Servisování auta v Německu

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod kompakt 6. 10. 2011 19:17

Jouda.II píše:Jaký máte zkušenosti s platbou bez DPH - firma, plátce?

Taky všechny BMW servisuju v DE a nikdy bych neměnil, při první návštěvě jsem jim dal registraci k DPH, oni si zkontrovali DIČ, toť vše. Jednoduché.
Samej dýzl: 330XDA 230kW, 123D 150kW, 320D 110kW
kompakt
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 11. 10. 2011 07:21

970ka píše: jsem celý týden přemýšlel o novém Fordu Kuga/4x4 160ps/ za 23t éček s dph.Uvidíme.

Kuga je fajn autíčko. Taky jsem kdysi sháněl, ale drží si svou cenu i jako ojetina a moc jich není... Podle mě nejhezčí SUV na trhu.

Btw jak je to s tím servisem v Rakousku?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 11. 10. 2011 09:32

V Rakousích nevím,pro mě daleko,ale snad podobný jako v Germánii ne? Zavolat,optat,přistavit a je to,myslím teda.K tomu Fordu Kuga snad jen,že je to dobrý,jezdil jsem s tím v zimě,ale X3 to není,tu bych vzal nejraději,ale ty potvory od BMW si tak drží ceny,za 6let starej křáp pořád 4kila,to snad je lepší koupit toho Forda se zárukou.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 11. 10. 2011 10:26

Takhle jo, ale mě jde spíše o zkušenosti. Tedy hlavně o Forda, protože v Brně a okolí je to tragédie...

Za sebe musím říct, že Kuga je hezčí než BMW. Střelec nejsem a jezdím pohodu, takže jízdní vlastnosti na limitu neřeším a pohledově mi přijde hezčí a z bodu A do bodu B mě to převeze. A myslím, že určitě je lepší auto se zárukou než nějaká starší ojetina. Navíc Kuga používá už Haldex 4, takže by to mělo být v pohodě.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod řidič Pavel 13. 11. 2011 14:55

Ahoj,
mám nového Sharana, rád bych se po dobu záruky držel autorizovaného servisu, ale tady v Plzni je to bída. Klidně bych po dálnici zajel do Německa, rád bych našel dobrý autorizovaný servis VW kolem dálnice A6. To je potom z Plzně jako do Prahy.
Znáte někdo takový servis, kde aspoň na příjmu mluví česky (nejlépe) nebo anglicky (němčinou prakticky nevládnu)?
řidič Pavel
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků