Sharan 2010

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 3. 2012 10:50

I tak pečlivka
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 16. 3. 2012 13:47

Dneska jsem se konečně stavil v servise, přijímací technik nijak neprotestoval, příští týden mi kufr vyčistí, prý to půjde, tak jsem zvědav.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 16. 3. 2012 13:54

Tak držím palce. Možná by stálo za to dát fotky před a po O:-)
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 16. 3. 2012 19:37

DSC05495.JPG
DSC05489.JPG
DSC05488.JPG
Přidávám pár fotek + obrázek využitelnosti kufru, sedačky jsou úplně v zadní pozici.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 16. 3. 2012 19:42

Tak to fakt vypadá prasácky. ještě štěstí, že jsi zvedal tu vanu...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CyberVic 16. 3. 2012 19:58

Maxi99 píše:Ahoj, já si myslím, že nemá cenu dál vést flamewar.

Zkusíme změnit téma. V kolika km jste kdo doplňoval ADBLUE ? Já minulý týden při 21,5 tis. a vešlo se tam 13,7l (dál jsem to nechtěl pokoušet, aby jsem neměl adblue v kufru). Tankoval jsem normálně ze stojanu, akorát u nás v okolí tady není moc míst, kde natankovat. Jinak ten ukazatel dojezdu u adblue kecá stejně jako normální dojezd. Ujel jsem asi 300km a dojezd šel z 2400km na 160km :-( Cena 196Kč.


Ja tankoval asi po 14 t km , a vubec mi to tam neteklo, pulka byla po autem, a dolil jsem asi 10l, pak uz jsem na to nemel nerva. Normalne na pumpe u stojanu, a na tu pistoli mi jeste dala pumparka nakej nasouvaci magnet.
CyberVic
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maxi99 17. 3. 2012 18:25

Co jsem se dočetl, existují asi 2 typy tankovacích pistolí u pumpy. Na jeden druh se nasazuje právě nějaký magnetický ventil v případě, že není v hrdle na AdBlue (Sharan ten ventil nemá). Já jsem měl štěstí a byla to klasická úzká pistole, která šla normálně do hrdla na AdBlue. Pravdou je, že musíš tankovat hodně pomalu, ale není problém. Trvalo to asi 3 minuty.

-- 17. 3. 2012 19:30 --

Marek Zrak píše:Přidávám pár fotek + obrázek využitelnosti kufru, sedačky jsou úplně v zadní pozici.

Tak to by jsem asi rozdýchával hodně dlouho. To snad ani nemůže udělat značkový servis.
Ještě koukám, že máš v autě v hever ? Já když jsem ho poprvé hledal a nenašel, tak jsem byl hodně překvapený :roll: Druhé překvapení bylo, když jsem chtěl použít hever z Octavie II a ten byl zase krátký i při maximálním vyšroubování. Ale to zase nebylo také překvapení.
Maxi99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 17. 3. 2012 21:12

No, jak vidíš, může :hm Hever jsem si hezky zaplatil, taky super akce. Objednal jsem origo na Sharana a samozřejmě do těch úchytů nepasuje, je větší :-! To jsem nemusel platit origo, ale mohl jsem tam plácnout kdeco.
Mě už se to ani nechtělo reklamovat, už to nemám náladu řešit.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod řidič Pavel 18. 3. 2012 18:22

Nepřítomnost heveru mě taky překvapila, kolik stojí ten origo? Musím si pro sichr taky nějaký pořídit...
řidič Pavel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robbert 18. 3. 2012 19:43

A rezervu tam máš? A klíč?
loni jsme kupovali dva Tourany a připláceli jsme za dojezdovou rezervu a zjistili jsme, že tam sice je zvedák, ale chybí tam klíč na kola....
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 3. 2012 23:06

no jo, koncern
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 3. 2012 23:49

Ja priplacel za plnohodnotnou ALU rezervu
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 19. 3. 2012 09:16

Zvedák okolo 1000,- byla cena když jsem objednával. Po dodání ho u dealera platím a chcou po mě 1200,- Ze zvědavosti se ptám, proč 1200,- když dle informací, měl být za litr.
Odpověď: součástí heveru, není klička a objednává se zvlášť 8-D nevěděl jsem, jestli se mám smát, nebo brečet. Ještě, že skladník byl pohotový a rovnou ji objednal s heverem a ze soucitu mi dal 10% slevu. :D
Klíč na kola tam samozřejmě taky není, je to odměna za výbavu Highline, ve které dostanete samozacelující pneu,(čili bez zvedáku, klíče na kola) které stejně pak nikdo po ojetí nekoupí (zimáky samozřejmě mám taky normální), takže taková medvědí službička zákazníkovi.
Jen se modlím, abych při cestách na hory, někde neudělal průraz.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maxi99 19. 3. 2012 11:20

Klíč na kola taky nemám (Alhambra Style), ještě že je tam alespoň redukce na pojistný šroub ;-) Samozacelující kola ContiSeal jsou myslím ve všech výbavách. Sehnat zimáky s ContiSeal byl nadlidský výkon, ale dopadlo to. Doufám, že než budu měnit gumy (po sjetí), budou už běžně dostupné ;-)
Maxi99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robbert 19. 3. 2012 11:23

Já ten klíč uváděl jako příklad. Jak jsem psal za příplatek byla rezerva místo sady na lepení pneu a na klíč v obou autech zapomněli. Ale na druhou stranu je dealer poslal poštou zdarma :D
naštěstí se pneu nepíchla...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků