Renault Thalia

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JanQ 18. 5. 2005 13:49

Ahoj,
obednal jsem si novyho Renault Thalii Expression Clima 1.4 16V 72kW,ma to mechanickou klima,2x airback,elektricky predni okna,central,dalku,mlhovky,radio,construct,vyskove nastavitelnej volant i sedadlo ridice,posilovac rizeni,metalizu...to vse za 286 400 kc...je mozny ze by mi to nabidla nektera jina automobilka za podobny penize?,a vubec co si myslite o Thalii..nahrazuji s ni Felicii 50kW..dik za zkusenosti,rady,porady
Naposledy upravil JanQ dne 16. 7. 2005 17:04, celkově upraveno 1
JanQ
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 18. 5. 2005 14:00

Proti Filcce je to pokrok. :tleskani
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick2 18. 5. 2005 19:00

nevejdu se do ni a vstupni otvory jsou pro lidi me vysky opravdu miniaturni. ve stejne vybave je logan (cenikovej) o hodne drazsi, tj. pokud jsi mensi postavy, potreboval jsi velkej kufr, chtel novy auto a thalia se ti vylozene nehnusi (coz nekteri pisou), tak jsi nemohl vybrat lepe ;)
Nick2
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JanQ 18. 5. 2005 20:25

potreboval jsem nahradit Felicii a moc penez jsem do toho zase nechtel davat,limit byl 300 000 a samozrejme jsem chtel co nejvic vybavy,design mi vubec nevadi,naopak treba nebude zas tolik lakat zlodeje,ikdyz kdo vi.....mam 167cm tak se tam docela vejdu...nez kupovat Fabii klasik HTP za cca 250t jsem radeji volil todle...zajimal by me i nejake zkusenosti nejakeho majitele tady na autorevue,ma jji tady nekdo??
Dacia Logan MCV Stepway TCe 100
www.facebook.com/pages/LKPR-Marshallers/299213700201328
JanQ
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 5. 2005 20:26

JanQ: ja bych rekl, ze dobra volba. Kvalitativne je to na slusne urovni, prosor tam je, pokud clovek ma takovy limit a chce pokud mozno nejakou vybavu atd. tak moc na vyber uz pak nema, teda krom aut velikosti nakupnich tasek. Ja bych sice asi volil za 300tis. Yarise v akci, ale je to mensi auto ve vsech smerech. Dobra a vyzkousena volba.
anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 18. 5. 2005 20:34

BTW- ten yaris, jaky je u nej nejsilnejsi motor, tuhle jsem jel po rovince (sam) a zavesil se za me, kouknu za sebe a byl full, ale pak najednou podradil a frcel, no predjizdel dalsi 4 auta prede mnou no ja vyrazil za nim ale absolutne sem na nej nemel... bud to mel ciply nebo nejaky spesl motor..
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 5. 2005 20:37

maty: no 1.0 - 48kW, 1,3 - 64kW a tusim nejaky 1.3Turbo nebo tak nejak byla edice :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Nick2 18. 5. 2005 20:38

1.5 T-sport (77kW, max 190km/h)
Láska je jako cibule. Sloupáváš jednu smradlavou vrstvu za druhou, až nakonec.....brečíš nad dřezem..
Nick2
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 18. 5. 2005 20:40

hmm 190, to bych ho dal ale urco ma kratsi prevody, takze predjizdeni jedna radost, takze proto mi poradne natrhnul pr**l :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod Nick2 18. 5. 2005 20:44

za 9 sec. je na stovce.. ;)
Láska je jako cibule. Sloupáváš jednu smradlavou vrstvu za druhou, až nakonec.....brečíš nad dřezem..
Nick2
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick2 18. 5. 2005 20:46

Láska je jako cibule. Sloupáváš jednu smradlavou vrstvu za druhou, až nakonec.....brečíš nad dřezem..
Nick2
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 18. 5. 2005 20:46

nj ale vice ci mene bych ho musel na dalnici dat, kurnik, musel bych :)
Anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 18. 5. 2005 20:48

jj je to mozny, byl cerveny jak to nase a myslm ze mel i jiny zadni naraznik, to je totiz jedinny co mi ten prcek ukazal :D jo a jeste v jedny veci bych ho dal, v celnim narazu... (nehledejte v tom nic spatnyho) :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod Tech 18. 5. 2005 21:05

Koudelka píše:Proti Filcce je to pokrok. :tleskani-/quote]


Proti Felicii je pokrok každý auto.Poměr cena výkon je určitě dobrá, ale já osobně bych do toho nešel, je to starý a šeredný a ta přidělaná "*****" je hrozná.Radši bych si připlatil....Mě osobně se teď docela líbí ten novej Suzuky Swift a našlo by se toho víc.Pravda je to menší, někdy i dražší......Za kolik se to prodává s motorem 1,5Dci, to by byl zajímavej motor.....Ale jinak poměr cena výkon fakt dobrý....Kdyby tolik stála Fábia Combi se stejnou výbavou :hm
Tech
Nováček

Odeslat příspěvekod Anonymni 18. 5. 2005 21:09

tech- nj renault moc dobre vi ze ten design je hnus, tak to taky dava za celkem smesnou cenu a komu je jedno jak to auto vypada tak na tom jenom, a pouze jenom vydela, ten swift je paradni ale kufr je zoufaly, takze za ty prachy nesezenes lepsi novy auto, ja bych sel do lehce jety nizsi stredni tridy, rok stary najeto tak 20 tacu max...
Anonymni

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků