My Chemical Romance v Praze (3.6.)

Festival, koncert, nebo veřejná párty: Podělte se s námi o vaše plány a zážitky, dejte nám vědět o akcích konaných ve vašem okolí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 27. 5. 2007 21:54

úúúž jenom teeeejden úúúž jenom teeeejden :lol: :lol: tak kdo z vás tam teda všechno jde?? mohli by jsme třeba před tím skočit na kus řeči (a jedno točený :D )
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 31. 5. 2007 13:09

k tomuhle mohu říct jediné: "Bléééééééééh"
kurcatovium
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 1. 6. 2007 16:00

Už tuhle neděli, jupíí :) 8) .

For kurcatovium: Taky názor.
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 1. 6. 2007 22:32

Dragonnx: přesně tak... chápu, že se to někomu líbí a neberu mu to, ale já nemohu než opravdu jen říct: Blééééééh :) stejně jako to říká většina lidí o tom, co poslouchám já :D
kurcatovium
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 1. 6. 2007 22:55

a ja rikam na oboje :) bleeh
i kdyz ten grind co jsi kamsi postoval nebyl tak spatnej... jenom "zpev" jsem tam neslysel, jen jakysi krkani.. no ale jsem uz offtopic...
stejne se mi to zda divny dat koncert v nedeli.. vetsina emaru jsou maly decka a ty musej jit brzo vstat aby mohli spat do skoly...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 2. 6. 2007 09:53

For kurcatovium: Já na ty Tvoje kapely bléé neříkám, páč já miluju hodně moc kapel a hudebních stylů. Hlavně, že tam jsou elektrický kytary, basový a bicí:).
For suk: Mno, mě se grindcore zrovna nelíbí, ale to je věc názoru:). Jináč, je pravda, že to mohli dát na lepší den (např. pátek nebo sobotu), páč jsem v pondělí důležitě zkoušenej a má z toho strach:(.
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 2. 6. 2007 21:48

Dragon: ja taky nejsem na grind, ale ty bici se mi v tom proste libej :)
jinak na tohle bude nejlepsi v pondeli do skoly nejit :) killnes doublemouchu jednim shootem - uzijes si koncert, nebudes zkousenej... a jeste se pekne vyspis :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 3. 6. 2007 08:55

joo mohlo by to bejt o tejden pozdějc....nějak se mi nedostávají peníze na lístek :mrgreen: třeba v sobotu, nebo jindy...
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ppetr 3. 6. 2007 17:42

mcr nemam moc rad

SuperhollymaN: poslouchas treba enter shikari, sunshine nebo the hives? Budou na Rock for People.... jedes tam? Nebo jede tam nekdo odtud? :D:D :)
ppetr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 3. 6. 2007 19:32

hm...tak nakonec nejedu :D ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 4. 6. 2007 07:51

tak koncert byl dobrej, akorát tam bylo moc lidí :lol: a nezahráli "Vampires Will Never Hurt You" a "Honey, This Mirror Isn't Big Enough for the Two of Us" ale jinak se mi to moooc líbilo :D

ppetr: znám jenom sunshine, ty sou dobrý, na rock for people nevim, doufám že to vyjde a pojedu...
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 4. 6. 2007 11:28

SuperhollymaN: A nemáš nějaký fotky? Nebo něco?
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 4. 6. 2007 19:10

nooo mám z mobilu, pár, nestojej za nic, právě se nějaký snažim sehnat od všech alespoň trochu provařenejch lidí co sem tam viděl :lol:
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 4. 6. 2007 20:23

Čuzz chlapi. Bylo to super... mega nářez. Jen jsem dneska zjistil jednu věc a ta mě *****, i jsem jí hodně obrečel. Nahrával jsem tam na digitál, ten foťák má krátce (cca 2 týdny) a zjistil jsem, že můj drahý digitál nemá reproduktor - tím pádem na foťáku ani v počítači videa se zvukem pochopitelně nemám. Jsem ***** a smutnej zároveň. Ale fotek mám asi 75.
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 4. 6. 2007 20:55

reproduktor nepotrebujes.. hodil by se mikrofon
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků