trochu to tu zaplevelim. Protože sem tu zatim enviděl kameru za rozumnou cenu, která by se zapínala při startu, vypínala při vypnutí motoru, byla malá a dala se snadno zabudovat napevno mam jinej dotaz.

Máte zkušenost s nějakou aplikací na androida? Mam ho teprve chvilku tak trochu tápu, viděl jsem jednu, ale tu zdrbli i hodnotící na android marketu. Radši budu dávat do držáku tel kterej mam a kvalita videa bude průměrná, než cpát někam velkou kameru a pořád jí schovávat nebo nosit s sebou.
motorol
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MichalJx 7. 3. 2012 11:17

Mám pocit, že tvé požadavky plně splňuje CarCamOne HD
MichalJx
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 7. 3. 2012 11:27

Já dávám mobil do držáku a normálně spustím klasickou kameru. Ale má to nevýhodu, že pořád svítí displej a rychle se vybíjí baterka.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speedisko 7. 3. 2012 17:54

stani píše:Video ukázky OM205, ve dne, za šera, v noci.



:lol: :lol: :lol: :lol: Si myslíš že tu jsme banda idiotu? :lol:

-- 7. 3. 2012 17:55 --

Mimojiné prodávám OMEGU, kdyby někdo chtěl za drobnej :-)
Cayenne S Diesel
911 997.2 4S
M3 E46
WRX STi
speedisko
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chipoun 7. 3. 2012 19:47

Chtel jsem se zeptat. Mate nekdo trvale instalovanou on board kameru nekde skryte a jeste navic tak aby fungovala bezobsluzne? Chtel bych pro strycka nahodu kdyztak mit zaznam, ale urcite pri kazde i sebekratsi jizde bych to nenasazoval, kdybych to musel priplacavat na sklo. Atim by to ztratilo smysl... Nejlepsi by bylo kdyby se to zapinalo po nastartovani. Mate nekdo takove reseni a treba foto instalace? A nelaka to zlodeje treba?
rad bych se treba inspiroval. Diky moc :-)
Chipoun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MichalJx 7. 3. 2012 20:33

http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?f=815&t=1055645&st=0&sk=t&sd=a&start=1658
Už 3 měsíce jede bez šáhnutí, zapne se při nastartování, vypne 20 vteřin po vypnutí klíčku. Jen občas vyndám a stáhnu si nějaký video. Na tečkovaným skel zvenku neviditelná, mimo zorný pole. :D
MichalJx
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nyny 7. 3. 2012 21:01

A co je to přesně za kameru?
Nyny
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků