Šachy pro tři

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ES0 12. 2. 2006 12:38

Obrázek

hral to nekdo? jake to je? nejak si nemuzu predstavit pohyb po poli :D
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 12. 2. 2006 12:39

Ja davam prednost klasice :)
Dvojhra rulez
ale stejne by tady hrali dva na jednoho jinak to asi neni mozne ;]
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 12. 2. 2006 12:41

to prave nesmis, je to v pravidlech :wink:
tahle sachovnice vypada taky zajimave
Obrázek
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 12. 2. 2006 12:44

ESO smis nesmis :mrgreen:
ono treba takova trojhranna dama :mrgreen:
ale tady si kryt figurku ze dvou stran... mohla by to byt sranda..
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 12. 2. 2006 12:48

trijhranna dama=masakr :D , si predstavim tri nezavisle ovladane damy v tomhle gulasi .... :)

tak me napadlo, treba u toho druheho obrazku, ze ty cervene figurky se vlastne nikdy nedostanou do protilehle casti plochy, je to tak ne?
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 12. 2. 2006 12:56

ESO ano ale neznam pravidla :) musi nekde byt vymena za libovolnou figurku po dosazeni druheho konce... :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 12. 2. 2006 14:38

Podle mě je princip úplně stejný.. vychází mi to tak, když pozoruju hrací pole. Koncept je přesně takový, aby se všechny tři barvy musely nutně setkat.. Zkusil bych to hrát podle standardních pravidel.. no i když.. :hm

Nechcete si radši zahrát Magnetického rybáře? :D
Deleted user

Odeslat příspěvekod ES0 12. 2. 2006 14:45

tojo, pravidla jsou stejna, ale pribylo tam nekolik novych, napr. kdyz jeden zkonci(pat) tak se muzou zabirat jeho figurky :-)
me se spise zda ze treba s temi cervenymi muzu pesaky utocit jen na polovinu figurek kazdeho soupere, a to me zajima jestli to tak fakt je, nebo zda tam nejsou nejake tahy o 90 stupnu...
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 12. 2. 2006 14:58

ESO koupime a zahrajem :)
urcite to bude osetrene aby to nebylo zvyhodnene...
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 12. 2. 2006 15:18

ES0 píše:...me se spise zda ze treba s temi cervenymi muzu pesaky utocit jen na polovinu figurek kazdeho soupere, a to me zajima jestli to tak fakt je, nebo zda tam nejsou nejake tahy o 90 stupnu...


Bigoš může vždycky pouze vpřed.. (na barvě nesejde). Pohybuje se na šestihranném poli odstředivým směrem, vyhazuje figurky diagonálně.. a vlastně to ničemu nevadí, že může jen na jednu stranu. Každá ze tří barev má stejný sudý počet bigošů, nikdo není v nevýhodě. Takže proč ne...
Deleted user

Odeslat příspěvekod Patrix 12. 2. 2006 16:51

ES0 píše:Obrázek

hral to nekdo? jake to je? nejak si nemuzu predstavit pohyb po poli :D

je to patent znameho
Patrix
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 12. 2. 2006 17:36

je to super hra .. mame to doma ..a pac sem tu ja a dva spolubydlici tak se u toho rezeme skoro kazdej vecer :-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 12. 2. 2006 19:31

2Pix tak rekni ty pravidla ;] nekdy bych zahral :))
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 12. 2. 2006 20:35

* Vyhrává ten, který dá první mat.* Prohrává ten, který mat dostal, tak i ten, který nečinně asistoval, nebo dokonce pomohl matujícímu.* Je nutno se koncentrovat nejen na vlastní obranu a útok, ale i na obranu druhého před třetím.! Zachovat způsob postupu plánování jako u klasických šachů.! Zahajuje červený, vždy (v závislosti na koncepci hry) řeší postavení své královny (E 12 nebo I 12), potom bílý, potom černý a znovu červený v tom samém pořadí.! Figury, pohybující se po diagonále, opouštějící polovinu, na které se nacházely – přes středový bod šachovnice, mají možnost výběru zamířit na levou nebo na pravou stranu.

to je tak nejak v kostce (sem byl linej psat, tak sem to vykopcil z netu).. tech pravidel je vic ... a sou i ruzny verze .. vzdycky se musi domluvit "co a jak" ...

jinak : kamos sleduje tezce Star Trek a venoval pozornost 3D sachum ... to je teprve neco :-))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 12. 2. 2006 20:52

to majklvp, ja znam pravidla normalnich sachu, to mi tu psat nemusis:-), jen mi prislo takove zvlastni ze na pulku pesaku kazdeho souperi se ti mi pesaci nemaji(skoro) sanci dostat

2Pix, koukal jsem na ty 3Dsachy od startreku :-) hm, a to v praxi se postavi nejake "leseni z papiru" ci jak se to hraje doma? :-)

Obrázek
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků