Přehrávač sport

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod curt-xx 3. 1. 2014 10:58

Dobrý den,

rád bych využil také rad zkušenějších pro koupi mp3 prehravace.

Mp3 prehravac jsem nikdy nemel, ale de facto kazdy den stravim minimalne cestu do prace se sluchatky na uchu a i jakykoliv pohyb po meste, obchodech atd si moc bez hudby ci nejakeho mluveneho slova neumim predstavit. Doted jsem vyuzival starsi jinak jiz nepouzivany mobil.
To mi ale z nekolika duvodu prestalo vyhovovat.

Me pozadavky jsou hlavne, aby hudba byla v prehravaci razena ve slozkach tak jak ji tam nahraju z pc. a vyhovovalo by mi abych prehravac mohl vyuzivat i na sport, tj aby nebyl moc velky atd. Mozna nejdulezitejsi i z hlediska toho sportu pro me ale je, aby prehravac mel bezkabelova sluchatka(nevim jestli se nedaji pripadne dokoupit ke kazdemu)?) Vyhovoval by mi asi spise displej, pro noc treba i s moznym zapnutim podsviceni, dobra vydrz, kapacita...

Prosím tedy o nějaké tipy. Předem díky
curt-xx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ansam 4. 1. 2014 09:46

Ansam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod curt-xx 4. 1. 2014 12:42

Diky, to tema jsem samozrejme videl, ale nic z doporuceneho me uplne nezaujalo.
curt-xx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radimecek13 4. 1. 2014 18:05

jednoznačně sansa clip +,sám ho na sport používám a díky malejm rozměrům a výbornému zvuku je to první volba a za ty peníze bezkonkurenční...
http://www.tutonajdes.cz/sandisk-sansa- ... s-4gb-p126
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod curt-xx 9. 1. 2014 16:33

Pro me je ale hlavni vec, aby tam nebyla dratova sluchatka ci se dala bezdratova alespon pripojit (nekde jsem cetl, ze to jde na pristrojich s bluetooth, ale moc si tim nejsem jisty, proto jsem volik radsi dotaz zde). A z popisu jsem se ani nedocetl, zda zachovava slozky dle pc.
curt-xx
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků