Suzuki Wagon R+

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod kominik 7. 6. 2005 06:53

Máte někdo zkušenosti s tímhle autem? Já vím, že je krabicoidní, ale stojí teď 235 tis. motor 1.3, 2 pytle, ABS, centrál, okýnka v elektrice. Prostě super nabídka. A kufr to má papírově větší než Fabie.
kominik
Nováček

Odeslat příspěvekod TempeSTi 7. 6. 2005 13:50

není to špatná volba,je z toho moc pěknej výhled a má dobrej motor..
)))))))))))))))))Suzuki Baleno((((((((((((((((((
TempeSTi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinTDI 11. 6. 2005 20:20

super auta pro nenarocneho....v sive metalize docela pekne
BMW
MartinTDI
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinTDI 11. 6. 2005 20:22

ma to znamy v 4x4 a je to BOMBA
BMW
MartinTDI
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kiwisek (novy) 11. 6. 2005 21:09

Pokud s tim budes jezdit po meste a blizkem okoli tak to je maximalne v pohode :) ikdyz znamej v tom byl uz nekolikrat v chorvatsku ve 4 lidech! 2x cca 40 let + 2x cca 20 let! :o)) Zadnej sprotak to neni, ale prepravni funkci plni na vybornou a nizka spotreba + obratnost ve meste je vyborna. :o)
kiwisek (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Thalieník 12. 6. 2005 19:50

Dobré auto s dokonce větším kufrem, než slavný IGNIS (vypadá velký, ale je menší než Fábie), myslím že za tu cenu s touhle výbavou nemá chybu.
Renault Kangoo 2 1,5 dCi - 50kW, r.v. 2010/ Thalia 1.4 8V - 55kW, r.v. 2005
Thalieník
Nováček

Odeslat příspěvekod dushanski 12. 6. 2005 21:32

viděl jsem to na ulici s navařeným předním ochranným rámen a vypadalo to dost dobře, na to, jaká je to krabice...
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Plejba_jr. 13. 6. 2005 14:25

Měl to kamarád, ale ještě s motorem 1.0 a byl celkem spokojený. I když se to nezdá, tak slušný vnitřní prostor, solidní jízdní vlastnosti a malá spotřeba. Mě třeba překvapilo to, že to točilo STRAŠNĚ moc otáček, skoro jako motocyklové motory a omezovač úřadoval někdy kolem 8.500 ot/min.
Plejba_jr.
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bob01 14. 6. 2005 09:33

Mohu se zeptat na zkusenosti s Balenem 1.6 z hlediska zivotnosti stezejních dilu jako jsou prevodovka, celkove podvozek (tlumice, loziska, poloosy,...)? Kupuji Baleno r.98 ma sice 180tis. nicmene zdokumentovany znackovy servis, plna vybava, dobra cena a chci vedet, na co se mam pripravit. Jeste by me zajimalo, jak je to se servisem - standardni novinarske autorecenze nikdy neopomenou zduraznit, ze je drahy, ale nekde jsem nasel 400 kc/hod, coz mi prijde v norme. Jaka je pripadna dostupnost nahradnich dilu?
bob01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod saus 14. 6. 2005 10:59

S tou spotřebou je to trochu jinak. Ve skutečnosti to žere jak tank. Máme ho ve firmě a skoro denně s ním jezdím. Navíc má dost nepřesný řazení.
Toyota celica 2.0 turbo 4WD
saus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hamík 14. 6. 2005 19:14

Máme ho taky na firmě a jezdím s ním denně. Motor je docela pružný, spotřeba se mi zdá větší (ikdyž má malou nádrž asi 40 litrů tak to bude asi tím, že benzín tak ubývá). Řazení je tužší a nepřesné, ikdyž tak hrozné to není. Prostoru je vevnitř habakuk, jak vpředu, tak i vzadu. Ja jsem zvyklí, ale ostatní říkají, že se v tom sedí jak na lavici (vepředu i vzdau). Vevnitř trochu hlučnější. Jinak na to, že to je vysoké, tak se to v zatáčkách nenaklání. Nízká felicie, je proti tomu v zatáčkách loď. Jinak jízdní komfort je přímoúměrný ceně, typu vozidla a výrobci. Ikdyž nový Swift..hmmmm.
Hamík
Nováček
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků