O II RS

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod RSman 10. 12. 2007 14:31

Panové tak se musim pochubil už ji mam doma . čekal jsem 2 mesice a v sobotu sem ji dovezl . OII RS 2.0TDi Combi Blue Race. Proti FRS co jsem mel tak i na tech 18kolach lepši zvladaní der a nerovnosti ,je poznat že to je vetší auto.
Za vikend sem najel 800km tak zatim spotřeba 7.0l .
RSman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deli 10. 12. 2007 14:37

Tak ať ti to spokojeně čudí :)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VANDIT 10. 12. 2007 21:35

Deli píše:Tak ať ti to spokojeně čudí :) /quote]


tak to mas smulu... s tim DPF nezaprasi ani bilej kapesnik :) zkus to jinde :))
mám svou vlastní garáž... juchuůůů :)
VANDIT
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod merkur 10. 12. 2007 22:00

Tam mělo být,"ať ti to spokojeně vibruje".
147 GTA Q2
Megane II
Felda
ix35

Servis,kde mě dojebali GTA www.jeam.cz
merkur
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod diam@nt 11. 12. 2007 21:41

Myslím, že problémy s prefukujúcimi oknami boli hlavne u prvých sérií. Tie ostatné chybky sa objavujú tiež skôr v izolovaných sériách. Ale neviem o žoadnych zásadných chybách, ako boli u predošlých modelov (napr. "kosti" u Fabií I)
Fabia II 1,4 TSI
Audi Q5 2,0 TSI
Karosa ŠL 11
Karosa ŠD 11
Karosa ŠM 16,5 (vo výstavbe)
diam@nt
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod řidič BOB 12. 12. 2007 08:42

coxxi píše:tak to dej vedet jak si dopad, koukam ze servomotorky climatronicu sou poblazneny napric koncernem ..


To neustálé cvakání je na palici :roll: Oprava spočívá v přehrání SW v ŘJ a když to nepomůže, tak výměna ŘJ...prý je to SW závada..nikoliv mechanická servomotorků... :idea:
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod RSman 13. 12. 2007 12:44

Panove chctel sem svou RS combi dovest dokonalosti a odečist si DPH a narazil jsem na jeden važny problem a to hlavové airbagy :(
A to sem se tam před koupí auta ptal a samozřejmě nebyl problem a dnes mě řekli že si to tenkrat neuvedomili.

Ve škoda servise me slušně poslali do haje že nelze dodělat dělicí přepažku bez připravy N1 ze zavodu a ještě že vubec to nejde kuli hlavovým airbagum.
Videl jsem jak to maji vyřešeni renaulti u znameho na jeho scenicu a taky tam ma airbagy a škodovka si stim neumí poradit.

Tak sem nejak v pasti a nevim jak dal :hm
RSman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brasci 13. 12. 2007 13:01

Ak na tom trváš, daj si deaktivovať bočné bagy a nech Ti to tam namontujú...
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod coxxi 13. 12. 2007 13:48

řidič BOB"t[quote="coxxi píše:tak to dej vedet jak si dopad, koukam ze servomotorky climatronicu sou poblazneny napric koncernem ..


To neustálé cvakání je na palici :roll: Oprava spočívá v přehrání SW v ŘJ a když to nepomůže, tak výměna ŘJ...prý je to SW závada..nikoliv mechanická servomotorků... :idea:a/quote]

hele ja to takhle resil se servisem a ty o tom nic nevedeli, dali pozadavek na import a ty jim poslali, ze to zadna zavada neni a ze na to zadnej novej soft udajne nemaj. Videl sem to poslany faxem, ukazoval mi to na papire. (Servis Plzen)

Pritom kdyz sem obeslal par dalsich prodejcu-servisu Seatu po republice, tak z prazskejc - Jarov prislo, ze to znaj, ze se to resi prehranim softu.

Tohle sem rek i v plzenskym a oni se dusovali, ze na to proste zadnej soft novej neni a ze mozna v prazskejch jen vyuzivaj placebo efektu, kdyz ti rekli, ze s tim neco udelaj a neudelaj nic.

Kazdopadne od ty doby sem to nak prestal resit, ale chtelo by s tim neco udelat. Jen neni energie dal nekoho "premlouvat" at se tom venuje a taky to neni nic akutniho, je to slyset jen kdyz je ticho. Tj bud vyplej motor nebo stojis nekde na volnobeh bez radia.


Spis je obava aby se to v budoucnu diky tomu nak nepos.....

Tu zavadu sem jim definoval nekolikrat na papire, sepsanej protokol, tak snad aspon mam neco v ruce.

edit : a to sem jim vlastne v servisu rek, co sem si o tom zjistli, tj ze ten zvuk dejak moturky ovladajici klapky vzduchu, ktery nepoznaj ze dorazily do koncovejch poloh a porad se snazi otacet dal, ikdyz sou v koncovy nebo pocatecni poloze. Proste sem jim predal informace, ktery sem o tom ziskal a mel sem pocit, ze o tom vim daleko vic, nez celej servis. Oni to akorat napojili na diagnostiku, tam zadna chyba, takze zadnej problem.
coxxi
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nick 13. 12. 2007 15:13

No, to je právě to nejhorší, že člověk se musí starat o takové prkotiny a v servisu se na to vykašlou. Pak už dojde chuť a energie a člověk rezignuje. Ale docela to chápu, taky často už nemám sílu "bojovat proti všem" :)
nick
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RSman 17. 12. 2007 13:35

brasci píše:Ak na tom trváš, daj si deaktivovať bočné bagy a nech Ti to tam namontujú...j/quote]


Díky za radu tak jsem zkusil i tuhle možnost a bylo mě řečeno že nelze dodělat přepažku do žadneho kombiku ktery není z vyroby vybaven připravou N1. To mě překvapilo ještě vic,protože když kouknu do inzeratrů kde prodavají auta a maji u kombiku napsano možnost dodělaní N1 na odpočet DPH(myslím auta z německa).

Mate nekdo zkušenost s předělaním O2 combi na N1 bez připravy z vyroby?

Jinak mam najeto 1400km a už první porucha, prasklá žarovka v pravé předni mlhovce. Servis to měnil hodinu ,sundali plastovy kryt pod moterem ,pak podběh a hledali servisáka který mel nejdelší ruku aby dosahl na žarovku a vyměnil ji. Docela zažitek jen vyměna žarovky a auto na zvedak :shock
RSman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod George_Couser 17. 12. 2007 16:13

Malý tip na vánoční dárek pro malé hochy:

Obrázek
George_Couser
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David T. 17. 12. 2007 17:18

RSman: zkoušel jsi kontaktovat přímo M.Boleslav. Jestli si dobře pamatuji tak opravdu dodatečná montáž N1 není možná. Nevíš jestli jde u Flanze objednat i verzi N1 nebo jen to co mají v nabídce.
Superb Sportline 2.0 Tsi 206kw 4x4
David T.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martineQ 17. 12. 2007 17:41

RSman: Poptal bych se u výrobce přepážek MTX (http://www.mtx.cz), na STK a určitě přímo ve Škodovce...
martineQ
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod RSman 17. 12. 2007 20:17

David T: u Flanze jsem se na N1 ptal a neni možne, jelikož je to specialita jen ČR,jinak bych to tam měL :)

Jinak do škodovky mě volali přimo z toho servisu a jen potvrdili že to neni možné. Do MTX jsem psal a tohle je odpoved ,ale nejak sem z ni nepochopil jestli se mam obratit na nekoho jineho kdo tu přestavbu uděla a nebo jestli to udelaji nekde jinde ,ale ja se zeptam a uvidime co odpoví .
"Pravděpodobně nemáte ve voze stropní úchyty pro textilní síť, které jsou pro montáž nutné a běžný dealer je neumí domontovat.
Jiná věc je, že dealer nemůže objednat auto na vestavbu N1 s hlavovými airbagy, ale to je z jiných důvodů a týká se vozidel k dostavbě."
RSman
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků