Starší Superb - nástrahy, výhody, nevýhody

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod King of Potato People 8. 1. 2008 17:48

Obrázek

sup nemusi byt vevnitr ale vubec osklive auto... :) a myslim, ze trochu barevne jinaci interier sel i do jinych vybav nez husto-plna palba... a kdo by kupoval jetyho superba bez plny polni?
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ##_## 8. 1. 2008 18:04

Ten volant je stejně ale hnusnej...

V Golfu ho taky mám a blééé
##_##

Odeslat příspěvekod bojler 8. 1. 2008 18:23

Jako zajemce o Superba se ptam: Da se nejak poznat stocenej tachometr? Na jakym dilu se obecne da poznat skutecny opotrebeni auta? Volant, potahy, to jde vymenit a zalezi na rezimu uziti...
bojler
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bojler 8. 1. 2008 18:27

Obrázek
bojler
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod King of Potato People 8. 1. 2008 18:32

jo tak triraminko vypada o hodne lip. o tom zadna :(

volant nikdo moc menit nebude... jenze to zas hrozne zalezi na tom, jak ma kdo agresivni pot a hlavne 250tkm po slusnych dalnicich je neco jineho nez 85tkm po meste s kratkyma pojizdkama :)

tacho neresit, proste prokoukat na dily, se kteryma byvaji problemy. a km na budiku neresit. leda kdyz to ma servisku a v servise, kde to bylo servisovane ti ukazi jednotlive faktury, ale i to jde osefovat postupnym stahovanim mezi servisnima prohlidkama...
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 8. 1. 2008 19:06

JencekSF píše:sup nemusi byt vevnitr ale vubec osklive auto... :) a myslim, ze trochu barevne jinaci interier sel i do jinych vybav nez husto-plna palba... a kdo by kupoval jetyho superba bez plny polni?


Sehnat Superba v "husto-plna palba" neni zrovna legrace. Uvedom si, ze je to primarne sluzebak a ty jsou nakupovany prave nejcasteji v Comfortu alias sedivak sedivy nebo dokonce Classic sedivak sedivy bezvybavovy a hodne uspesny model byla Celebration aneb sedivak sedivy bezvybavovy xenony svitici.
Proste firma se chce vytahnout, ale nechce moc calovat.
Mimochodem ta fotka Passatu byla hodne pripadna, tam sehnat u nas prodanou Highline jako je na obrazku je taky takovy maly zazrak, vedou masivne Trendline aneb sedivak wolfsburgsky maxisedivy.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod King of Potato People 8. 1. 2008 20:07

Dusan. vubec ne takovy passat jsem si koupil a ani nevim, ze to nejaky line je... proste bezovy interier, drivko a zakladni vybava. ala klimatrotlik. nejake radio, vokna, central, teda jedno extras tam je vyhrivany sesle... jinak nic...
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 8. 1. 2008 20:17

Na te fotce je Highline, pozna se podle "drevenych" doplnku. U nas proti Trendline/ComfortLine ve vyrazne mensine minimalne 1:10 a to ji jeste fandim.
Klasicka ComfortLine je:

Obrázek

a nakonec Trendline:

Obrázek
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 8. 1. 2008 20:18

Jestli si dobre pamatuji, tak volba normalni/sportovni volant sla napric liniemi, sportovni triramenny byl za priplatek.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod El Carlos 8. 1. 2008 20:26

My kupovali tohodle Supa (co mám) s 47 tkm přímo od prodejce. Tam bych hledal znovu, protože to vyšlo docela pěkně (převzetí leasingu).

Trochu sem se bál auta, co každej týden mohl mít někdo jinej, ale není to poznat. Pak sem se dozvěděl, že to sice mělo polepy "předváděcí vůz", ale většinu s tím jezdil ředitel :D
Superb 2.0 TDi 4x4 125 kW DSG
HTC Sensation
ASUS Eee Pad Transformer
El Carlos
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OndraZX 8. 1. 2008 20:27

Majkie píše:V létě jsem prodával Superba 2,0 85 kW Classic 2002 za 250 - chlápek bydlí na vesnici a pak mi říkal, že to za ty prachy stálo, páč prý nas.ral půl ulice. :) Prostě máš supa, tak si milionář a basta. :lol: /quote]


To je presne ono - Superb neni nijak vyjimecne auto, je dost zastarele (prece jenom vychazi z Pasatu vyvijeneho v prvni polovine 90 let.), ale v CR ma sve image. Oktavkou jezdi "velky sef" a Superbem "boss". Dokonce jsem jednu dobu o nem uvazoval - proste trochu podrazdit okoli.
Skoda Favorit, 1.3 135 LPG, 1989
Renault Clio, 1.4 16V, 2003
Renaul Megane, 1.6 16V, 2003
OndraZX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 8. 1. 2008 20:30

OndraZX píše:Oktavkou jezdi "velky sef" a Superbem "boss". Dokonce jsem jednu dobu o nem uvazoval - proste trochu podrazdit okoli.


Nevim, ale u nas v baraku kde jeden soused ma Aston Martin, druhy nove MLko, treti A4rku a ctvrty jako maximalni social Passat B7 by to asi nefungovalo. ;-)
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod caprighia 8. 1. 2008 20:32

By mě zajímalo, proč ty koncernový auta mají tak hnusná čísla na budíkách ? Větší jednoduchý cifry, méně dílečíčků a vypadalo by to aspoň krapátek líp a líp by se i odečítalo, i když je to o zvyku.
Tazio Nuvolari
Umělá Hmota
Pátá Míle
kácovský ležák
caprighia
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod divxfan 8. 1. 2008 21:33

Dusan píše:
OndraZX píše:Oktavkou jezdi "velky sef" a Superbem "boss". Dokonce jsem jednu dobu o nem uvazoval - proste trochu podrazdit okoli.


Nevim, ale u nas v baraku kde jeden soused ma Aston Martin, druhy nove MLko, treti A4rku a ctvrty jako maximalni social Passat B7 by to asi nefungovalo. ;-)


tak to je docela mrzutý, že nikdo z těch sousedů nemá ještě barák svůj :)
divxfan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 8. 1. 2008 21:39

divxfan píše:tak to je docela mrzutý, že nikdo z těch sousedů nemá ještě barák svůj :)-/quote]


V centru Prahy a ctvrtich kolem vsechny nove byty stoji o dost vice nez barak nekde na okraji, ale spouste lidi proste mesto vyhovuje a barak nepotrebuji. Coz se ostatne tyka i mne.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků