Sony NWZ-S544 alebo iný mp3/4 prehrávač do 100€

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Foogle 9. 8. 2010 14:18

Ahojte. Potreboval by som poradiť pri výbere prehrávača. Požadujem slušnú výdrž (nad reálnych 24hodín), slušné spracovanie, a zvukové podanie. A to všetko do 100€ (v prepočte asi 2800 Kč). Uvažoval som o Sony S544 8GB, avšak nikde tu na fóre som nenašiel relevantnú recenziu. Taktiež do úvahy pripadá sansa clip +, avšak tu ma sklamala výdrž. Fakt by som potreboval poradiť a za každú radu budem veľmi povďačný.

Prajem pekný zvyšok dňa a teším sa na vaše postrehy.
Foogle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod portapro 9. 8. 2010 14:28

Sansa fúze,iriver e200-sony není moc kvalitni podle bubaakuse
portapro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod creat 9. 8. 2010 14:29

Sandisk Sansa Fuze 8GB a iRiver E200 8GB.
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Foogle 9. 8. 2010 14:40

pri Fuze sa mi nepáči to menu, možno je to pre niektorých z Vás divné odôvodnenie prečo nie, ale ja som taký. a to že som napísal do 100€, neznamená zákonite že sa musia objavovať len prehrávače v tejto cenovej kategórií. ide mi o ekonomickú kúpu. najlepšie kvalita za málo penazí (pomer cena/výkon)
Foogle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod portapro 9. 8. 2010 17:23

Tak si kup nejakej sencor za 150,- písničky to taky prehraje
portapro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zipiik 9. 8. 2010 21:59

Jestli Sony, tak ted je dobry kauf vyprodejovy NWZ-S739F/16GB - dobra ovladatelnost klasickymi tlacitky, dobry zvuk (ne nejlepsi, ale urcite nadprumerny), kovove telo, velka vydrz prakticky pres 30h, nevyzaduje zvlastni SW, umi prochazeni adresarove struktury i prehravani podle MP3 tagu, noise canceling.
Slabsi je podpora formatu (jen mp3 a wma + mp4 video), FM tuner bez RDS, nema slot na pam.kartu, spatne zobrazuje cast znaku s diakritikou (to vsechny Sony), neumi zalozky (neprijemne pro audioknihy, ale da se obejit, kdyz se audioknihy nahraji jako podcast, tam si prehravac pamatuje, kde prehravani skoncilo).
Porovnani cen na Mall.sk - NWZ-S739F/16GB - 129e, NWZ-S544B/8GB 115e.
zipiik
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků