Stilo 1,4 5D

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Marwinus 24. 4. 2005 09:39

Mate s nim nekdo zkusenosti? Na 99% ho budu kupovat, tak uvitam jakekoliv poznatky. Predem dik.
Marwinus
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dushanski 24. 4. 2005 10:23

slabej motor na tak těžký auto...
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr B. 24. 4. 2005 10:26

dushanski píše:slabej motor na tak těžký auto..../quote]


To bych až tak netvrdil, když se motor drží ve správných otáčkách, bohatě postačí. Je nutné ho sice trochu vytáčet, protože má malý točivý moment, ale stále je to lepší než základní motor v Octavii, Golfu apod.

Viz test: http://www.autorevue.cz/Automobilka/AR.asp?ARI=4386
Všechno hezké jednou končí...
Petr B.
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ethicon 29. 4. 2005 17:57

Auto má okolo 1100 kg, to nie je až tak vela, čize asi tolko ako fabia, tak keď tam stačí 40 kW motor, nech mi nikto nehovorí, že 70 kW je na také auto málo.
Ethicon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suetin 29. 4. 2005 18:18

Podívej se na http://www.vencar.cz , mají tam slušný ceny(Fiat). :wink:
RS
suetin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JP 29. 4. 2005 20:31

Mel jsem pujcene na tyden Stilo 5D 1.6 a byl jsem z nej dost mile prekvapen. Docela me zaujalo designem, ale jsem vuci Italum trochu skepticky, takze to u me nemelo jednoduche. rozhodne me to auto presvedcilo dobrymi jizdnimi vlastnostmi, dobry zatah motoru, velmi dobre chovani v zatackach i pres vyssi stavbu, maly polomer otaceni atd. Velmi dobre se sedi na tvrdsich sedackach, coz clovek uvita hlavne na delsi ceste. neni to sice super komfortni kreslo, ale clovek z toho auta nevyliza moc unaveny (subjektivne). Bohuzel jsem si ani po tydnu uplne nezvyknul na super ucinny posilovac rizeni :-(

jeste k motoru 1.6: Opravdu tahnul skvele a myslim, ze ten 1.4 by nemusel byt o moc horsi, takze na normalni cestovani by to nemel byt problem. Bohuzel spotreba byla opravdu hodne vysoka (a to nejsem zadny zavodnik) skoro 10,5l. Sice melo najeto asi 4tis km. Nevim, asi to tema 16V tece o neco rychleji ;-), ale to by mohly jine vlastnosti prevazit.
JP
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ethicon 1. 5. 2005 08:59

Ja mám 1.6 16V, ale 3D, jazdím po meste a spotreba 8.5l, najazdených 10 000km.
Ethicon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod patrikos 8. 5. 2005 22:10

Podivej se na http://www.stilo.org, tam je se stilama hooodne zkusenosti.
Stilo muzu jen doporucit, 1,4 motor je vyborny.
Otočení volantu doleva, nemusí vždy znamenat zatočení vozu doleva....

Honda Varadero xl-1000
patrikos
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 9. 5. 2005 07:56

dnes na idnes vysla recenze na 1.4 70kW 3D
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 9. 5. 2005 14:27

Jako majitel tzv. slabeho motoru musim rict ze tato 1.4 bude pro Stilo bohate stacit:)
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Makaron 10. 5. 2005 14:39

zdravím ,mám podobné auto (viz obr.), pokud budete chtít, aby to auto jelo, budete muset vytáčet motor, od 3.5 rpm se začne teprve probouzet, za touto hranicí Vás překvapí svižnosti, ale také spotřebou :-). Nedoporučuji kupovat u Dojáčka, špatný servis, ojojoj.Rozhodně to není špatný motor, jak tu někdo řekl, ve stejně těžké Fabii je 40 kw...rozhodně ale nečekejte při nižších otáčkách krouťák ani výkon, ty jsou oba u stila schované až za popsanou hranicí rpm. Při přebírání vozu pečlivě zkontrolujte kvalitu laku a čalounění.
Makaron
Nováček

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 5. 2005 16:21

Naši si Stilo 1,4 5D koupili v prosinci a je to moc příjemné vozítko, hned mi padlo do ruky. Od 4000 rpm to navíc dost dobře šlape, což ale můj otec moc nevyužije ;-)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TOMBY 18. 5. 2005 21:57

Mame v rodine motorizaci 1,6 i novou 1,4. Vse v 5D. V porovnani bych nevidel moc velkou vykonouvou odezvu od 1,6 a ve spotrebe je take velky rozdil. 1,4 ka je velice svizny motor. Umi jezdit i v nizkych otacka, ale jak mu prislapnete, pekne se projevi. Ne nadarmo mu rikaji 1.4 16V Fire. Spotreba se da snizit diky 6 stupni, ktery je velikym plusem. Na dalku neni problem jet za 6,5 l. Vykonova uroven motoru se da srovnat s 1.6 v Octaviich, u nekterych verzi i lepsi.
Jinak jak psal Makaron, davej si pozor kde jej budes kupovat a servisovat.
Fiat Bravo 1.9MJT 120k Dynamic - šedá techno + dodělaný tempomat
NOKIA N97
Apple MacBook White
TOMBY
Nováček
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků