Sharan 2010

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 10. 3. 2012 14:57

tak si klidně říkej, že se pletu já. Ale jak jsem řekl, podle mě je parkovací asistent naprostá zbytečnost... Dobrý řidič (a myslím, že i průměrný) zaparkuje rychleji...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 3. 2012 14:57

+1
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hyza 10. 3. 2012 14:59

ja nerekl ze to je pro kazdeho, ja netvrdil ze by sis ho mel poridit ty. ja jenom pripoustim ze existuji lide kteri ho chteji, maji a pouzivaji, jsou ochotni za nej zaplatit. ne vzdy je rychlost tim meritkem.
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod řidič Pavel 10. 3. 2012 15:18

robbert píše:...parkovací asistent s tebou v 99% prohraje...

No a? A to vadí? Že je stroj méně dokonalý, to ho přece neshazuje...
Automatická pračka také všechno nevypere, myčka nádobí všechno neumyje a přesto málokdo má doma valchu nebo myje nádobí v dřezu.
řidič Pavel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robbert 10. 3. 2012 15:23

Já stroj nezhazuji, stejně tak jako neříkám, že ho někdo bude využívat. Nechápu proč to zase otáčíte...

Prostě já to nepoužívám, někdo jiný ano. Psal jsem, že ho kolega chtěl do Focuse pro manželku a koupil jí ho. Ok, jeho volba. Neříkám, že to je špatné, jen říkám, že já ho nevyužiji, tedy pro mě zbytečné...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maxi99 10. 3. 2012 15:55

Tady to bouří ;-) Já si myslím, že si to musí každý vyzkoušet. Nejlíp papírové krabice na volném prostranství.
Moje zkušenost je, že asistent je možná pomalejší v první části parkování a někdo z Vás bude rychleji v díře (myslím parkovacím místě), ale parkovací asistent tam zaparkuje přesněji a na menší počet manévrů a to je znát hlavně u malých míst (většinou se po zajetí ještě rovnáš, protože jsi to například netrefil přesně k obrubníku ). Zároveň si myslím, že porovnávat asistenta který potřebuje 120cm nebo 80cm je jako porovnávat např. Plazmu se starou CRT televizí. Ano většina z nás zaparkuje do díry auto+120cm bez problémů, ale s 80cm u takového auto už bude mít problém a většina parkovací místo přejede a bude hledat jiné.
Na druhou stranu musím objektivně říct, že nevím, zda by jsem si ho znovu pořídil. Podélně neparkuji často a za celou dobu jsem ho využil několikrát a použil ho spíše z pohodlnosti. Zase ale zaparkoval krásně a přesně několik centimetrů od obrubníku. Zaparkoval i do díry, do které jsem myslel, že se nemůžu s autem vejít ;-)
Maxi99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vilik 10. 3. 2012 16:07

Hyza píše:
robbert píše:Mám parkovací asistent, mám... A dokážu zaparkovat do menší mezery než on, dokážu, tys to napsal taky, že dokážeš, takže je to IMHO zbytečnost...

dokazes drzet stabilni rychlost na dalnici? dokazes. ja taky. tak k cemu tempomat?

Něco podobného jsem chtěl taky napsat. Nakonec pánové mohli zůstat u koní. Ty je taky dovezou. :D
vilik
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod řidič Pavel 11. 3. 2012 10:28

robbert píše:Neříkám, že to je špatné, jen říkám, že já ho nevyužiji, tedy pro mě zbytečné...

Hele, měl by si aspoň po sobě teda číst, co píšeš. Kdybys tohle napsal na začátku, tak se tady nerozvine třístránková diskuze. Bohužel jsi napsal ale toto:
robbert píše:Ale jak jsem řekl, podle mě je parkovací asistent naprostá zbytečnost...

robbert píše:a jak jsem řekl dobrá blbost na efekt

robbert píše:A dokážu zaparkovat do menší mezery než on, dokážu, tys to napsal taky, že dokážeš, takže je to IMHO zbytečnost...

robbert píše:Takže jako taková parádička super věc, ale praktického využití moc nemá...

Tak se pak nediv, že se tu rozjede flamewar a jede se proti tobě. :D
řidič Pavel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robbert 11. 3. 2012 14:52

Tak si ještě jednou přečti, co jsem napsal. Všude píšu, že pro mě je to na houby... Nic víc nic míň...


A na houby to opravdu je...


Pro mě...

:D :D :D
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 11. 3. 2012 14:53

To se nesmí :lol:
Rattus rattus
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 11. 3. 2012 15:11

Mám tedy říkat ty ty ty?

:mrgreen:
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod řidič Pavel 11. 3. 2012 21:09

robbert píše:Tak si ještě jednou přečti, co jsem napsal. Všude píšu, že pro mě je to na houby... Nic víc nic míň...

Přiznáš někdy, že jsi se špatně vyjádřil? ;-)
Můžeš mi prosím tě z pohledu češtiny vysvětlit, jak z následujícího tvého výroku
robbert píše:Takže jako taková parádička super věc, ale praktického využití moc nemá...

lze odvodit, že je to blbost jen pro tebe, kdežto pro jiného to může být třeba užitečné? :-|
řidič Pavel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robbert 12. 3. 2012 08:15

Pokud budeš vytrhávat věci z kontextu, tak nikdy nic nevysvětlíš... A napsal jsem, že i průměrný řidič dokáže zaparkovat s takovým autem za stejnou dobu jako parkovací automat.

A pokud si přečteš všechno, co jsem napsal a nebudeš vytrhávat věci z kontextu, tak zjistíš, co jsem řekl a chtěl říct...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maxi99 12. 3. 2012 08:25

Ahoj, já si myslím, že nemá cenu dál vést flamewar.

Zkusíme změnit téma. V kolika km jste kdo doplňoval ADBLUE ? Já minulý týden při 21,5 tis. a vešlo se tam 13,7l (dál jsem to nechtěl pokoušet, aby jsem neměl adblue v kufru). Tankoval jsem normálně ze stojanu, akorát u nás v okolí tady není moc míst, kde natankovat. Jinak ten ukazatel dojezdu u adblue kecá stejně jako normální dojezd. Ujel jsem asi 300km a dojezd šel z 2400km na 160km :-( Cena 196Kč.
Maxi99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod řidič Pavel 12. 3. 2012 14:07

2robbert: Hele, asi nejsem jediný, kdo ty tvoje výroky pochopil jinak než jsi myslel, proto se tady rozběhla flamewar, jinak bysme si asi rozuměli, ne? Ale nemá to cenu to dál rozpitvávat, hážu ručník do ringu a jedeme dál.

Já mám zatím najeto 20500km a AdBlue mi ještě nesvítil. Jelikož dle zkušeností a tipů by měla nádržka AdBlue vydržet cca 15-18 tisíc km, tak podezírám autorizák, že při záruční opravě čerpadla AdBlue (v 8 tisících) mi doplnili na účet koncernu v rámci záruční opravy i AdBlue. Předpokládám to proto, aby mohli naúčtovat předražený AdBlue koncernu, vychcaný jsou určitě dost.
Tak uvidíme, kdy se to ozve. Jinak pokud ti kecá dojezd, tak je to pěkně nepříjemný. Pokud dojdeš na nulu, tak auto nenastartuješ. Pokud se to ozve na začátku delší cesty a necháš až na návrat, tak můžeš zůstat někde viset... :-\
BTW, cena 14,30 Kč za litr je příjemná. V autorizáku určitě zaplatíš 30-40 Kč/l a k tomu ještě hodinu práce. :lol:
řidič Pavel
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků