Nový Seat Leon - zkušenosti

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tada 26. 10. 2005 22:54

Máte ho? Jak se Vám jezdí? Co Vám vadí ? Co říkáte na recenzi ? Já jsem v novém LEONU jel jednou a nic z toho co popisovali v recenzi, například hluk atd. (snad až na horší výhled) nezaznamenal.

# Změněn název diskuse Radek O.
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 10. 2005 23:37

Ja s Leonem najezdil 1700 km a za vsim, co jsem v recenzi napsal si stojim. Jezdil jsem od klidne mestske a dalnicni jizdy, pres sviznou jizdu mimo obce az po ostre jizdy na uzavrene trati, kdy jsem parkrat skoncil mimo vytycenou silnici. A tedy vse, vcetne neprijemneho hluku od "neodhlucneneho" podvozku jsem zaznamenal. Pokud mate nejaky konkretnejsi dotaz, nebo namet, tak sem s tim a muzu upresnit blize.
anonymni

Odeslat příspěvekod Driver 27. 10. 2005 00:46

goes: nechceš sem hodit link na tu recenzi?
Das Auto
Driver
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andr3w 27. 10. 2005 06:01

Seat - Auto emotion
Andr3w
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 27. 10. 2005 09:02

No já taky s tím neodhlučněným podvozkem taky nesouhlasím, ale budiž, moc jsem toho s Leonem nenajezdil ;) ale Aerodynamický hluk v tom autě je. Do 110 pohoda, ale pak to docela sviští :D jinak bych ale řekl že v autě je klid ;)

Chcu se optat, nevíte někdo jaký kola se daj na Leona dát (rozměr). V katalogu org. příslušenství maj 7.0*17" a 7,5*18". Jdou tam i širší ráfky? Já se nějak v tom značení kol nevyznám :cry:
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 10. 2005 09:08

vratu: sirsi rafky? na 7,5 18 das 225 i 235 i sirsi ostatne to jsou uz rozmery, ktere na prozatimnich modelech nemaji co delat. Prece jenom 103 a 136kW neni nic, co by stalo za to degradovat sirokymi koly.
anonymni

Odeslat příspěvekod vratu 27. 10. 2005 10:20

víš, já budu mít Leonka v lednu :D no a tata mi chce koupit nějaký kolesa. Je pravda že budem mít slabou 1.9 TDi (105k), ale proč si na ní nedát pěkný kola ;) širší jak 225 nechci, nejradši bych 205 a ty jdou tedy jen na 7*17"?

Jinak se tě ještě optám na jednu takovou drobnost :) ty sedadla ti přišli fakt tak dobrý? Já z nich byl taky dost unešenej, ale přišlo mi že ty potahy nějak nic moc :hm jak to bylo v tom vašem Leonovi, nebyly ty potahy takový volný, jakoby prosedělý?
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 10. 2005 10:22

vratu: sedacky pyly potazeny perfektne, zadne prosezeni, nebo volny patah se nekonal, clalouneni bylo na jednicku
anonymni

Odeslat příspěvekod Tada 27. 10. 2005 11:38

Kdzž jsem byl leona zkoušet tk jsme jezdili se sport-up po rozbitých silnicích Českého středohoří a podvozek se mi oprvdu nevzdál zas tak tvrdý,a to jsem zvzklý na hodně měkký podvozek u BMW X5.Nerovnosti jsem vnímal spíš jen akusticky než že by se mnou na sedačce házeli...
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod Driver 27. 10. 2005 12:18

Andr3w: dík...
Das Auto
Driver
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 27. 10. 2005 12:31

goes: ten test je fakt dobrej, celkem se mi ten leon zalíbil, i když jsem nikdy seaty nějak moc nemusel...

Ale ten interiér se mi teda ani trochu nelíbí, hlavně ten display vypadá líp, když je mezi budíkama (škoda, wv, audi) a ne když je vlevo. A středovej panel mi připadá hrozně chudej, i když nabitej funkcema. I s navigáčem vypadá ten panel prostě chudě na auto za ty prachy. Abych řekl pravdu, tak středovej panel u golfu V nebo O2 se mi líbí daleko víc.
Das Auto
Driver
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fojťan 27. 10. 2005 12:32

Driver píše:goes: ten test je fakt dobrej, celkem se mi ten leon zalíbil, i když jsem nikdy seaty nějak moc nemusel...

Ale ten interiér se mi teda ani trochu nelíbí, hlavně ten display vypadá líp, když je mezi budíkama (škoda, wv, audi) a ne když je vlevo. A středovej panel mi připadá hrozně chudej, i když nabitej funkcema. I s navigáčem vypadá ten panel prostě chudě na auto za ty prachy. Abych řekl pravdu, tak středovej panel u golfu V nebo O2 se mi líbí daleko víc.O/quote]


ten interier vypada v realu mnohem lip nez na fotkach.
learnin' to fly
Fojťan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 10. 2005 12:43

Fojtan: to je veci vkusu. Interier je pohodovy, ale proste sedy plastovy dekor nepatri ani k autu za 600 tisic a uz vubec ne k autu se sportovnim nabojem. Na druhou stranu ty tlacitka pod radiem (male kulate) jsou dost nekvalitni. Viklaji se, vrzou atd. coz opet k takovym autum nepatri...
anonymni

Odeslat příspěvekod Anndy 27. 10. 2005 12:48

Mna zase na leonovi prekvapila cena. Najma pri 2,0 FSI, pytaju za neho 685tis. co je na ten motor a vybavu (stylance) dobra cena. Zakl. zacina na 512.

Napr. za tu istu cenu je altea 1,6MPI v rovnakej vybave.

Inak jetta je pekna, ale strasne draha... Pohlad do cennika mi neurobil vobec dobre. Za ceny sucasnej jetty sa predavali minule passaty.
Anndy
Anndy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fojťan 27. 10. 2005 13:23

goes píše:Fojtan: to je veci vkusu. Interier je pohodovy, ale proste sedy plastovy dekor nepatri ani k autu za 600 tisic a uz vubec ne k autu se sportovnim nabojem. Na druhou stranu ty tlacitka pod radiem (male kulate) jsou dost nekvalitni. Viklaji se, vrzou atd. coz opet k takovym autum nepatri...


vim vim... detaily jsou trochu slabsi nez treba u pribuzneho octavie, ale celkovy dojem je neobvykle prijemny. asi to hodne dela to zkosene predni sklo... to se mi moc libi
learnin' to fly
Fojťan
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků