BMW a vše kolem nich III.

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Opravdu vas mrzi ze brasci odrel naraznik?
Absolutne ne. Preju mu to burzoustovi. Ale nahlas to nereknu 10 %  25%  [ 10 ]
Je mi to putna. 8 %  20%  [ 8 ]
Fakt mne to mrzi bo ho mam rad. 12 %  30%  [ 12 ]
Mrzi mne to i kdyz k nemu nechovam zadne city 9 %  23%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 39

Odeslat příspěvekod Kája Mařík 19. 5. 2010 19:19

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Drž hubu, ostatní pochopili... :-D
jste kokoti
Kája Mařík
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod King of Potato People 19. 5. 2010 19:25

ostatní pochopili, že bys potřeboval přešit ruky a pak až volant :D
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pjanda 19. 5. 2010 20:47

m.leky píše:Nemate nekdo nejake zkusenosti s prvky z nabidky Bmw Performance pro radu 1? Tlumice, brzdy, uzasny volant :-), sedacky atd. Jo a nahodou nemate prosim nekdo cenicek ?


Myslim, ze si tim prilis nepomuzes. Mozna to zmeni podvozek nekam k predfaceliftove podobe ;), ale jinak to z toho o moc lepsi auto neudela. Nejvetsi problem je beztak rizeni, ktere bude limitujici s jakymkoli nastavenim zbytku.

Po mem soudu zbytecna investice, jeste neco s tim najed a jdi o uroven vys. Je otazka kam, ale par tipu bych mel ;)

Co zaplavy? ;) Misto NS to vidim spise na SS, ale prijet bys mohl :)

-- 19. 5. 2010 21:55 --

Captain Slow píše:...


Kdyz Vas tak vidim... Nechcete si zmenit nick na Captain Show? Nekdo, kdo "konvertuje" ze 130i do Brery si lepsi nick nezaslouzi :)
AutoRevue.cz
pjanda
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beaumont 19. 5. 2010 21:11

pjanda píše:
Captain Slow píše:...


Kdyz Vas tak vidim... Nechcete si zmenit nick na Captain Show? Nekdo, kdo "konvertuje" ze 130i do Brery si lepsi nick nezaslouzi :)

Naopak, to ukazuje, že dospívá a přichází na to, co je dobré :tleskani 8-) o<:)
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Captain Slow 19. 5. 2010 21:18

Já otevřeně přiznám, že je pro mě 130i naprosto zbytečná. Užil jsem si, bavilo mě to, ale i na hranici svých schopností to auto využiji tak na 75%.

Navíc jak jsem říkal, změnil jsem priority - budu jezdit daleko míň a chci se spíš v klidu a nudě dostat do cíle než abych z auta sice vylezl vysmátý, ale se zablokovaným krkem a staral se o to jestli někam pojedu když je tam rozmlácená silnice...

To si radši pořídím auto které se mi líbí, je "svižné", a až budou peníze tak něco jako Caterham na nedělní odpoledne.

Jinak ale zůstávám věrný značce, po Alfě bude opět BMW, ale k rychlosti a obratnost 130i se už vrátím jen stěží - viděl bych to 535Ti (taky žádná výhra :D) tak za čtyři roky :)
Captain Slow
VIP moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod R.F. 19. 5. 2010 21:40

Me by se zas libilo neco jako 130i :-)
Vzhůůůru modrobílé šály...!!!
R.F.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pjanda 19. 5. 2010 21:47

CS: Ja Vas tak trochu drazdim :) Ale na druhou stranu - Brera je jedno z nejhorsich aut, co jsem kdy v zivote poznal. Jedno z nekolika malo aut, o kterych jsem v zajmu zapujcitele odmitl po tydennim jezdeni napsat test.

Je nevhodne pro jakoukoli jizdu. Podvozek je sice relativne mekky, ale strasne hlucny, motor nema ani trochu pekny zvuk, aerodynamicky hluk je vysoky. Cele auto je priserne tezke a dynamika i ve verzi 3,2 4x4 zoufala, spotreba neprimerene vysoka, ovladatelnost hruzostrasna a uzivatelska privetivost nulova (zejmena plyn by zaslouzil metal za ubohost, nize posunuty omezovac otacek na nizke kvalty ja pak vylozene na podpal). Vrcholem je pak kvalita montaze i pouzitych materialu, auto se sotva 15 tkm vypadalo jak se 100. A i to je celkem irelevantni, leccos mi zustalo v ruce i pri testu uplne novych aut na prvni prezentaci.

Nemyslim si, ze by existoval typ ridice, ktery by toto ocenil, jakkoli chapu, ze nektere vlastnosti budou nekomu vadit mene.

Je to trochu OT, ale kdybych to zminoval nekde v alfasekci, asi bych zitra hledal zbytky sveho domu mezi kousky popela ;)

Jinak preji tisice stastnych kilometru, ale Brera je jedno z aut, ktere bych si nikdy nekoupil, ba dokonce bych ho nechtel ani zadarmo. To je vuz za trest, zkaza garaze.

Zaverem zavzpominejme na cerny cervencovy tyden roku 2006...
Přílohy
Brera.jpg
AutoRevue.cz
pjanda
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod attatta 19. 5. 2010 21:57

wolff právě explodoval...
attatta
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod pjanda 19. 5. 2010 22:00

Podle me se to auto zkratka nepovedlo. Znam dobre Alfy, ale tahle to neni. A pamatuji ty kysele obliceje i jinak velmi vstricnych novinaru na prvni prezentaci - to auto bylo jedno velke zklamani...
AutoRevue.cz
pjanda
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Captain Slow 19. 5. 2010 22:21

pjanda: vida, budu mít i stejnou Barvu :D

Spotřebu ignoruji, nenajedu tolik aby byla směrodatná. Momentálně nad 160 nejezdím, takže aero. hluk téže.

Myslím že Brera byla takové zklamání protože se od ní očekávalo, že bude sportovní kupé verze 159, hlavně po představení konceptu s motorem z Maserati. Místo toho to je něco jako malá X6 nebo Q5 s nepoužitelnými zadními sedadly.
Captain Slow
VIP moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 20. 5. 2010 08:23

Předseda píše:pozice "čtvrt na tři" je docela cool :D
ideální držení volantu :-D
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beaumont 20. 5. 2010 09:00

Captain Slow: A jakou tu Breru vlastně budeš mít? Novou / jetou, který motor?

Já bych na Breru nebyl tak přísný jako pjanda, byť sám bych si raději koupil Alfu GT.

Brera je zkrátka hezčí a méně praktická varianta Alfy 159. Je bezpečná, celkem pohodlná (pro dva), podvozek není zrovna zábavný, ale naproto neutrální a jistý. Skvělé brzdy a řízení...
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Captain Slow 20. 5. 2010 09:25

Beaumont: Já bych Breru taky nezatracoval, ojetou 3.2.

Problém je v tom že oproti 130ce se chová jako SUV s tupým řízením a brzdami z marcipánu :D
Captain Slow
VIP moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beaumont 20. 5. 2010 09:49

Tak zrovna brzdy a řízení se mi u Brery zdály docela fajn, určitě ne horší než třeba u současného BMW 3er E90... :hm
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Captain Slow 20. 5. 2010 10:07

Beaumont: tím si to celkem vystihl :D
Captain Slow
VIP moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků