Koncern Fiat - novinky, aktuality

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod wolff 8. 1. 2009 09:14

Tak tady máme takovou opravdu malou pecku.
Pokud se mi podaří pár melouchů, už mám vybranou hračku na hrani.
Nový Abarth Coupe
Obrázek

Obrázek

Líbí?

Mě tedy moc.

Motor? 1,4 T-Jet až 185 koní
A základní cena? cca 12000 liber, o 1500 míň než Smart Coupe. Jízdní výkony, ale úplně někde jinde. Postavené je to na základě F 500 Abarth.



Upraveny obrazky a nazev
Goggy
Naposledy upravil wolff dne 8. 1. 2009 09:25, celkově upraveno 1
Energetické audity, posudky a termovize (viz. Avatar)
wolff
Fanatik roku 06 + 07
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wolff 8. 1. 2009 09:25

Díky Goggy...
Energetické audity, posudky a termovize (viz. Avatar)
wolff
Fanatik roku 06 + 07
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911 8. 1. 2009 09:25

libi...a proc fiat??
Never a frown with golden brown
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goggy 8. 1. 2009 09:25

12 000 liber neni mnoho, libra uz davno neni 40kc a stale jde pomalu dolu.. za 350 tkc je to fajn kup. Idealni druhe auto do rodiny.
Neaktivní
Pro kontakt použijte ICQ.
Goggy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wolff 8. 1. 2009 09:31

Goggy píše:12 000 liber neni mnoho, libra uz davno neni 40kc a stale jde pomalu dolu.. za 350 tkc je to fajn kup. Idealni druhe auto do rodiny.


Přesně a čistokrevný sporťák..

Za ty peníze to asi bude holátko (asi i s pevnou střechou), ale i tak super... Je to opravdu čistokrevný sport... A se 185 koníky... To bude raketa... Jako vymazlené to počítám někde kolem 0,5 mil.

Váha tuna... (asi bez klimy a dalších serepetiček) a střechy...

Na to auto se těším...a mám o dalším autě v této chvíli jasno... Vypadá to jako mazel. Moc pěkné. Plnohodnotný pokračovatel X1/9 a dalších...
Energetické audity, posudky a termovize (viz. Avatar)
wolff
Fanatik roku 06 + 07
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wolff 8. 1. 2009 09:33

Proč Fiat? Budu sem dávat asi novinky obecně z koncernu Fiat. Podobné téma mám pocit tady chybí... A proč neudělat nějaké obecnější téma jen o koncernu Fiat..., kde se budou moci bavit Alfisté s Lanciisty a s Fiatisty a nově s Abartisty... A když za nama zavítá i Leošek Marešek jako Ferrarista... proč ne.

Zrovna tenhle Abartij bude pecka..., jak by napsal jeden blázen... Pecka pro mladé bejčky... :-)
Energetické audity, posudky a termovize (viz. Avatar)
wolff
Fanatik roku 06 + 07
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 1. 2009 09:34

1. nebude to cistokrevny sportak, uz z duvodu koncepce
2. jedna se prozatim o studii
3. prozatim se nepocita s vyrobou

- takze tak nejak.
anonymni

Odeslat příspěvekod wolff 8. 1. 2009 09:36

Výroba je už rozhodnutá. Jaro 2010.
Koncepce mírně pokulhává.... to je pravda..., ale řekl bych, že to je ten poslední problém. POkud se podaří to auto nastavit a bude mít samosvor, tak jak je naplánováno (v základu asi ne)... pak nevidím problém...
Energetické audity, posudky a termovize (viz. Avatar)
wolff
Fanatik roku 06 + 07
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 8. 1. 2009 09:39

Pokud by někdo u nás prodávat Abarth,tam musí mít vlastní autosalon.Včera jsem na to ptal známýho.Mají salon Fiatu a Alfy.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 1. 2009 09:41

wolfe vyroba prozatim neni rozhodnuta. Potrvdil to sam sef abarthu s tim, ze puvodne planovali vyrobu, ale z duvodu, ze auto miri do segmentu, kde neni pro takvoa auta tradice a prostor, tak hrozi, ze by se jich neprodalo tolik, co potrebuji. Rok 2010 ma byt rokem, kdy se ma nejpozdeji rozhodnout o produkci a neprodukci. Ostatne to neni zadna nova zprava.

A auto, co nema koncepci motor uprostred-zadni nahon, motor vpredu - zadni nahon, tak nikdy nebude sportovni.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 1. 2009 09:42

Dix: kdyz nekdo bude chtit prodavat Abarth, muze to prodavat v Makru, nebo na chodniku. Direktiva EU mluvi za vse.
anonymni

Odeslat příspěvekod wolff 8. 1. 2009 09:44

Dix_ píše:Pokud by někdo u nás prodávat Abarth,tam musí mít vlastní autosalon.Včera jsem na to ptal známýho.Mají salon Fiatu a Alfy.


Tak Rolný ;-] by to dostat mohl.
Má výbornou pověst a celkem i prestige. :-)

Takže tam šance je.

Pokud to v Brně dostane Motortec, tak mě šlahne... Popravdě si myslím, že nějaké Abarthy, vč. tohohle by se tady prodaly. Sám znám pár lidí, co by si F 500 Abarth koupili. Je to snobárna, ale pro lidi, co znají historii to auto má prostě své kouzlo. Praktický význam takové raketky na kolech je 0 od nuly pošla...na druhou stranu je hodně lidí, kteří by se rádi kochali, jak nějakého holohlavce s BMW v tomto prcku berou libovolně kde... :-)
Energetické audity, posudky a termovize (viz. Avatar)
wolff
Fanatik roku 06 + 07
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wolff 8. 1. 2009 09:46

Radku když myslíš...
:-))
Nevím co si četl, nicméně Abarth bude mít v roce 2010 3 modely.

Nikdy nevíš, co přinese doba příští...
Energetické audity, posudky a termovize (viz. Avatar)
wolff
Fanatik roku 06 + 07
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 1. 2009 09:50

wolfe kdyby se stalo vsechno to, co abarth, fiat, alfa prohlasili, tak dnes maji raketove auta v cene 10 korun kus. Proste tech blabolu co uz pustili ven a nic se nestalo je jenom za posledni 2-3 roky po stovkach. Ja te pritom necham, mas vyborne zdroje a ve finale je mi to jedno, zda nejaky Abarth bude prodavat nebo nebude.

A jinak F500 abarth a raketa na kolech? Uf. Historie je pekna, ale s tou soucasne abarthy nemaji nic spolecneho, jsou to jenom sunky, typu tungingu z lepsi garaze. Zda auto upravi Haman, nebo Abarth je uplne jedno.
anonymni

Odeslat příspěvekod Pera2008 8. 1. 2009 09:51

Fakt pekne auto, ale je tom akasi podoba s oplom. Predok pripomina roadster od opla. Ci len mne sa to zda?
A k tomu motor vs nahon. Ked sa to dobre zriesi, tak by som v tom az taky problem nevidel. Ak nie, tak to bude hracka na drifty.
http://img.auto.cz/autofun_cz/plakaty/2 ... pel_gt.jpg
Inac to bude vsetko vzduchom chladene, ci co, ze to ma tolko otvorov?
Lancia Lybra SW
Pera2008
Štamgast
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků