Samsung YP-U3, co na něj říkáte?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod janjan2 31. 7. 2007 00:05

ahoj, jak jsi spokojený s kvalitou reprodukce - hledám přehravač ve vyšší střední třídě co se týče kvality zvuku, a kolik má to rádio předvoleb, které se dají uložit do paměti, a jaké je to RDS, díky za odpověď
janjan2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod janjan2 31. 7. 2007 00:14

na těchto stránkách http://www.pcworld.cz/pcw.nsf/hardware/ ... sung_yp-u3
píšou něco o slabších basách, tak by mě zajímalo z vašich osobních zkušeností jak to je, jestli je to pravda a jestli to vyřeší ekvalizace nebo lepší sluchátka
janjan2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod janjan2 31. 7. 2007 17:37

nevíte někdo kolika pásmový je ten ekvalizér (někde píšou že 4 jinde že 12ti), a jestli má přehravač nějaké zvukové efekty, jako třeba zvýraznění basů ap.
janjan2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jo_tobyschlo 31. 7. 2007 18:07

Z nějakého videa sem viděl že je ekvalizér 9ti pásmovej ;-) z efektů by měl mít nějakou prostorovou reprodukci a o zvýraznění basů nevím, ale na to stačí ekvalizér. Pro mě je boužel zásadní USB Mass Storage :(
Jo_tobyschlo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janjan2 31. 7. 2007 20:19

a co ta funkce USB mass storage znamená, to jako že se přehravač nechová jako výměnný disk :?:
janjan2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jo_tobyschlo 1. 8. 2007 08:25

Jo to znamená že by se choval jako výměnný disk, ale to nepodporuje, místo toho podporuje ten MTP protokol. V týhle diskuzi (http://www.mp3store.cz/kartove-mp3-prehravace/samsung-yp-u3jqb-2gb) je popsaný jak by to mělo fungovat, ale pokud máte někdo zkušenost tak dejte vědět, ještě o něm pořád uvažuju.
Jo_tobyschlo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loli 1. 8. 2007 10:03

Nicmene mtp podporuje i winamp, media monkey, a dalsi, mj. treba amarok.
Loli
Junior

Odeslat příspěvekod janjan2 1. 8. 2007 10:42

ještě jsem se chtěl zeptat, kolik podporuje tento přehravač souborů, měl bych totiž zájem o verzi s 4GB a tam by mohl být problém s malým počtem podporovaných souborů. jo a na YouTube jsem koukal na video recenzi a při každém zmáčknutí funkční klávesy svítí na boku přístřoje led dioda, chci se zeptat, jestli to jde vypnout, protože z toho by mě kór ve tmě asi brzy šiblo, díky
janjan2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jo_tobyschlo 1. 8. 2007 12:42

Videa sem taky zkouknul a myslim, že někde měli ty diody vyplí - to bude taky první co udělám ;-) pokud de o soubory tak sem někde čet limit 1500 souborů, což by mělo stačit.. A k tomu MTP - tohle zrovna nejsou programy co používám, neb bych chtěl používat, takže nejjednoduší je Commander nebo Průzkumník..
Jo_tobyschlo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janjan2 8. 8. 2007 21:00

už jste si někdo tento přehravač koupil? Jaké jsou vaše uživatelské postřehy? + a -
janjan2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marck.dawis 30. 8. 2007 14:39

Rad by som sa podelil o skusenosti s tymto prehravacom. Momentalne som majitelom jednej 1GB verzie v ciernej farbe.

Co sa tyka prevedenia samotneho prehravaca, tak mu nie je co vytknut, snad az na to dotykove ovladanie (ale to je iba otazkou zvyku). Tlacitok je tak akurat a ziadne nie je navyse, a ani ziadne nechyba. Akurat treba pravidelne zamykat klavesy, pretoze to dotykove ovladanie je dost citlive a pri noseni vo vrecku si to obcas robi co chce :?. Sluchatka su uplne v pohode. Mam doma aj Koss Porta Pro, ale po pravde k tomuto MP3 prehravacu som ich este nepotreboval, pretoze tie co su v baleni su vzhladom na prevedenia az nadmieru dobre. Ja viem ze sa to neda porovnavat, ale mne zatial vyhovuju tie od samsungu. Samozrejme najdu sa aj veci, ktore mne osobne, nie su moc po voli. Prehravac napriklad nepozna adresarovu strukturu. Aby som to uviedol na spravnu mieru. Aj cez prilozeny software, aj cez prieskumnika vo windows sa mi nepodarilo donutit MP3 aby tie adresare skutocne videl, tak ako som ich tam kopirovla. Prehravac vidi iba jednotlive tracky a to je vsetko. Ale zase da sa to riesit pomocou vyroby playlistov ale to uz nie je take pohodlne. A asi najvacsi problem je ten, ze si moja MP3 neorzumie s windows vista. Konkretne sa jedna o to, ze cez windows vista je pristup na nu strasidelne zdlhavy. Napriklad jednoduche otvorenie adresara s 16 trackmi je pod vistou niekedy aj na 15 minut. Pod XP sa mi podobny problem nevyskytol. Snazil som sa najst nieco aj na nete, ale zatial bez vysledku.
chyby v texte boli urobene zamerne a sluzia na precvicenie vasej pozornosti
marck.dawis
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eskimo 22. 10. 2007 14:21

takže podporuje USB Mass Storage ??

(nebo aspoň, abych do něj mohl sázet mp3jky bez dalšího softwaru)
Everything happens for a reason...
eskimo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jogurt 22. 10. 2007 14:38

Ne...
jogurt
Junior

Odeslat příspěvekod tino4 22. 10. 2007 16:58

pokial nepotrebujes video :) a take "prkotiny" ako ja staci :) ale ja mam viac mp3 a mp4 :) takze mne by to nestacilo :)

Inak moje hodnotenie je: 64% zo 110% !!

Cize taka 3ojka :)

Neradim kupovat je to priliz lacne nato aby to bolo dobre
tino4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Wolverine 22. 10. 2007 20:00

tino4 píše:pokial nepotrebujes video :) a take "prkotiny" ako ja staci :) ale ja mam viac mp3 a mp4 :) takze mne by to nestacilo :)


Vzdit to nedava smysl
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků