Renault Thalia

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Petr1968 5. 11. 2007 16:31

Takže začalo to Thalií a přez hemeroidy se to dostalo až k Fabii htp.Mě jebne :razz:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yarda 5. 11. 2007 20:22

Dnes jsem byl v servisu, ptal jsem se jestli existuje nějaká chytrá knížka kde by se BFU mohl dozvědět něco víc než je v návodu k použití. Prý nějaké chytré knížky vydává nakladatelství KOPP, ale v jejich nabídce momentálně žádná příčurka na thálii není. Také mi říkali, že počítač v autě se přizpůsobuje stylu řízení řidiče. Nevíte někdo, v čem to přizpůsobení spočívá? A také mne napadlo jak se počítač vyrovná s tím, když se za volantem střídá více řidičů, alespoň jsem ještě neobjevil žádný čudlík který by se dal přepnout podle toho kdo si vleze za volant.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický
Yarda
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 5. 11. 2007 21:06

Yarda: Podle charakteru provozu voli RJ z predem pripravenych map. Prizpusobeni se konkretnimu ridici (nebo spise charakteru provozu) nebude okamzite, ale nejakou dobu bude trvat (ovsem nevim jestli je to 100 km nebo 1000 km). Pokud se za volantem strida vice ridicu, tak se vzdycky po nejake dobe prizpusobi tomu aktualnim, cudlik nehledej. Rozdily jsou spise kosmeticke.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod OndraZX 5. 11. 2007 21:10

Yarda píše:Prý nějaké chytré knížky vydává nakladatelství KOPP, ale v jejich nabídce momentálně žádná příčurka na thálii není.k/quote]


Na Thalii ne, ale na Clio ano - takze no problem

http://www2.vltava.cz/store/GoodsDetail.asp?sCGoodsID=SE01515611

V odkazu je dostupnost 1 mesic, ale ja jsem ji uz v obchode videl
Skoda Favorit, 1.3 135 LPG, 1989
Renault Clio, 1.4 16V, 2003
Renaul Megane, 1.6 16V, 2003
OndraZX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janhonza 6. 11. 2007 07:11

Tuhle knihu bych bral v pdf.Už jsem viděl na netu Jak na to na megana,ale na clio-thálii ne.Víte někdo kde jí sehnat?
Thalia Expression 1,2 16 V
SGS II
Nikon 5100
janhonza
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 6. 11. 2007 07:28

janhonza píše:Tuhle knihu bych bral v pdf.Už jsem viděl na netu Jak na to na megana,ale na clio-thálii ne.Víte někdo kde jí sehnat?e/quote]


Nebud socka, a kup si to. Krast se nema ;)

(ja si na sve auto literaturu zakoupil :) ...pote co jsem si ji stahnul a zjistil ze je dobra :D ...protoze knizka je knizka)
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janhonza 6. 11. 2007 07:37

Já ji zatím nepotřebuju na auto mám ještě vice než 2 a 1/2 roku záruku,tak do něho nebudu vrtat.Jen jsem si chtěl počíst.Asi napíšu Ježíškovi :D
Thalia Expression 1,2 16 V
SGS II
Nikon 5100
janhonza
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 6. 11. 2007 07:47

Vsak ja do toho taky nevrtam, ale jsou tam zajimave informace, a aspon ti v servisu nemuzou nakecat nejakou blbost.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janhonza 6. 11. 2007 08:49

Tak nějak to vidím i já.
Thalia Expression 1,2 16 V
SGS II
Nikon 5100
janhonza
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zvejkal 6. 11. 2007 09:38

Ano, kradnut sa nema !

P.S. Hodte link na PDF :)
Chrysler 300 M - uz je na znackach.
Kontrola originality: 4100
Recyklacny: 2000
Preklady: 2000
Ziadost na dopravnom: 2150
Znacky + evidencia: 2000
Cas: 5 tyzdnov
zvejkal
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 6. 11. 2007 10:36

zvejkal píše:Ano, kradnut sa nema !

P.S. Hodte link na PDF :)

kdyz tak se pise hodne mi to do PM nebo tak,
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zvejkal 6. 11. 2007 15:46

Jean ViC píše:
zvejkal píše:Ano, kradnut sa nema !

P.S. Hodte link na PDF :)

kdyz tak se pise hodne mi to do PM nebo tak,


Jo ... hodte mi to do PM nebo tak...

Vsimol som si tvoju signaturu - mam tiez 1.4 8V, r.v.2002 Thaliu, priemer mi vychadza takmer presne 6 litrov - mam uz daco vyse 200 tisic km. zaujimave .... by som celkom rad vedel, cim to moze byt, pretoze s tym urcite nejazdim nejako moc lenivo - ak chce clovek aspon naznak dynamiky, tak musi tocit nad 3-4 tisic.
Ale tipujem, ze by to mohlo byt rozdielnym pomerom jazdy v meste. U mna mesto robi tak cca 10% tras. U teba viac?
zvejkal
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marta.Viky 6. 11. 2007 23:28

Musím se pochlubit minulý týden jsem jel ve 3 lidech s károu a na káře motorku a jel jsem dost svižne s nákladem tak 110 max a pak po dálnici zpět bez nákladu a na těch 500km jsem měl průměrnou spotřebu 5,38l ale mám 1,5 dci najeto 24 000km a naprostá spokojenost NEMENIL BYCH!
Marta.Viky
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zvejkal 7. 11. 2007 09:22

Marta.Viky píše:Musím se pochlubit minulý týden jsem jel ve 3 lidech s károu a na káře motorku a jel jsem dost svižne s nákladem tak 110 max a pak po dálnici zpět bez nákladu a na těch 500km jsem měl průměrnou spotřebu 5,38l ale mám 1,5 dci najeto 24 000km a naprostá spokojenost NEMENIL BYCH!n/quote]


hm.... Kara ma max 110, alebo 80? Verim, ze to prve, lebo uz som mal moznost zazit, ked sa kara:
1. Odpojila z tazneho zariadenia a nastastie sa vybrala v tej rycholsti ku krajnici a nie do protismeru
2. Kara sa prevratila a vytrhla z tazneho, nastastie oproti nic neslo
3. Naklad z kary vypadol, nastastie som isiel asi 100 m za tymi ciganmi - cestu som si samozrejme musel upratat sam.
zvejkal
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marta.Viky 7. 11. 2007 11:12

na káře je 80 to je pravda je to nová kára a sedí jak přibytá když si dřív káru dělal každý po domácku sám tak věřím že se to klidně odpojit mohlo!
Marta.Viky
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků