Vaše zkušeosti s VW Golf Variant 1.9tdi 66 KW

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod syncon 22. 5. 2006 09:56

Ahoj zajimaly by me vase zkusenosti (turbo,cepy,kde rezne a tak ..) kolik to zere a tak predem diky
Naposledy upravil syncon dne 22. 5. 2006 16:52, celkově upraveno 1
Fiat 126p 650e, Škoda Forman r.v.92 na LPG, Škoda Felicia combi 1.3MPI,VW Golf variat 1.9tdi66KW
syncon
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MAN737 22. 5. 2006 11:47

TDI v G3 Variant má 66/81kW
TD v G3 má 55kW
D v G3 má 47kW
Někdo ty auta nesnáší už z principu.
Já osobně jezdil asi deset různých verzí s různýma obměnama každé cca rok,od 47kw DO 96kw to je pořád 1896ccm ,i když ostatní už je téměř vše jiné..
Každopádně pokud to dostává to,co to dostávat má,tak to slouží bezvadně,spotřeba toho 55kW u G3Variant 5-7L dle jízdy,ale těch 6 se dá hravě docílit běžnou jízdou.
čepy,koroze,a jiné závady běžné jako jinde.Ani extra spolehlivé,ani extra poruchové.Záleží na provozu a servisu.Pokud to dostane,to,co to vyžaduje,tak to je jeden z nejlepších motorů výkonově ale hlavně spotřebou pokud porovnáváš férově.
MAN737
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod syncon 22. 5. 2006 12:34

je to 66 pardon :cry:
Fiat 126p 650e, Škoda Forman r.v.92 na LPG, Škoda Felicia combi 1.3MPI,VW Golf variat 1.9tdi66KW
syncon
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oscar 22. 5. 2006 12:36

casto zlobi rele 109. ale da se bezproblemove opravit.
Psychotik je, zjednodušeně řečeno, člověk, žijící ve svém vlastním světě, obtížně rozlišující představy a realitu - petrumr.
oscar
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod syncon 23. 5. 2006 09:02

A da se na tenhle motor zapojit tempomat ?
Fiat 126p 650e, Škoda Forman r.v.92 na LPG, Škoda Felicia combi 1.3MPI,VW Golf variat 1.9tdi66KW
syncon
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frantajetel 2. 6. 2006 20:29

buď v klidu. tohle všechno bude podružná záležitost.

Pokud jde o servis, ptej se spíš kolik stojí airbagy, nová palubní deska, blinkry, nárazníky, zámky, zaslepení zámků, výměna dveří, které ti zničil začínající nezkušený zloděj co ti kradl airbagy a rádio, a neuměl se ještě dostat přes zaslepené zámky... ;)

Až si pořídíš nějakého adolfa, vem jed na to, že to budou hlavní položky tvého servisu.

A věz, že vím o čem mluvím.
frantajetel
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moose 2. 6. 2006 20:35

frantajetel: záleží kde bydlíš a kde parkuješ...
a mrknete se na moje WWW ;)
Moose
Avatar roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frantajetel 2. 6. 2006 22:02

Moose píše:frantajetel: záleží kde bydlíš a kde parkuješ...e/quote]


v Praze na Vinohradech a Vršovicích. V obou případech na dvoře pod závorou. Za rok a půl co ho mám, prakticky pokaždý když zaparkuju mimo (a je buřt, jestli v praze nebo v horní řiťce), mi ho někdo vybere. Podotýkám, že jsem v životě uvnitř nezapomněl nic co by mohlo zloděje lákat. Teda pokud nemám pokaždý vymontovávat vnitřní výbavu jako rádio a airbagy. O ty jsem dnes přišel podruhý, o rádio taky 2x a ještě jednou blinkry. Ale taková prkotina, to se skoro ani nepočítá. ;)
frantajetel
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moose 2. 6. 2006 22:15

to nasere....
a mrknete se na moje WWW ;)
Moose
Avatar roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod syncon 6. 6. 2006 09:03

tohohle se nebojim bydlim na vesnici a auto mam pred barakem :) +alarm s otresovimcidlem :)) a kulovnici pod posteli Mr. Green a co ten tepomat nesel by sem ?? je to prece jenom naftak podobnej tomu v oktavce a tam de :)
Fiat 126p 650e, Škoda Forman r.v.92 na LPG, Škoda Felicia combi 1.3MPI,VW Golf variat 1.9tdi66KW
syncon
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frantajetel 7. 6. 2006 09:05

syncon píše:tohohle se nebojim bydlim na vesnici a auto mam pred barakem :) +alarm s otresovimcidlem :)) a kulovnici pod posteli Mr. Green a co ten tepomat nesel by sem ?? je to prece jenom naftak podobnej tomu v oktavce a tam de :)


človíčku... ;)
frantajetel
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod syncon 7. 6. 2006 13:46

doba je zla Mr. Green
Fiat 126p 650e, Škoda Forman r.v.92 na LPG, Škoda Felicia combi 1.3MPI,VW Golf variat 1.9tdi66KW
syncon
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků