mp3/mp4 za 2 OOOKč

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 21. 12. 2009 20:08

Aha, no skoro jsem byl pro něj rozhodnutý ale po přečtení této recenze jsem zjistil že nepodporuje mass storage a mp3ky do něj budu muset nasoukat nějakým jiným divným způsobem. :hm což bude asi nepohodlné :-(
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 21. 12. 2009 20:17

Ehm, nevím jak to kluci na novinkách dělali, ale asi je to banda idiotů, protože Clip mass storage podporuje úplně bezproblémů. Windows media player potřebuješ jedině, pokud si chceš vytvářet playlisty.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 22. 12. 2009 18:56

Bína: Vy asi ten mp3 player vlastníte? Měl bych k němu menší dotaz.

1) jak je to s výdrží baterie? Různě se uvádí kolem těch 15h, jenže reálná výdrž asi bude trochu jiná. Hlavně by mě zajímala výdrž po delší době jestli třeba časem po častějším nabíjení výdrž neklesne?

2) jak je to v tomto playeru s podcastama? Podle toho co jsem různě hledal tam něco je. Ony se musí nahrávat do jiné složky než hudba nebo se to řídí podle id3?
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 22. 12. 2009 19:17

Výdrž, tak okolo 8-10 hodin, ale velká část hudby je ve flacu. Po roce používání.
Podcasty nějak neřeším, stáhnu, udělám id3tag a hodím to tam stejně jako všechnu ostatní hudbu.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 22. 12. 2009 20:00

Ještě bych se chtěl zeptat. Jaká používáte sluchátka? Ty standardně dodávána nebo nějaká jiná? Ta kvalita dodávaných sluchátek asi nebude zrovna dobrá jak to většinou býva...
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 22. 12. 2009 20:05

Používal jsem Etymotic Research hf5, ale poslední dobou clip nepoužívám, spíš jedu jen na iphonu.
Dodávaný sluchátka jsou opravdu bídná, pecky od ipodu je porazí bez mrknutí oka.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 22. 12. 2009 20:17

Ok. Ještě pohledám na netu nějaké recenze a zkušenosti a počkám kdy ji v alfě dostanou a možná do toho clipu půjdu.
Po funkční stránce nevypadá špatně. Na přehrávání hudby by to myslím mělo bohatě stačit. To video stejně moc nepotřebuji a nějak se bez něj obejdu.
Sice ten vzhled není nic moc, ale třeba se to zdá jen z těch fotek...
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod Emokid 22. 12. 2009 20:30

Tak za tu cenu toho moc lepšího nebude, kdybys chtěl design, videa a hry musel bys rozpočet tak zdvoj až ztrojnásobit třeba na iPod Touch. Clip vyčnívá hlavně ve své kategorii příjemným neagresivním zvukem s dostatkem hloubek, čistotou výšek a velkým prostorem. Funkce tam jsou jenom ty nejnutnější co jsou pro přehrávání hudby třeba, sluchátka jako většina dodávaných za moc nestojí o těch tu je toho ale všude plno. Sám Bína má myslím nějaký žebříček toho co v jaké kategorii doporučuje kdybys hledal radu i ohledně těch sluchátek.
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nolwendil 22. 12. 2009 21:10

Já mám SanDisk Sansa Clip+, a kromě výdrže mu nemám co vytknout. Dělá přesně to, co potřebuju aby dělal. Pokud by měl klasický Clip podporu složek, tak bych šel asi do něj, jelikož ten MicroSD slot pro mě zas tak důležitý není (vzhledem k výdrži přehrávače). Prostě pokud chce člověk něco se super poměrem cena/výkon, a spokojí se s nižší výdrží na baterie, tak SanDisk Sansa Clip/Clip+. A nebo si připlatit za špičku, a jít do Cowon iAudio 7, nebo Cowon D2 (oproti iAudio 7 je pro mě plus hlavně podpora karet, jelikož přehrávač mám čistě na hudbu, takže "velký" barevný display bych nevyužil).
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 15. 1. 2010 23:37

Nolwendil píše:Já mám SanDisk Sansa Clip+, a kromě výdrže mu nemám co vytknout...


No právě. Nebýt té malé výdrže, tak bych byl rozhodnutý, jelikož by mi clip+ jinak ve všem vyhovoval.
Ale ta výdrž mě štve. Ještě k tomu jsem četl zde na fóru že má nějaké prblémy s nabíjením baterie a někdy se jen tak vypíná...
Copak nemůže existovat nějaký dokonalý přehrávač? Něco jako clip, jen s delší výdrží a bez těch chyb? :-|
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod bubaak 15. 1. 2010 23:39

kdo se vypina? jaký problem s nabíjením??? ty jezdíš na ukrajinu????
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 16. 1. 2010 00:15

...kdo se vypina? jaký problem s nabíjením???...

viewtopic.php?p=7028852&sid=34828d05b752ef7e4dcc9c872a998442#p7028852

ty jezdíš na ukrajinu????...

?? ne :hm
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod bubaak 16. 1. 2010 00:58

ten ukazatel má asi pet stupňů zobrazení a celkem dost logicky se to dá odvodit... ale co už :roll: když člověk nemá logické smyšlení muže se podivat do nastavení a tam mu napíše z kolika procent je nabit... ale že by nešel nabít?
Co se vypinání týče mě se taky vypne když zmačknu to tlačitko na vypnutí, ale to se mi i zapína... to je velký problem! :-|
Asi si sedím na vedení

Ne? takže do Ruska nebo Japonska tramvají? Nebo snad Portugalsko? to věřím že 12 hodin je malo.
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 16. 1. 2010 01:12

bubaak píše:...Co se vypinání týče mě se taky vypne když zmačknu to tlačitko na vypnutí, ale to se mi i zapína... to je velký problem! ...


Myslel jsem toto:
Clip+ má totiž bug, kdy může špatně rozpoznat stav baterie, a u toho se vypnout.


bubaak píše:Ne? takže do Ruska nebo Japonska tramvají? Nebo snad Portugalsko? to věřím že 12 hodin je malo.

To ne. Těch 12 hodin by celkem stačilo i když bych jí musel co druhý (nebo třetí) den nabýjet, já mám spíše strach jak to bude tak po roce používání, když jí budu muset skoro co druhý den nabíjet. Tam to z těch 12 klesne, tak pak aby to nebylo málo....
Já měl hoodně dávno jednu mp3 a tam ta výdrž asi po nějakém roku klesla až na nějaké necelé 2 hodiny.
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod bubaak 16. 1. 2010 01:21

mám Lplayera jemu udavaj 10 hodin. Po víc jak dvou letech jsem si koupil clipa z duvodu ze jedu na delsi dobu do (_!_) a nevěřil jsem mu že 10 hodin zvladne. Když přišel Clip tak jsem zjistil že eLko v dnešní době při nenaročném používaní zvládne hodin 11:30...
Jinak Clip je spotřebak.. neumí nic, stojí pár stovek a .... neřešil bych baterku.. Na cestu do prace zpět stačí, a celodení výlet na kole zkousne taky :nenapadne
Jinak ten bug se stal kamosovi když byl clip nový.. (cti vybaleny, na nabiti z tovarny) od te doby jsem ho/sebe neslyšel/všimnul že by se vypnul (u mě má jen tri vybití u kámoše už asi +50)
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků