Iriver H10 piste nazory ,vychytavky a zkusenosti

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Housek 18. 1. 2006 18:04

Iriver H10 piste nazory ,vychytavky a zkusenosti
Housek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krizko 19. 1. 2006 07:51

Dobry prehravac, zatial u mna vladne spokojnost, len tri veci clovek musi vediet.
1. Ako vediet zapnut H10 tak, aby ho windows rozpoznal ako UMS zariadenie (nie ako MTP)
2. Ze na upravu databazy atd treba pouzivat program EasyH10, na media player sa moze potom *****.t
3. A hlavne musi vediet, ze ID3 tagy musia byt perfektne porobene, lebo inak bude mat v databaze riadny bordel.
Ak toto clovek zvladne tak potom bude s iRiverom H10 maximalne spokojny.
Říkám vám po dobrym: neserte mě, soudruzi!
krizko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Housek 19. 1. 2006 10:43

a nevis cim by mohlo byt ze se mi dost casto seka?
Housek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krizko 19. 1. 2006 11:36

Ako seka? ako sa to prejavuje?
Říkám vám po dobrym: neserte mě, soudruzi!
krizko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Housek 19. 1. 2006 11:44

No zapnu ho a on po chvíli se sekne a nic s nim nejde a musim ho resetovat... je fakt ze ho mam uplne plnej mam volnejch jenom 0,5Gb A s tim pripojenim mas pravdu, sam ho windows ani nerozpozná- alespon u me ne, u kamose to de...
Housek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krizko 19. 1. 2006 14:36

Aky mas model a aky firmware? Skus ho zapnut tak, ze ho najprv resetnes (vytiahnes bateriu a vratis spat), pripoj k PC cez USB kabel, stlac to tlacitko o na prednej strane (ktorym potvrdzujes vyber atd), drz ho a tak zapni. Ked sa iRiver zapne, malo by sa ti na displeji ukazat Emergency connect (ci nieco podobne). Potom bude h10 fungovat ako UMS zariadenie, cize ako USB disk. Stiahni si EasyH10, nainstaluj a rebuild-ni si celu databazu. Malo by to fungovat.
Říkám vám po dobrym: neserte mě, soudruzi!
krizko
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků