Máte domácího mazlíčka? Zažíváte s ním srandu?

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 18. 9. 2009 18:46

Milej Suku, když mám na auťák s,,A,, tak mám na garáž a na plachtu přes něj, já měl 105S plná spokojenost 145000 bez větší opravy a nehody, a nějakej škrábanec, nema problema, až na to , že již je stejně v plechovým Nebi...
Starec Marcel od Zvonu...když mně u ní po tejdnu pokřtila bejvalka celej bok , tak jsem ji taky nevázal ke kanálu a nepřejížděl, he...kdo by se staral vo děti, že...
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zuzkys 18. 9. 2009 18:49

Weslo píše:zase tolik jich nemáš zuzkys :)
Jinak já už aktualizoval na 2 psy a 6 koček ...


Jo máš pravdu... jen 2 psy, králíčka a 2 křečky no.... sem lůzr na pražský byt.... :D

S-Tony - jinak to s to kočkou je sice hrůza, že máš poškrábaný auto, ale ty tvoje řeči potom jsou fakt malinko vedle.... 8-S
zuzkys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 18. 9. 2009 18:52

Weslo píše:moc to nežere - tak 2,500,- měsíčně

Ty vole vrazit ročně 30 tisíc do nějakých čoklů. To je úlet :D
Doufám, že to máš nějaké chovné plemeno a aspoň na tom vyděláš? :hm
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zuzkys 18. 9. 2009 18:55

Tony já sem si doteď myslela, že si docela mírumilovný člověk... ale nějak sem se asi zmílila... :)
zuzkys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 18. 9. 2009 18:57

Tak na základě svědecké výpovědi bylo zjištěno, že to auto nepoškrábala kočka ale pes.
Takže můžete být v klidu, toho autem přejet nechci. To by se jednak nelíbilo majiteli a taky by mi na autě vznikla další škoda.
Ale až ho potkám, tak ho aspoň kousnu. :mrgreen:
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 18. 9. 2009 21:10

Jo to je fifty-fifty TONY , a fér é fór pley boj, jak moc seš pojištěnej a vovočkovanej...?! To beru, kdy začneš trénovat?! Ogde Béér, jaskyňa Zvon...hlásím se jako sekundant.
To je zajímavý, když napíšu *****íš, tak se to může *****?!
Smr-díš Pos-rat
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weslo 19. 9. 2009 09:00

auto je jen věc - není živá.Takže i kdyby si měl Lamborghini tak by si na tu držku dostal ....

Jinak ne nemám je na peníze (a jsou to vořechové a obyčejné venkovské kočky) - mám je pro radost.A radši narvu 3Ok do zvířat než do takový p*čoviny jako je nějáký trapný auto.Ne každý je povrchní tupec S-Tony víš :)

Popravdě řečeno čím jsem starší tím víc mám radši ty zvířata než lidi.30k bych žádnýmu člověku jen tak nedal ...
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 20. 9. 2009 15:47

Marcel Kudlvasr: Na garáž mám, ale jaksi v blízkém okolí nic takového není :hm
zuzkys: Co návštěvy? Nechodí jen když mají rýmu?
S-Tony: Přejetí ti nepomůže. Když se trefí něco drobného za jízdy, člověk je naštvaný, že má poničené auto a ani vědomí, že se ten chudák teď lisuje do asfaltu pod koly ostatních aut na tom nic nemění. :pozor
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 9. 2009 17:39

Promiň Jacku, ale o Tobě se nemluvilo, jestli tady nejseš 2x? či 3x...Hmmm, není to tady o Zvířecích Míláškách?! Rybičky prosím, ale auťák?!...nesmím zapomenout koupit rybičkám baštu. Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 20. 9. 2009 18:12

Weslo píše:A radši narvu 3Ok do zvířat než do takový p*čoviny jako je nějáký trapný auto.Ne každý je povrchní tupec S-Tony víš :)

Auto není trapné, ale užitečné. Zvířata jsou na obtíž. Kdysi jsem měl zvířata.
Jsou fajn, když si člověk připadá sám. Třeba pro důchodce ideální. Jenže já si sám nepřipadám. Mám kamarády i přítelkyni, takže lacinné náhražky někoho velmi blízkého nepotřebuju. :D
Trapní jsou lidi co dávají zvířatům přednost před člověkem......

Kdybych byl povrchní a chtěl se chlubit autem (záleželo by mi co si o mně myslí ostatní), tak si asi nekupuju starou Feldu za 30 tisíc. Ale ať mám auto v jákékoli hodnotě, tak mně vždycky nasere když mi ho někdo nebo něco poškodí. Pokud ti nevadí když ti někdo ničí tvůj majetek, tak to asi trochu mimo. :oboze
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weslo 20. 9. 2009 20:36

S-Tony píše:Auto není trapné, ale užitečné.

Ano je užitečné a proto je úplně jedno jak vypadá.Máš ho pro užitek nikoliv pro krásu.
S-Tony píše:Zvířata jsou na obtíž. Kdysi jsem měl zvířata.

Tvůj názor to být může.Ale zcela jistě to tak není obecně.
S-Tony píše:Jsou fajn, když si člověk připadá sám. Třeba pro důchodce ideální. Jenže já si sám nepřipadám. Mám kamarády i přítelkyni, takže lacinné náhražky někoho velmi blízkého nepotřebuju. :D

Také mám kamarády i přítelkyni.Všichni máme rádi zvířata.
S-Tony píše:Trapní jsou lidi co dávají zvířatům přednost před člověkem......

Nepopírám že to je názor extrémní... ale mám takový a chovám se podle něj.A hodně lidí v mém okolí také.
S-Tony píše:Kdybych byl povrchní a chtěl se chlubit autem (záleželo by mi co si o mně myslí ostatní), tak si asi nekupuju starou Feldu za 30 tisíc. Ale ať mám auto v jákékoli hodnotě, tak mně vždycky nasere když mi ho někdo nebo něco poškodí. Pokud ti nevadí když ti někdo ničí tvůj majetek, tak to asi trochu mimo. :oboze

Dost mi vadí když mi někdo poškodí majetek úmyslně.Takže třeba když budeš házet šutrem po mé kočce (neboli ničit můj majetek) tak se stane to co už jsem tady psal :)
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zuzkys 21. 9. 2009 00:56

Jack111 píše:zuzkys: Co návštěvy? Nechodí jen když mají rýmu?


Jako proč? Myslíš, že zvířata sm.rdí, či co? Proč by jako měly sm.rdět? Stačí se o ně trochu starat víš..... v 99% případů rozhodně voní víc než přeplněná MHD.

S-Tony píše:Zvířata jsou na obtíž. Kdysi jsem měl zvířata.
Jsou fajn, když si člověk připadá sám. Třeba pro důchodce ideální. Jenže já si sám nepřipadám. Mám kamarády i přítelkyni, takže lacinné náhražky někoho velmi blízkého nepotřebuju. :D


Tak toto je teda hodně trapný názor... myslíš, že zvířata mají jen důchodci, nebo ubožáci? Asi si nikdy žádné zvíře neměl no.... a nebo se bojíš, že by ses o ně nedokázal postarat. Ty si asi nikdy neviděl třeba psa, když jdeš s ním do lesa a má prostě radost a je ti vdečný za to jak se o něj staráš - asi to neznáš a s tvým přístupem asi nikdy nepoznáš.
zuzkys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 21. 9. 2009 01:02

Klídek Zuskys, asi měl/i Tamagoči, než mu/jim došla baterka a nebo mu/jim to chcíplo?!
Dělat cokoliv pořádně je Řehole, přinášející radost i starost...u Mílášků to platí tuplem. Proto mi to asi nehrozí , ani ke stáru. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 21. 9. 2009 08:17

Weslo:
No jistě, že bych se o psa nedokázal postarat. Nemám na to čas ani peníze.
Psy nemám rád a oni nemají rádi mně. V dětství mně jeden pokousal, a jinak se jich bojím. Takže už žádného nechci.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weslo 21. 9. 2009 09:04

Mě je celkem jedno jestli psa chceš nebo ne.Jen se pozastavuju nad tím že by si byl schopný nějáký zvíře zabít jen kvůli takové volovině jako je poškrábaný lak - a ještě se tím chlubíš.

Jinak abych nebyl OT tak menší galerie ...

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron