megane 2-"díra" v plynu při studeném motoru

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod megane sedan 17. 11. 2007 20:13

měl jsem také problémy,které u meganu popisuje dost majitelů těchto aut.Při studeném anebo polovlažném motoru se při akceleraci objevila tzv.díra,neboli okamžik,kdy motor přestal na chvíli jakoby pracovat.Další nepříjemný jev byl to,že občas při nastartování motor ihned zhasnul anebo se držel v nízkých otáčkách.Nyní mám po problému-vadná cívka na jednom válci.Jednoho dne jsem jel ráno do práce a jentak tak jsem dojel .Motor šel na 3válce,smrad z výfuku a úplně ztratil výkon.Takže následoval odtah do servisu a následná oprava-vše zdarma-mám garanci + takže v pohodě.Akorát nevím,proč se na toto nepřišlo už dříve při diagnostice,kterou jsem si kvůli těmto věcem nechal udělat už na jaře. :hm Prý jim to nic neukázalo.Tak nevím.
megane sedan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod puck 17. 11. 2007 23:06

pozname :-) megan II 1.6 16v a laguna II 1.6 16v to iste
puck
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmaster 23. 11. 2007 14:28

přesně tak. Volnoběh po vlažném startu to sice neodstraní, ale za studena to jede líp.
Dokonce mi v servisu přiznali, že mel renault problém s dodavatelem cívek (2004/2005), pak změnil dodavatele a vše OK. Mění více méně zadarmo.
xmaster
Nováček

Odeslat příspěvekod OndraZX 23. 11. 2007 15:19

xmaster píše:Dokonce mi v servisu přiznali, že mel renault problém s dodavatelem cívek (2004/2005), pak změnil dodavatele a vše OK. Mění více méně zadarmo.
Skoda Favorit, 1.3 135 LPG, 1989
Renault Clio, 1.4 16V, 2003
Renaul Megane, 1.6 16V, 2003
OndraZX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod megane sedan 28. 11. 2007 22:05

mám pár známých,co mají starší i novější clia,dokonce i s tím samým motorem,který mám já a je pravda,že oni takovéto problémy nemají.Taky to nechápu. :hm
megane sedan
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků